W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nie wiem gdzie znalezc partnera do ostrego seksu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • brunecia

    #46
    Napisał pawel1978
    Dla jednej bedzie to: caly dzien gry wstepnej, a w nocy po bozemu. Dla innej bdsm.

    Ale kwestia seksu jest do dogadania między dwojgiem ludzi. No chyba nie musze pisać, że rozmowa to podstawa wszelkich relacji międzyludzkich?

    Skomentuj

    • ogo.thai
      Ocieracz
      • Apr 2015
      • 134

      #47
      Napisał brunecia
      Ale kwestia seksu jest do dogadania między dwojgiem ludzi. No chyba nie musze pisać, że rozmowa to podstawa wszelkich relacji międzyludzkich?
      pomimo tego, żem fanem oralnej komunikacji musżę się nie zgodzić z tym.
      podstawą jest chemia. czasem ktoś rozumie Cię po dwóch słowach a czasem nie wytłumaczysz tego po 2 latach.

      Skomentuj

      • brunecia

        #48
        Napisał ogo.thai
        pomimo tego, żem fanem oralnej komunikacji musżę się nie zgodzić z tym.
        podstawą jest chemia. czasem ktoś rozumie Cię po dwóch słowach a czasem nie wytłumaczysz tego po 2 latach.
        Też prawda, ale skoro wiesz, że masz specyficzne upodobania, to informujesz o nich partnera/ke ewentualnie delikatnie pokazujesz co Ci sprawia radoche i patrzysz jak zareaguje. Wszystko to jak dla mnie kwestia komunikacji, a nie że idziecie do łóżka i dupa....

        Skomentuj

        • znowuzapilem
          SeksMistrz
          • Nov 2010
          • 3555

          #49
          Napisał brunecia
          No i tutaj się nie zgodzę. Bardzo chętnie umówię się z jakimś normalnym, rzeczowym i konkretnym facetem.
          Po Twoim poście gdzie napisałaś "z Polszy" tutaj już żadnego wartościowego i konkretnego faceta nie uwiedziesz.
          Ale za to jakiegoś sfrustrowanego i wiecznie jęczącego lewaka z kompleksami jak najbardziej
          Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

          Skomentuj

          • brunecia

            #50
            Fajnie mi życzysz To ja jednak nadal będę żyła w świecie swoich fantazji z nadzieją na poznanie wspaniałego prawicowca

            Skomentuj

            • znowuzapilem
              SeksMistrz
              • Nov 2010
              • 3555

              #51
              Rycerza ortalionu
              Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

              Skomentuj

              • brunecia

                #52
                W dzień wpierd*l, w nocy romantyk. Mój ulubiony <3

                Skomentuj

                • ogo.thai
                  Ocieracz
                  • Apr 2015
                  • 134

                  #53
                  Napisał brunecia
                  Też prawda, ale skoro wiesz, że masz specyficzne upodobania, to informujesz o nich partnera/ke ewentualnie delikatnie pokazujesz co Ci sprawia radoche i patrzysz jak zareaguje. Wszystko to jak dla mnie kwestia komunikacji, a nie że idziecie do łóżka i dupa....
                  lepiej jak idziecie do łóżka i nie ma dupy?

                  Skomentuj

                  • Dopefiend
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Aug 2012
                    • 188

                    #54
                    Napisał holly

                    Na pierwszy rzut oka nie rozpoznasz. Chyba, że jesteś jedną z tych bardzo bezpośrednich kobiet, które mieszając to z poczuciem humoru walą informację że lubią na ostro przy pierwszym spotkaniu. Plusem jest to, że może któryś odpowie ci po szelmowsku i jesteś w domu. Minusem - że u wielu będziesz z góry skreślona jako szmata.
                    Dla mnie taka bezpośrednia dama nie była by skreślona - wręcz przeciwnie no ale jestem raczej otwarty w tych sprawach...



                    Napisał brunecia
                    Fajnie mi życzysz To ja jednak nadal będę żyła w świecie swoich fantazji z nadzieją na poznanie wspaniałego prawicowca
                    Prawicowcy to dzielni rycerze, mają jednak taką wadę że w łóżku nie lubią dawać w kakaowe oko bo kłóci się to z ich sumieniem

                    Skomentuj

                    • brunecia

                      #55
                      A jesteś w stanie dać 100% pewności, że nie będzie dupy?

                      Dopefiend- nie muszą dawać, sama sobie wezme

                      Skomentuj

                      • ogo.thai
                        Ocieracz
                        • Apr 2015
                        • 134

                        #56
                        Napisał brunecia
                        A jesteś w stanie dać 100% pewności, że nie będzie dupy?

                        Dopefiend- nie muszą dawać, sama sobie wezme
                        weźmiesz sobie anal? "ups nabiłam się nie tą stroną" plugastwo, herezja i masoński podstęp! :>

                        Skomentuj

                        • brunecia

                          #57
                          Życie jest trudne- nikt nie powiedział, że będzie łatwo

                          Skomentuj

                          • Dopefiend
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Aug 2012
                            • 188

                            #58
                            Napisał brunecia
                            A jesteś w stanie dać 100% pewności, że nie będzie dupy?

                            Dopefiend- nie muszą dawać, sama sobie wezme
                            No ale pod warunkiem, że w domu masz defibrylator by reanimować zszokowanego, Twoimi poczynaniami, delikwenta

                            Skomentuj

                            • Falanga JONS
                              Banned
                              • Feb 2012
                              • 1156

                              #59
                              Napisał Dopefiend
                              Prawicowcy to dzielni rycerze, mają jednak taką wadę że w łóżku nie lubią dawać w kakaowe oko bo kłóci się to z ich sumieniem
                              Dziwne rzeczy można tu przeczytać na swój temat
                              Chyba, ze "dawać" oznacza stronę bierną, wtedy wszystko się zgadza.

                              Skomentuj

                              • brunecia

                                #60
                                Napisał Dopefiend
                                No ale pod warunkiem, że w domu masz defibrylator by reanimować zszokowanego, Twoimi poczynaniami, delikwenta

                                Pierwsza pomoc zaliczona na 5 więc dam rade

                                Skomentuj

                                Working...