W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Piss Sex

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • _piotr_
    Świntuszek
    • Dec 2006
    • 60

    Napisał czarnulka_22
    władza i dominacja akurat w samym kulminacyjnym momencie może w jakimś tam stopniu jest odczuwalna przeze mnie,ale po prostu nie mam z tego przyjemności aż takiej.
    A przygotowujesz się wcześniej do takiej zabawy (piwko lub inne płyny) aby mocz był bardziej przeźroczysty? czy sikasz poprostu tak jak bozia da w danym momencie? wiadomo, że im bardziej żółte siuśki tym większa jazda, mocniejszy smak itd.

    Skomentuj

    • czarnulka_22
      Seksualnie Niewyżyty
      • Nov 2009
      • 212

      jak planujemy to wcześniej to pije wode,ale czasami wychodziło to już podczas stosunku więc siusiałam w tym danym momencie jak się da
      Widze że Ciebie Piotrez kręcą takie zabawy?
      0statnio edytowany przez czarnulka_22; 12-01-10, 15:30.

      Skomentuj

      • _piotr_
        Świntuszek
        • Dec 2006
        • 60

        No tak, gdyby mnie nie kręciło to bym się tak nie dopytywał szczegółów Miałem okazję próbować (gdzieś nawet pisałem o tym) - pierwsze wrażenie bez szaleństw, wręcz odruch wymiotny, ale później przy odpowiedniej otoczce i nastawieniu poszło gładko i spodobało mi się, szczególnie ta władza kobiety Aktualnie, nie mam już z kim tego robić, ale gdzieś głęboko w głowie to siedzi, więc może kiedyś jeszcze skosztuję

        Skomentuj

        • adziolina
          Ocieracz
          • Aug 2009
          • 179

          Ja obsikam Ciebie, Ty obsikasz mnie (acha)
          Ja obsikam Ciebie a Ty mnie!
          Da da da

          Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią.— Oscar Wilde

          Skomentuj

          • romantyczka
            Banned
            • Jan 2010
            • 9

            masz racje to obrzyliwe..rozumiem kilka kropelek przypadkowo ale specjalnie fuj

            Skomentuj

            • _piotr_
              Świntuszek
              • Dec 2006
              • 60

              adziolina fajna przeróbka... czy mam rozumieć że robiąc to tak sobie podśpiewujesz?

              Skomentuj

              • balbinek488
                Świętoszek
                • Jan 2010
                • 3

                mylisz się przy wzwodzie można oddać mocz, mój partner często myje mi wewnątrz pochwy po spuszczeniu spermy, ten sposób wypłukiwnia nasienia nie zachodzę w ciążę. Swoisty sposób antykoncepcji.
                Miła jest taka płukanka

                Skomentuj

                • ankka84
                  Erotoman
                  • Feb 2009
                  • 491

                  O_O ke?odkiedy plukanie zapobiega ciazy?normalnie przypominaja mi sie galerianki;]

                  Skomentuj

                  • adziolina
                    Ocieracz
                    • Aug 2009
                    • 179

                    no nie koniecznie tak mi po prostu przyszło na myśl
                    Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią.— Oscar Wilde

                    Skomentuj

                    • marvick_75
                      Świntuszek
                      • Feb 2010
                      • 59

                      ...jesli chodzi o pissing na filmach wyglada to nawet podniecajaco ladne panie wygolone cipki i ten strumien ale jest jedno ale ogladajac nie czuje smaku i zapachu wiec nie wiem czy bym sie zdecydowal
                      .........nylon fetish fan........

                      Skomentuj

                      • Adalbert27
                        Świntuszek
                        • Dec 2009
                        • 88

                        Ja ostatnio pod prysznicem zacząłem sikać gdy stała na przeciw mnie i mocz leciał prosto na jej łono. To był pierwszy raz, ale bez żadnych emocji, nic specjalnego. Z drugiej strony nie było też żadnej intymnej atmosfery więc nie czułem w tym żadnej przyjemności. Nie myślę o tym by rozwijać się w tej "branży".

                        Skomentuj

                        • young_boy
                          Świętoszek
                          • Dec 2009
                          • 11

                          moja wcześniejsza dziewczyna bardzo długo prosiła mnie abym zaczął "sikać" jak będę w srodku ... no i się zgodziłem, uśmiech na jej twarzy rekompensował wszystko hehe
                          fajnie było również jak podczas seksu, dość ostrego połączonego z pieszczeniem palcami jej łechtaczki to ona się posikała, zdecydowanie fajniejsze uczucie niż jako strona czynna.

                          Skomentuj

                          • qwadriceps
                            Świętoszek
                            • Jul 2009
                            • 40

                            Długo nie potrafiłem nakłonić mojej drugiej połówki na takie praktyki ale w końcu się udało i zdecydowanie uwazam że bardziej to kręciło przed spróbowaniem chociaż podobało sie

                            Skomentuj

                            • ormus
                              Świętoszek
                              • May 2010
                              • 13

                              Moja kobietka przyznała mi, że tego chce. Jak zareagowałem? Ucieszyłem się jak diabli, bo mi też to chodziło po głowie. Swoją drogą, spodziewała się takiej reakcji, bo wcześniej zasugerowałem, że chcę tego spróbować. Budowanie swojego intymnego świata we wzajemnym bezgranicznym zaufaniu i otwarciu na drugą osobę, w tajemnicy przed innymi, urozmaicanie go - to chyba to, co w seksie najpiękniejsze. Dlatego chcę z Nią tego spróbować. Chcę się oddać cały i dostać to samo w zamian.

                              Skomentuj

                              • anifree
                                Świętoszek
                                • Dec 2010
                                • 1

                                Jeszcze do niedawna nie wyobrazalam sobie jak moze podniecac piss?
                                Brzydzilam sie tym, nawet w myslach.
                                Niedawno spotkalam kogos, zakochalismy sie w sobie, umowilismy sie-mielismy dla siebie kilka godzin. Pragnelismy siebie bardzo mocno, nie wiem kiedy znalezlismy sie w lozku i kochalismy, orgazm gonil orgazm. W pewnym momencie, gdy zblizal sie nastepny, moj mezczyzna zaczal piescic mnie reka i lekko uniosl sie nade mna i poczulam miedzy udami cieply, goracy strumien, ktory doprowadzil mnie do orgazmu jakiego nie mialam nigdy w zyciu.
                                Nie rozmawialismy na ten temat, ale wiem, ze chce jeszcze i jeszcze.
                                To bylo moje pierwsze poznanie piss.

                                Skomentuj

                                Working...