W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nightswimming

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Penetrator21
    Świętoszek
    • Jan 2006
    • 32

    #31
    Napisał paluchx
    Fuj Geje !!!!!!!!!! Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    zgadam się NO KOMENTS WALE TO TO COŚ O GEJACH LECZ Nie mam nic do nich ale daje ci 2+ za te dzikie niewiem jak to nazwac aj tam BEZ KOMENTARZA

    Skomentuj

    • summerish
      Świętoszek
      • Jun 2007
      • 21

      #32
      bardzo ladne, zyciowe... lezka sie w oku zakrecila...
      mam nadzieje ze po przeczytaniu iwecej ludzi zrozumie jak trudne jest zycie gejow...
      "Najbardziej stymuluja nas Ci, ktorzy sie z nami nie zgadzaja"

      Skomentuj

      • viper_88
        Erotoman
        • Mar 2005
        • 417

        #33
        Jeśli chodzi o pierwsze opowiadanie, gdzie nie wnikam już w to czy jest to prawdziwa lub zmyślona historia (ponieważ tylko je przeczytałem, a drugie doczytam innym razem i co najwyżej poddam post edycji), to jest ono naprawdę bardzo dobre. Co prawda niektóre określenia wydają mi się być zbyt poważnymi, jak na kogoś w wieku 13-stu lat (np. te o związku duchowym itd.), ale ogólnie przyznam, że całokształt jest w porządku. Mimo, że w trakcie czytania udało mi się nie uronić żadnych łez (powiedzmy, że w tej kwestii jestem na tyle silny, iż udało mi się powstrzymać), to jednak były w tej całej historii dwa momenty, w których to wzruszenie było najsilniejhsze (czyt. odłączenie od aparatury i wizyta na cmentarzu)

        W mojej skali dałbym tej opowieści 9/10 pkt.

        Skomentuj

        • newnick
          Świętoszek
          • Sep 2006
          • 2

          #34
          Pomimo, ze osobiscie nie mam nic przeciwko gejom, to i tak jakos obrzydza (?) mnie patrzenie na nich gdy sa razem (moze jakis odruch estetyczny?), ale w tym opowiadaniu w ogole nie przeszkadzal mi fakt, ze jest to o dwoch homoseksualnych chlopcach, a naprawde jestem pelen podziwu w jaki sposob autor opowiadania byl w stanie opisac uczucie milosci... [moja wypowiedz tyczy sie pierwszego opowiadania, gdyz nie mam o tej porze juz sily na drugie]

          Skomentuj

          • rozpruwacz
            Świntuszek
            • Jul 2007
            • 88

            #35
            ehh przeczytałem pierwsze.... ehhh szkoda słów..:/ aż łzy same pociekły... ... więcej nie wiem co powiedzieć...

            podłączam się również do tekstu newnicka że autor (jeśli to prawda to pewnie ten chłopiec) pięknie opisał uczucie miłości.... które w tym przypadku jest (mimo że
            miłość homoseksualna) o wiele większa niż nie jedna miłość hetero...


            co do drugiego... na razie mam dość.... a poza tym trochę późno jest... jak ochłonę przeczytam następne

            PS: eee przeczytałem to drugie.... i nie za bardzo mi się podobało... o wiele lepsze było pierwsze.... w drugim za dużo ****ńska xD
            0statnio edytowany przez rozpruwacz; 28-07-07, 08:58.

            Skomentuj

            • ele
              Świntuszek
              • May 2007
              • 67

              #36
              WTF. Ludzie, ile wy macie lat że piszecie posty typu "tfu geje!!1". A co oni gorsi od was? Nienawidzę takiego przejawu nietolerancji i dyskryminacji. Mam odruch wymiotny nie od tekstów tu zamieszczonych ale od osób, które wyrażają swoją opinię w sposób nie tyle niekulturalny co wręcz obrzydliwy.

              Same teksty świetne. Że mocne? Może. Ale dobre.
              Szukajka jest be!

              Skomentuj

              • Prince of Darkness
                Świętoszek
                • Nov 2005
                • 34

                #37
                nigdy nie czytałęm czegoś tak pięknego... Sam jestem gejem i moi znajomi i rodzice to zaakceptowali, fakt nie wszyscy ale większość bo licze się dla nich ja a nie to jakiej jestem orientacji.

                Mam nadzieje że mi się coś takiego nie przytrafi... (choć było blisko teraz w poniedziałek prawie się zabiłęm...)
                ...:::< ŻYCIE JEST WYZWANIEM - STAW MU CZOŁO >:::...

                ♂+♂=♥

                Skomentuj

                • rozpruwacz
                  Świntuszek
                  • Jul 2007
                  • 88

                  #38
                  ele.. daj spokój...nie wytłumaczysz takim ludziom co się naprawdę liczy... oni uważają że są lepsi i na siłę się im tego nie wytłumaczy....

                  Skomentuj

                  • torner
                    Świętoszek
                    • Jul 2007
                    • 4

                    #39
                    Opowiadanie o nazwie 'Nightswimming' dostaje ode mnie 10/10. Uważam, że nie jest to opowiadanie erotyczne. Bardziej obyczajowe, i świetnie się nadaje jako scenariusz do filmu.

                    Natomiast, drugie opowiadanie, jest idiotyczne.

                    Skomentuj

                    • S P I K E
                      Świętoszek
                      • Jun 2009
                      • 22

                      #40
                      Przy tym pierwszym opowiadaniu to aż sie popłakałem, jest bardzo wzruszające...Po prostu piękne
                      Gdyby zrobili z tego film to chyba bym zalał cały pokój

                      Skomentuj

                      • myraxidos
                        Świntuszek
                        • Nov 2009
                        • 91

                        #41
                        przeczytalam wczoraj w nocy, kurcze naprawde fajne i smutne..
                        jedyne tylko co mi przeszkadzalo to wiek.. bardziej by byla dla mnie wiarygodna i bardziej by przemawiala gydby ci chlopcy byli starsi, ale niewazne.. w kazdym razie mialam bardzo pozytywny sen bo snilam ze i mi przytrafila sie taka wspaniala milosc i jakis fajny chlop ;D hehe

                        Skomentuj

                        • mister-soul
                          Świętoszek
                          • May 2014
                          • 23

                          #42
                          stary koń ze mnie, ale popłakałem się w pracy (między jednym klientem a drugim!)

                          Skomentuj

                          Working...