W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Piękna Macocha

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • radek511
    Świętoszek
    • Feb 2011
    • 30

    Piękna Macocha

    Witam oto moje pierwsze opowiadanie więc proszę o komentarze. Jest to pierwsza część mojego opowiadania więc uprzedzam, że będzie ich więcej.


    Piękna Macocha
    Moja historia wydarzyła się 10 lat temu jak miałem 14 lat. Mój ojciec rozwiódł się z matką ponieważ go zdradzała i ożenił się z piękną 23 letnią Darią. Była ona kobietą nieziemskiej urody. Była wysoką kobietą o długich blond włosach i dużych piersiach. Pewnego dnia ojciec wyjechał za granice w służbowych sprawach a ja zostałem w domu razem z Darią. Wydawało mi się że będzie tak samo jak zawsze podczas wyjazdów taty, ale tak mi się tylko wydawało. Dwa dni po wyjeździe taty mieliśmy zakończenie roku szkolnego więc wróciłem wcześniej do domu. Otwierając drzwi usłyszałem dziwne jęki z początku pomyślałem że to telewizor, ale wchodząc do kuchni zobaczyłem Darie jak siedzi na stole i się masturbuje. Jej cipka była idealnie wygolona. Wycofałem się szybko do przedpokoju żeby mnie nie zauważyła. Patrzyłem jeszcze chwile jak ma orgazm i postanowiłem wyjść na chwile żeby mnie nie widziała. Wyszedłem i po dziesięciu wróciłem. Daria już robiła obiad. Kazała mi żebym jej pokazał moje świadectwo (oceny miałem dobre więc nie miałem czego się bać) spojrzała na nie i powiedziała z uśmiechem na twarzy że będzie musiała jakoś wynagrodzić tę ciężką prace nad ocenami. Uśmiechnąłem się do niej i poszedłem do swojego pokoju. Byłem bardzo podniecony widokiem masturbującej się Darii więc się rozebrałem i zwaliłem sobie. Miałem wtedy chyba największy wytrysk w moim życiu. Minęło parę godzin i był już wieczór.
    Siedzieliśmy z Darią i oglądaliśmy jakiś film. Nagle Daria złapała za krocze i powiedziała że teraz mi wynagrodzi tą prace nad ocenami. Na początku protestowałem bo to żona mojego ojca, ale jak wyjęła mojego fiuta ze spodni i wzięła go do buzi Przestałem protestować. Jeszcze nigdy nie było mi tak dobrze. Jeszcze chwile mi obciągała i się spuściłem. Połknęła całą spermę, która się ze mnie wylała. Oblizała usta i powiedziała, że teraz moja kolej i ja muszę jej dogodzić. Położyła się na plecy. Podciągnąłem jej spódniczkę zdjąłem majteczki i zacząłem robić minetę. Sok z jej cipki był taki smaczny, że mimo wytrysku, który przed chwilą miałem mocno się podnieciłem. Moja śliczna kochanka wstała i powiedziała dosyć tej zabawy teraz cię rozprawiczę (chyba nie wiedziała, że już od dawna nie jestem prawiczkiem). Teraz ja się położyłem na plecy a ona dosiadła mnie. Była taka mokra, że mój penis wszedł w nią jak w masło. Zdjąłem jej bluzkę i stanik, złapałem za piersi a ona zaczęła mnie ujeżdżać. Jęczała bardzo głośno. Cały czas nie mogłem uwierzyć, że uprawiam seks z moją piękną macochą. Darka zeszła ze mnie i zmieniliśmy pozycje. Teraz kochaliśmy się na pieska. Pieprzyłem ją ile sił. Nagle ona dostała orgazm zaczęła krzyczeć mięśnie jej pochwy zaczęły się zaciska na moim penisie co spowodowało że dochodziłem. Krzyknąłem dochodzę a moja partnerka mi odpowiedziała żebym się w nią spuścił. Trochę się obawiałem tego, że Daria zajdzie w ciąże, ale już było za późno. Cała sperma wylała się do jej wnętrza. Czułem się spełniony, ale Daria złapała za mojego penisa wzięła go do buzi i znowu poczułem, że się podniecam. Wystarczyło parę ruchów i się spuściłem. Znowu połknęła całą spermę. Powiedziała mi, że musimy to jeszcze powtórzyć. Powiedziałem jej dobranoc i poszedłem do swojego pokoju.
    C.D.N
  • patusianiunia91
    Świętoszek
    • Nov 2010
    • 14

    #2
    omg...
    z fotografią jest jak z seksem .
    jeżeli nie ma uczucia to nie pomoże nawet najlepszy sprzęt .

    Skomentuj

    • Soundsleep
      Erotoman
      • Mar 2011
      • 734

      #3
      nudne, nieciekawe, ciężkostrawne jak fasolka po bretońsku, po której się pryka.

      Nijakość - na razie nie przebiłeś u mnie innej autorki opowiadań - użytkowniczki allegramonte, albo dajki (opowieść o robieniu loda to mistrzostwo).

      Skomentuj

      • BartexXx310
        Świętoszek
        • Aug 2010
        • 14

        #4
        a mi się całkiem podoba, trochę dopracować można i chciałbym żeby było trochę dłuższe. i nie podoba mi się to ze nie jest już prawiczkiem, jakoś to tak urok wszystkiego psuje

        Skomentuj

        • radek511
          Świętoszek
          • Feb 2011
          • 30

          #5
          Dzięki to było moje pierwsze opowiadanie więc dlatego tak wyszło. Teraz piszę kolejne mam nadzieje, że ci się spodoba.

          Skomentuj

          Working...