W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Facefucking, gaging, ostry oral

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • paraSzczecin
    Ocieracz
    • Feb 2015
    • 145

    #31
    Napisał rimmingator
    pod kołderką, po cichutku bo dziecko śpi (sąsiadów też) - i przy zgaszonym świetle
    Jak kiedyś dorośniesz to też będziesz miał dziecko.. a sex mamy całkiem niepruderyjny, czasem nawet z kimś jeszcze.. powtarzam sex,a nie coś co kojarzy mi się z zatruciem jedzeniem czy alkoholem. Dobra zmiatam z tego wątku, bo to nie dla nas

    Skomentuj

    • OwIeCzKa
      Erotoman
      • Nov 2005
      • 444

      #32
      Zamiast spustu na twarz, wolę w gardło. Bardziej mnie to kręci ostatnio. Choć potem godzinę czujesz sperme w gardle jak i nosie, to warto ;-)
      Społeczeństwo, społeczeństwo
      Dyscyplina, posłuszeństwo
      Psychopaci i zboczeńcy
      Społeczeństwo, społeczeństwo

      Skomentuj

      • Goedendag
        Banned
        • Feb 2015
        • 178

        #33
        Nie kręci mnie to ani trochę. Branie po same kule-ok, ale to smarkanie, slinienie i chewtanie jako "DLC", to nie moja wrażliwość

        Skomentuj

        • SexWibracje
          Świętoszek
          • Nov 2015
          • 30

          #34
          No to już nieco bardziej hardcorowe zabawy,ale jeżeli obje partnerów czerpie z tego satysfakcję to czemu nie i moim zdaniem warto otworzyć się na nowe doznania

          Skomentuj

          • elKoj69
            Perwers
            • Sep 2012
            • 1195

            #35
            3x tak.
            Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

            Skomentuj

            • brunecia

              #36
              Lubię, lubię dać się zerżnąć w usta. Jak już wyżej zostało napisane, łzy rozmazujące makijaż, ja cała ośliniona a kiedy chwila oddechu chłosta kutasem po buźce

              Skomentuj

              • gringo_lodz
                Świętoszek
                • Feb 2015
                • 14

                #37
                Napisał brunecia
                Lubię, lubię dać się zerżnąć w usta. Jak już wyżej zostało napisane, łzy rozmazujące makijaż, ja cała ośliniona a kiedy chwila oddechu chłosta kutasem po buźce
                O tak. Koniecznie głębokie gardło i lizanie jąder bym dodał do tego jeszcze

                Skomentuj

                • Nolaan_2.0
                  Erotoman
                  • Aug 2014
                  • 492

                  #38
                  Napisał brunecia
                  Lubię, lubię dać się zerżnąć w usta. Jak już wyżej zostało napisane, łzy rozmazujące makijaż, ja cała ośliniona a kiedy chwila oddechu chłosta kutasem po buźce
                  Ostatnio mi to zaczęło sprawiać frajdę, taka dzicz totalna. Miła odmiana.
                  Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
                  Marek Hłasko

                  Skomentuj

                  • brunecia

                    #39
                    Napisał gringo_lodz
                    O tak. Koniecznie głębokie gardło i lizanie jąder bym dodał do tego jeszcze


                    Nooo to juz zależy od Pana, na co mi pozwoli

                    Skomentuj

                    • kochany
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Oct 2006
                      • 313

                      #40
                      Nie miałem okazji tego spróbować, ale gdybym mógł, rżnąłbym ostro w gardło.
                      Ziemia serca mężczyzny jest kamienista… Tuż pod nią kryje się skała. Mężczyzna hoduje w niej to, co zdoła… i opiekuje się tym.

                      Skomentuj

                      • ogo.thai
                        Ocieracz
                        • Apr 2015
                        • 134

                        #41
                        Napisał kochany
                        Nie miałem okazji tego spróbować, ale gdybym mógł, rżnąłbym ostro w gardło.
                        pasuje Ci do nicka

                        Skomentuj

                        • PZ IV
                          Ocieracz
                          • Dec 2015
                          • 152

                          #42
                          Uwielbiam. Moja m. chyba też bo jeszcze dopycha. Uwielbiam oglądać slinę zciekajacą z pały, zalwzawione oczy mojej laski i słyszeć jej gardlowe pomruki.

                          Nierozumiem tylko cnotliwych głosów tutaj.... o co chodzi?!
                          Bez sensu, jak się ktos TUTAJ pałuje wlasną powściągliwoscią...
                          Śmieszne.

                          Mnie i m. kręcą perwersyjne jazdy i czasem miło byłoby o tym pogadać.... bo tez mnie to kręci. Hahaha

                          Napisał SexWibracje
                          No to już nieco bardziej hardcorowe zabawy,ale jeżeli obje partnerów czerpie z tego satysfakcję to czemu nie i moim zdaniem warto otworzyć się na nowe doznania
                          Najlepiej otwierając chętne usta. Na początek
                          0statnio edytowany przez iceberg; 09-12-15, 16:12. Powód: uzywaj opcji "edytuj"

                          Skomentuj

                          • blackspecjal
                            Ocieracz
                            • Oct 2015
                            • 107

                            #43
                            kręi mnie to szczególnie z tym rozmazanym makijażem, łzy, ślina, sperma i rozmazany tusz. Łapię za włosy i jadę w buźke po same jądra

                            Skomentuj

                            • bjslover
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Sep 2015
                              • 202

                              #44
                              O widze ze sa milosnicy mokrych zabaw :-) mnie mega podnieca jak kobieta sie dlawi kutasem. Ten odglos...mmm...jak wyciagasz kutasa, mokry, slina cieknie w ust, cala twarz umazana, slina, sperma...cudo...pozdrawiam

                              Skomentuj

                              • aspas
                                Świętoszek
                                • Sep 2015
                                • 3

                                #45
                                Macie może jakieś sposoby na zwiększenie ilości śliny przy użyciu knebla? Ponoć sól jest dobra, ale kobieta nie chce jej bo niesmaczna😃 czym innym można jeszcze wysmarowac knebel?

                                Skomentuj

                                Working...