W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pantyhose encasement

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • HOSEFUN
    Świętoszek
    • Mar 2012
    • 2

    Pantyhose encasement

    Ciekaw jestem, ile jest takich osób (bez względu na płeć), którym podoba się ubieranie rajstop na całe ciało, w tym i głowę a potem uprawianie w nich seksu...
    Ja jestem wielkim fanem tego rodzaju seksu. Do tego lubię wprowadzać takie elementy jak wiązanie i kneblowanie. Ubieram w ten sposób żonę a potem siebie. Obok zawsze pod ręką mam cały arsenał rajstop do różnych celów. Najpierw ocieram się o moją ubraną w rajstopy, cudowną żonę a potem zaczynają się dziać nieprawdopodobne rzeczy...
  • KP
    Seksualnie Niewyżyty
    • Nov 2010
    • 301

    #2
    Chodzi o tzw. bodystocking czy coś jeszcze innego? Mam dobrą znajomą, którą to strasznie kręci. Jeśli o mnie chodzi - skoro wam to pasuje, świetnie.
    Nothing's wrong today.

    'my, przeciętni, ale chętni' - Greedo

    Skomentuj

    • HOSEFUN
      Świętoszek
      • Mar 2012
      • 2

      #3
      Już tłumaczę na przykładach:

      BODYSTOCKING
      Kokieteryjnie osłonięte ciało za sprawą bodystocking, pobudzające zmysły i fantazję. Ta fantazyjna bielizna erotyczna odmieni Wasze życie erotyczne. Zapoznaj się z naszą kolekcją Bodystocking, Catsuit
      0statnio edytowany przez iceberg; 03-03-12, 21:29. Powód: usunąłem link do zabronionego serwisu

      Skomentuj

      • KP
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2010
        • 301

        #4
        Twój link nie działa (ten drugi - został ocenzurowany), ale samemu sobie poszukałem. Nie, nie rusza ale jak kto woli - proszę bardzo.
        Nothing's wrong today.

        'my, przeciętni, ale chętni' - Greedo

        Skomentuj

        Working...