W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Piss Sex

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • koneser666
    Erotoman
    • Aug 2010
    • 502

    No i co się dziwić że 90% tematu to spam, skoro administracja sama daje przykład?
    ja bym się chetnie dowiedział od praktykujących - jak organizują takie zabawy - szczerze mówiąc jedynym miejscem w domu wydaje mi sie prysznic/wanna, ale może macie jakieś patenty - typu jakas folia czy coś? ostatnio mnie kręci, żeby partnerka się zsikała w czasie penetracji..
    HATE ME!

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5252

      Wypraszam sobie, wcale nie daję przykładu, bo nie podstawiam przecie drugiego policzka pod ciepłą strugę złotego nektaru.

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • koneser666
        Erotoman
        • Aug 2010
        • 502

        No i to jest własnei problem tego forum o ktorym byc moze nalezałoby pisac w temacie "jak oceniacie BT". 15 stron pitolenia o niczym, a na konkretnie postawioną kwestię wypowiedzi zero. widać, najbardziej to sie lubią wypowiadac teoretycy seksu..
        HATE ME!

        Skomentuj

        • Outlaws13
          Perwers
          • Oct 2011
          • 1332

          Odbyło to się w ciepłą noc na balkonie przy gwiazdach. Wcześniej było duuużo szampana i wypłukany pęcherz moczowy. Wspominam to baaaardzo miło i na pewno do powtórki. Deszczyk na piersi i minetka podczas "opadów" jest wspaniałym doznaniem. Na pewno nie na co dzień ale dreszczyk na samo wspomnienie jest.
          0statnio edytowany przez Outlaws13; 22-11-11, 21:15.
          "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

          sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

          Skomentuj

          • Ahead
            Ocieracz
            • Sep 2010
            • 188

            Pablo, jeżeli masz w "dobrym stanie narząd moczowo-płciowy" to proponuję, abyś na jakiś czas przed sikaniem wypił butelkę wody mineralnej. Najlepiej z 1,5 litra i nie na raz, bo ma Ci ten narząd stanąć, a nie serce. Rozwodniony mocz nie ma takiego zapachu, konsystencji co skondensowany. Osobiście odczuwałam to jako lekko słonawą wodę. Coś w podobie.
            Wystarczy, że kochankowie mają ochotę spróbować.
            Co ma do tego duże zaufanie? Może inaczej, dlaczego zaraz duże?

            Skomentuj

            • Outlaws13
              Perwers
              • Oct 2011
              • 1332

              Też uważam że wystarczy jak chcą tego dwie osoby, nie zmusisz nikogo wiec to spełnienie fantazji, coś nowego. A nie jest to morderstwo więc nikt nie będzie darł mordy do okna że pił mocz itp.
              Zaufanie tu nie potrzebne tylko zgranie i albo się spodoba albo nie. Powodzenia
              "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

              sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

              Skomentuj

              • Ahead
                Ocieracz
                • Sep 2010
                • 188

                koneser666
                "ja bym się chętnie dowiedział od praktykujących - jak organizują takie zabawy - szczerze mówiąc jedynym miejscem w domu wydaje mi się prysznic/wanna, ale może macie jakieś patenty - typu jakaś folia czy coś?"

                Koneser, już Ci opowiadam.
                Dokładnie folia. Duża malarska folia. Położona w ten sposób, żeby równocześnie zakrywała łóżko i podłogę. Najlepiej dość gruba, aby się nie podarła. W moim przypadku wyglądało to tak, że mój kochanek stał na brzegu łóżka a ja siedziałam przed nim na podłodze.

                Skomentuj

                • Dark priest
                  Seksualnie Niewyżyty

                  Naczelny Zgrywus BT
                  • Mar 2009
                  • 204

                  I później można powiedzieć podczas kłótni - "Wiesz co, ja na Ciebie leję" albo, "Olewam to co mówisz" W sumie to chyba mnie to by nie kręciło.
                  Brak Sygnatury. Miejsce na Twoją reklamę.

                  Skomentuj

                  • Seryjniak
                    Świętoszek
                    • Sep 2011
                    • 24

                    Napisał Ahead
                    koneser666
                    "ja bym się chętnie dowiedział od praktykujących - jak organizują takie zabawy - szczerze mówiąc jedynym miejscem w domu wydaje mi się prysznic/wanna, ale może macie jakieś patenty - typu jakaś folia czy coś?"

                    Koneser, już Ci opowiadam.
                    Dokładnie folia. Duża malarska folia. Położona w ten sposób, żeby równocześnie zakrywała łóżko i podłogę. Najlepiej dość gruba, aby się nie podarła. W moim przypadku wyglądało to tak, że mój kochanek stał na brzegu łóżka a ja siedziałam przed nim na podłodze.
                    Ja mam trochę inne doświadczenia - faktycznie tylko wanna prysznic pływalnia ( w szatni ) z folią jest strasznie dużo zachodu i jakoś psuje to klimat. Musiałaby być tak jak piszesz gruba do tego klimat z perwersyjnego zmienia mi sie wtedy na chłopsko robotniczy . Naturalnie skoro koleżance się udało to znaczy że też tak można. Natomiast ja zdecydowanie polecam prysznic

                    Skomentuj

                    • funky
                      Świętoszek
                      • Apr 2010
                      • 29

                      Spróbowane. Pierwszy raz był w wannie, i to ja ja polewałem ją...była a w zasadzie bylismy megapodnieceni, to naprawde jest nieziemskie przeyżycie, jesli 2 osoby naraz tego tak chcą. Miałem troche problemów, bo pomimo pełniutkiego pęcherza nie mogłem wysikać się tak jakbym to robił w ubikacji, jednym "cięgiem", ale z czasem będzie lepiej, bo na pewno zabawę powtórzymy, teraz ja też będę chciał sprobować i jej deszczyku. Super zabawa dla bliskich sobie osób, naprawde wielka intymność i...jakiś klimacik fajny taki, polecam szczerze! A mocz najlepszy jest po arbuzie, bardzio szybko przefiltrowuje sie i leci potem juz cieplutka, przyjemna niemalze woda sama
                      0statnio edytowany przez funky; 24-11-11, 16:16.

                      Skomentuj

                      • Piswallow
                        Świętoszek
                        • Apr 2006
                        • 10

                        Piss sex

                        Piss to jedno z najbardziej podniecających przeżyć seksualnych. Wymaga to pełnego zaufania partnerów. Chwila podczas której czekam na nektar mojej Pani jest niesamowita. Część połykam i uważam, że smak nektaru jest ok. Bardzo lubię lizać muszelkę po wszystkim do samego końca.

                        Skomentuj

                        • koneser666
                          Erotoman
                          • Aug 2010
                          • 502

                          no i dzieki wszystkim za konkretne wypowiedzi. może kiedys się zdarzy wypróbowac..
                          HATE ME!

                          Skomentuj

                          • hotboy77
                            Świętoszek
                            • Sep 2009
                            • 10

                            złoty deszczyk kręci mnie w obie strony. na razie to tylko fantazję, bo partnerka nie chce spróbować.
                            ja na razie mam solowe doświadczenia pod prysznicem

                            Skomentuj

                            • jestproblem
                              Świętoszek
                              • Dec 2011
                              • 37

                              Napisał Piswallow
                              Piss to jedno z najbardziej podniecających przeżyć seksualnych. Wymaga to pełnego zaufania partnerów. Chwila podczas której czekam na nektar mojej Pani jest niesamowita. Część połykam i uważam, że smak nektaru jest ok. Bardzo lubię lizać muszelkę po wszystkim do samego końca.

                              To brzmi jak pomysł na dobrą zabawę

                              Skomentuj

                              • Piswallow
                                Świętoszek
                                • Apr 2006
                                • 10

                                Napisał jestproblem
                                To brzmi jak pomysł na dobrą zabawę
                                To trzeba traktować jako zabawę dwojga zaufanych i szalonych ludzi

                                Skomentuj

                                Working...