W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Trójkącik 2K + M

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Swing_Para
    Świntuszek
    • Oct 2005
    • 82

    #76
    Napisał Raine
    Zabawne

    Moja eks opowiadała mi kiedyś, że jeden z jej partnerów nałogowo palił trawkę i najprawdopodobniej przez to właśnie był 'wiotki' i niewiele na ogół była w stanie z niego wykrzesać - a tu widzę, że trafiła Wam się zupełnie odmienna sytuacja
    Marihuana jak każda używka powoduje osłabienie potencji, przy jej nałogowym używaniu. To samo tyczy się nikotyny, alkoholu, czy kawy w nieprzyzwoitych ilościach. Ale niewielkie ilości używane sporadycznie mogą mieć działanie dopingujące.


    Napisał Raine
    Mnie od swingu odstrasza przede wszystkim czysto techniczna sprawa - zabezpieczenie. Wiadomo, że nie każde towarzystwo preferuje gumki, niektórzy poprzestają tylko na tabletkach (nie piszę tu z własnego doświadczenia, ale mniej-więcej znam temat, miałem okazję już o tym rozmawiać z kimś, kto bawi się w to - hmm... że tak powiem, zawodowo ). A przy szerokich układach seks 'bez' jawi mi się jako rosyjska ruletka
    W klubach, bez zabezpieczenia... raczej nie do pomyślenia. Zdarza się to rzadko i od razu jest piętnowane, przynajmniej w tych w których my bywamy, albo bywaliśmy.

    Na prywatnych seks-party rzeczywiście bywa z tym różnie. Mieliśmy kiedyś nawet taki przypadek, że jechaliśmy 150 km na imprezę i... wyszliśmy z niej po chwili, bo nikt nas nie uprzedził że cała zabawa jest bez gumek.

    Ale w klubach zdarza się naprawdę sporadycznie, że ktoś chce ryzykować. Oczywiście wszędzie zdarzają się nierozsądni ludzie, ale to od nas samych najwięcej zależy na jakie ryzyko się wystawiamy. My zawsze dbamy o należyte zabezpieczenie, tak by ryzyko zminimalizować. A bawimy się w to... jak to określiłaś... zawodowo niemal I zawsze uprawiamy seks z tylko takimi partnerami, którzy również o to dbają.

    Swing_Para

    Skomentuj

    • Sedzia
      Ocieracz
      • Aug 2005
      • 107

      #77
      Jam mam inny broblem to nie ja tylko moja partnerka namawia mnie do trójkącika a czasami mówi że jej najwiekszym marzeniem erotycznym jest to robic z 5 facetami naraz. Nie wiem co robić jak się zgodze moze uznać że jej nie kocham lub tym podobne a z drógiej strony jak sobie wyobrazam jak wchodzi w nią inny kutas nie mój!!!! To mam ochote coś zaraz roz****c a jak bym takiego dorwał to bym miał 5 w zawiasach. Nie wiem co robić, a jak przez to nasze więzi sie osłabią i przestanie mniem kochać. I ja nie wiem co !!!! ????

      Skomentuj

      • Sedzia
        Ocieracz
        • Aug 2005
        • 107

        #78
        ****a ludzie mieliscie mi pomóc czytajac wpis wyzej a co wy tu robicie gówno to jest posrane ****a

        Skomentuj

        • Enea
          Perwers
          • Dec 2005
          • 1010

          #79
          Napisał Asiulek19lbn
          . nie moglabym patrzec jak piesci czy kocha sie z inna, szlag by mnie trafił!
          Popieram!!! chyba bym tej lasce kudly wyrwala!!! moze to male ograniczenie z mojej strony ale nie preferuje tego rodzaju uciech i nie zgodze sie na takowe, ale podziwiam i zazdroszcze ludziom którzy potrafia sie zdobyc na taka odwage zapewne swietna zabawa

          Skomentuj

          • Sedzia
            Ocieracz
            • Aug 2005
            • 107

            #80
            Napisał Sedzia
            Jam mam inny broblem to nie ja tylko moja partnerka namawia mnie do trójkącika a czasami mówi że jej najwiekszym marzeniem erotycznym jest to robic z 5 facetami naraz. Nie wiem co robić jak się zgodze moze uznać że jej nie kocham lub tym podobne a z drógiej strony jak sobie wyobrazam jak wchodzi w nią inny kutas nie mój!!!! To mam ochote coś zaraz roz****c a jak bym takiego dorwał to bym miał 5 w zawiasach. Nie wiem co robić, a jak przez to nasze więzi sie osłabią i przestanie mniem kochać. I ja nie wiem co !!!! ????

            **** sprawa jeszcze raz jasno szczeże podoba mi sie pomysł sex grupowego ale nimugł bym nic czuć do tej osoby wtedy mugł bym sie zabawić bo nic niemam do sexu grupowego wręcz przeciwnie podoba mi sie

            Skomentuj

            • ramka
              Ocieracz
              • Feb 2005
              • 181

              #81
              Sedzia => pogadaj z nia szczerze i powiedz jej ze zbyt ja kochasz zeby patrzec ja inni ja posiada, a jesli odpowie ze jesli ja tak bardzo kochasz to czemu sie na to nie zgozdzisz, to powiedz jej, ze twoim jezykiem milosci jest dotyk, a co za tym idzie... rozerwanie zbiornika milosci, gdyby doszlo do takiej sytuacji [trojkata i wiecej]
              I chyba nie bylbys w stanie odbudowac tego co jest miedzy wami.

              Polecam ksiazke : Gary Chapman - Sztuka,wyrażania,
              miłości,w,małżeństwie; chociaz tylul moze mzylic to nie chodzi o malzenswta ale ogolnie o zwiazki [oryginalny tytul '5 jezykow milosci', nobel dla tlumacza ]
              Somethin' about us I've got to say, somethin' is between us anyway

              Skomentuj

              • Sedzia
                Ocieracz
                • Aug 2005
                • 107

                #82
                Napisał ramka
                Sedzia => pogadaj z nia szczerze i powiedz jej ze zbyt ja kochasz zeby patrzec ja inni ja posiada, a jesli odpowie ze jesli ja tak bardzo kochasz to czemu sie na to nie zgozdzisz, to powiedz jej, ze twoim jezykiem milosci jest dotyk, a co za tym idzie... rozerwanie zbiornika milosci, gdyby doszlo do takiej sytuacji [trojkata i wiecej]
                I chyba nie bylbys w stanie odbudowac tego co jest miedzy wami.

                Polecam ksiazke : Gary Chapman - Sztuka,wyrażania,
                miłości,w,małżeństwie; chociaz tylul moze mzylic to nie chodzi o malzenswta ale ogolnie o zwiazki [oryginalny tytul '5 jezykow milosci', nobel dla tlumacza ]

                te ksiazki mozna dostac grzes w necie czy jak bo ja to niezabardzo teraz mam kasy zeby takie cos kupica z chcia bym poczytal bo czytac lubie D Jak mozesz to podaj mi link lub cos podobnego

                Skomentuj

                • ramka
                  Ocieracz
                  • Feb 2005
                  • 181

                  #83
                  sedzia nie mam dostepu do ebooka, w ksiegarni 17 zl kosztuje ta ksiazka, wiec to nie majatek wielki
                  Somethin' about us I've got to say, somethin' is between us anyway

                  Skomentuj

                  • HeaveN
                    Ocieracz
                    • Apr 2005
                    • 175

                    #84
                    Sa jeszcze biblioteki...

                    Skomentuj

                    • tesserakt
                      Świętoszek
                      • Jan 2006
                      • 36

                      #85
                      Napisał Swing_Para
                      Bo najlepszy układ, to jest 4M+1K. Dlaczego? z kilkoma kobietami jednocześnie... najlepiej wygląda w fantazji. W rzeczywistym świecie trzeba być naprawdę prawdziwym ogierem, by sprostać.
                      Przepraszam, ale skąd generalnie przeświadczenie, że facet składa się z penisa+system podtrzymywania erekcji penisa?

                      Wydaje mi się, że niekoniecznie o ogieryzm chodzi, lecz o kreatywne wykorzystanie całego ciała. Dłonie, język, zęby, stopy, włosy, pupa... możliwości jest wiele.
                      uszanuj fetysz bliźniego swego, a może i twój będzie uszanowany

                      Skomentuj

                      • megan75
                        Świętoszek
                        • Feb 2006
                        • 9

                        #86
                        czworokącik

                        Ja tam nie mma żadnych oporów ostatnio ze swoim chłopakiem bylismy u mojej kolezanki z która owszem jka wypijemy mamy pociagi do siebie ale nigdy nic nie było a teraz było super tak spokojnie zaczeło sie od jakiegos lekiegoo drinka potem jakies swinskie tematy i takim sosobem wyladowaliśmy w łozku najpierw my dwie sie zabawiałysmy na oczach naszych panów a potem oni do nas dołaczyli tylko była taka umowa ze kazy ze swoja dziewczyna ale najbardziej sie podniecali jak my we dwie to robiłysmy działa to na facetów było super
                        Megan

                        Skomentuj

                        • xeni
                          Świętoszek
                          • Feb 2006
                          • 12

                          #87
                          trujkąciki czworokąciki czy tawet więcej. to świetna sprawa!!! Kiedyś miałem okazję zakosztować przyjemności z dwoma dziewczynami jednoczesnie i było super. chciałbym to jeszcze powturzyć nawet w większym gronie. było by milutko
                          Sex przybiera różne postacie

                          Skomentuj

                          • Y.T.
                            Świętoszek
                            • Mar 2006
                            • 30

                            #88
                            temat b. ciakawy.
                            podczas tego rodzaju sexu obowiązuja 'przepisy' 'reguły' jak zwał tak zwał.
                            najlepiej jak po raz pierwszy przyzwyczaimy partnera/partnerkę do osoby trzeciej w naszym otoczeniu(obserwator). na początek jest to wystarczajace. daje spore doznanie (bycie podgladanym). napewno kazdy z was badź wiekszosc robila szybki numerek gdy w pokoju obok byli rodzice, toważyszy temu pewne napięce ktore poteguje rozkosz. to samo ma sie do bycia obserwowanym. korzysci maja obie strony obserwowani i obserwator Wkraczanie do 'łoża' partnerów trzeciej osoby wiąże się z duuużym zaufaniem do drugiej połówki.
                            Stopniowo można 'rozwijac' 'wejscie' osoby trzeciej:
                            - masowanie
                            - pieszczoty
                            osobiscie z partnerka pozostalismy na byciu obserwowanym.
                            Co do reguł... jezeli do trojkata jest zaproszona pani wiadomo ze kobieta bedzie miala rywalkę i będzie czula sie w jakims stopniu zazdrosna i jezeli odczuje zaniepokojenie lub dostrzeze ze partner bardziej interesuje sie gościem ma prawo wyprosic przybysza z loza.
                            najkorzystniejszą sytuacja jest chyba uklad gdy partnerka jest 'Bi' wtedy zazwyczaj nie ma wieszych problemów.
                            Także rola gościa jest scisle okreslona, osoba ktora jest zaproszona powinna wiedziec co jej wolno a czego nie. To samo sie tyczy pary, wszystko powinno byc sobie wyjasnione.
                            Stosując sie do uzgodnionych uprzednio reguł sex moze być tylko udany i przyniesc korzysc wszystkim trzem osobom.
                            C-Mos - 2 Millions Ways (Axwell)

                            Skomentuj

                            • Księciunio
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jun 2005
                              • 348

                              #89
                              hmm chec sprobowania moze i by byla ale z realizacja nie ma co heheheh bo moja lady jest zdania ze treba byc sobie wiernym. wiem ze wtedy byloby to za obopolna zgoda no ale sam fakt zennie przeszlo by to a szkoda
                              Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

                              Skomentuj

                              • Mineciarz
                                Świętoszek
                                • Mar 2006
                                • 29

                                #90
                                My z moja pania i kumplem na jednej imprezce niezle sie upilismy.Nagle kukpel padl na naszym lozku i myslelismy ze spi.W dzikim przyplwie naglego podniecenia zaczelismy sie z moja mala kochac.A tu nagle po jakims czasie okazalo sie ze kumpel nie spi i zaczal dotykac moja Magde po piersiach,brzuchu,tylku,lechtaczce.Moze przez alkochol ale mnie to rajcowalo.Ja jak najbardziej tez.Nagle kumpel zaczal calowac ja po piersiach i wyjal ze spodni swojego nabrzmialego czlonka.I polozyl reke mojej malej na nim.Ku swemu zdziwieniu nie protestowalem.A ona zaczelo robic mu dobrze reka.Po dwoch minutach kumpel mial wytrysk.Zaraz potem doszla Magda i ja.Rano kumpel mowil ze urwal mu sie fil i malo z imprezy pamieta.Ale wiemy po jego zmieszaniu ze pamietal.Nigdy wiecej to sie nie zdazylo,trojkata nie planujemy ale tego co sie wydarzylo nie zalujemy i wspominamy bardzo milo.

                                Skomentuj

                                Working...