W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Trójkącik 2K + M

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • malinkaa7
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2006
    • 242

    Wsumie z 2m +ja mogłoby być ciekawie..bstok19pas a co do tego widza to z chęcią ale 2k i mój facet widz ..ale to tylko marzenia.

    Skomentuj

    • bstok19pas
      Świętoszek
      • Aug 2007
      • 29

      też mogło być ciekawie
      A może dwie Pary w zestawieniu
      > 2K - i 2m jako widownia

      Skomentuj

      • michal_krk
        Świntuszek
        • Jan 2007
        • 50

        ta ostatnia opcja jest bartdzo niami

        Skomentuj

        • thomas83
          Ocieracz
          • May 2005
          • 178

          A mi się podobają wszystkie opcje
          a licznik postów bije...

          Skomentuj

          • jet-set
            Ocieracz
            • Oct 2006
            • 117

            Napisał malinkaa7
            Wsumie z 2m +ja mogłoby być ciekawie...
            Mnie własnie interesuje opcja 2M+K, bo na odwrotną partnerka nie chce się zdecydować
            Jet-Set
            lepiej żałować że się coś zrobiło niż żałować że się tego nie odważyło zrobić

            Skomentuj

            • różowy_jeż
              Ocieracz
              • Jul 2007
              • 126

              wiecie co większośc lasek mówize nie chciałąby z inną, ale to wcale nie ejst takie złe , chociaz praferuję 2m+k. bo nie każdy facet potrafi zapokoić dwie dziewczyny. A o widzó mam wrażenie ze bym sie trochę głupio czuła, i jeszcze większą ochotę miała na tego widza
              "Wolna miłość to jej hobby",
              a może powinno być wolny sex

              Skomentuj

              • bstok19pas
                Świętoszek
                • Aug 2007
                • 29

                Ja wychodzę z założenia że chciał bym żeby moja dziewczyna mogła przeżyć kilka porządnych orgazmów. A dzięki temu że będą To dwa Penisy które mogę na raz penetrować i sprawiać jej przyjemność w wszystkie dziurki to na pewno będzie to dla niej nie zapomniane przeżycie a i spermy którą tak lubi będzie miała dwa razy więcej. Po Za Tym gdyby taki Facet był spoko to bym pozwolił jej na kochanie się z nim także beze mnie. Tylko ze by musiała mi o Tym opowiadać. lub robić To w mojej obecności lub np. być w trakcie gdy wracam z pracy. Był bym z niej bardzo dumny np. gdyby napisał do mnie smsa że na razie będzie zajęta bo np. "Ten Facet" wpadnie do niej na seksik

                Skomentuj

                • MaaN
                  Świntuszek
                  • Aug 2007
                  • 94

                  bstok nie bal bys sie ze wokncu moglo by sie okazac ze ten drugi jest lepszy w lozku od Ciebie ??

                  Skomentuj

                  • bstok19pas
                    Świętoszek
                    • Aug 2007
                    • 29

                    Nie bał bym się

                    Po za Tym łóżko to nie wszystko. Po za Tym gdybym jej na to pozwolił to byśmy ustalili że to ja decyduje z kim może się kochać. Czyli "Ten Facet" musi być w porządku

                    Skomentuj

                    • annamamma
                      Świętoszek
                      • Aug 2007
                      • 1

                      Mam pytanie do dziewczyn trochę bardziej doświadczonych.Zupełnie niedawno zdecydowałam się przy dużym podnieceniu na przyjęcie spermy ukochanego.Trochęna twarz , trochędo ust.Spodobało mi się to i ogromnie mnie podnieca kiedy wkłada mi penisa w usta i brrzydk do mnie mówi w stylu ssij ty k...Naprawdę nie poznaję siebie.Kiedyś się wstydziłam.Teraz on w trakcie opowiada,że zaprosi jeszcze jednego faceta i razem mnie zerżnąwe wszystkie dziurki.Pierwszy raz zrobiliśmy to analnie.Też mi siępodobało.Zaczynam myśleć o tym drugim i powiedziałam mojemu mężowi w uniesieniu że obaj oblali by mnie nasieniem ale on sięoburzył,że to należy tylko do niego.Mam pytanie do dziewczyn po trzydziestce,czy to prawda że popęd w tym wieku jest ogromny.Boję się czy nie przekraczam jakiejśgranicy i czy nie ciągnie mnie w stronę k...wskości.Dziękujęza odpowiedź

                      . . . . . . . . . . . . . . . . .

                      Skomentuj

                      • jet-set
                        Ocieracz
                        • Oct 2006
                        • 117

                        Napisał annamamma
                        Mam pytanie do dziewczyn po trzydziestce,czy to prawda że popęd w tym wieku jest ogromny.
                        Odpowiem choć jestem facetem, ale faktycznie tak to jest że dojrzałe kobiety mają większy potencjał i wiedzą czego chcą.
                        Jet-Set
                        lepiej żałować że się coś zrobiło niż żałować że się tego nie odważyło zrobić

                        Skomentuj

                        • sexy boy
                          Świętoszek
                          • Dec 2006
                          • 16

                          Ja bym pozwolił na ja on i ona a to dlatego ze jestem bi

                          Skomentuj

                          • www.DAWID
                            Świntuszek
                            • May 2007
                            • 73

                            Jestem facetem a szczerze mówiąc nie myślałem o układzie 2k+1m... albo bardzo rzadko... nie jestem bi ani homo... czysty heteryk... a fantazje sprowadzają się do układu 2m+1k. Oczywiście w układzie z moją ukochaną + inny penis z właścicielem. Nie wiem jakby to było - teoretyk zupełny ze mnie w tej kwestii - z jednej strony chciałbym spróbować - ale boję się wpływu trójkącika na nasz związek... bardzo kocham moją kobietę i nie chciałbym by to się jakoś odcisnęło piętnem na naszej komunie... dlatego pozostawiam to na razie w sferze marzeń.
                            ...stary niedźwiedź podobno śpi...

                            Skomentuj

                            • różowy_jeż
                              Ocieracz
                              • Jul 2007
                              • 126

                              wwwDAWIDpl a czego się boisz, że co się stanie?
                              "Wolna miłość to jej hobby",
                              a może powinno być wolny sex

                              Skomentuj

                              • Rojza Genendel

                                Pani od biologii
                                • May 2005
                                • 7704

                                Zapewne to co w filmie "W pogoni za Amy". Mój facet zresztą ma podobne zdanie.
                                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                                Skomentuj

                                Working...