W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

No nie wiem-pozno juz

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gitenes
    Świętoszek
    • Aug 2009
    • 1

    No nie wiem-pozno juz

    Zadzwonil telefon, ktos w domu odebral i zawolal mnie.
    -Czesc
    -No czesc, a kto mowi?
    -Magda
    -Yhmm ,ale jaka Magda?
    -Ty mnie nie znasz ,ale ja Ciebie tak. Mamy wspolnych znajomych. Przyjdz na zabawe do szkoly, co?
    -No dobra- bede.
    Wyszedlem przed blok - chlopakow nie bylo - co sie tu dziwic ,w koncu wakacje. Znalazlem ich nad rzeka i popytalem. Okazalo sie ,ze pytala o mnie jakas Magda, jedni mowili ,ze fajna,inni- taka sobie. Byla mlodsza o 3-4 lata i wygladalo ,ze rzeczywiscie znala wszystkich na osiedlu. Chlopaki powiedzieli ,ze na sali gimnastycznej wieczorem jest zabawa z okazji zakonczenia roku szkolnego i nie bedzie problemu wejsc z nimi ,to w koncu juz nie byla "moja szkola".
    Magda- nie za wysoka ,ladna ,z kreconymi wlosami i taka tasiemka wokol szyi -wyglada bardzo seksownie. Zatanczylismy pare razy ,powiedziala ze zwrocila uwage na mnie z powodu moich dlugich wlosow i smiechu hehe. Umowilem sie z nia kilka dni pozniej ,zreszta sam nie wiem jak sie zaczelo, chyba ona zadzwonila...
    Fajnie bylo spacerowac i trzymac za raczke- swietnie calowala ,namietnie ,mokro - wiedziala co robi .Siedzielismy na lawce ,ona na kolanach ,lubilem dotykac jej piersi, rozwinietych jak na jej wiek ,twardych i co najwazniejsze nie tylko pozwalala na to , lubila i to bardzo ,mruczac ocierala sie twarza o moje policzki. Zaczalem zsuwac reke nizej ,podniecalo mnie bardzo dotykanie jej brzucha i ta mysl ,ze ona tego chce!!! ,ze pozwoli na wszystko! Dotknalem majteczek, delikatnie opuszkami palcow zaznaczalem ich granice, lekko podnioslem material ,ale w tym momencie Magda zapytala czy nie za duzo wymagam? Odwrocila sie przodem do mnie siadajac okrakiem i zaczela calowac. Po chwili powiedziala ,ze juz musi isc .Czy bylem zawiedziony? Sam nie wiem, mysle ,ze ta ekscytacja jej cialem i swiadomosc ,ze moge powoli ja odkrywac dzialala bardziej podniecajaco .Ona tez to wiedziala...
    Byl taki zwyczaj na osiedlu ,zaraz na poczatku wakacji na lace za blokami wyrastalo dzikie pole namiotowe. Nie bylo przyjezdnych- byli tylko ci co nie wyjechali. Dla naszych rodzin to jedno zmartwienie mniej -nie wracalismy do domu po kilka dni ,a niekoniecznie spalismy w naszych namiotach- na innych dzielnicach tez byly takie pola i chodzilismy odwiedzac znajomych, sluchac muzyki, podrywac dziewczyny,bic sie, lub pic alkohol (lol).
    No i zdarzylo sie ,ze od rana siedzialem w pustym namiocie bo kolegow wywialo juz dzien wczesniej. Bylo to trzy dni po naszym ostatnim spotkaniu kiedy Magda pojawila sie przed namiotem. Powiedziala ,ze ma propozycje. Wiedziala ,ze nie chce nikogo na stale- ona zreszta tez ,ale chciala poeksperymentowac.
    Jesli zdazy sie okazja (miejsce) do zabaw erotycznych jedno z nas bedzie moglo rozkazywac drugiej osobie ,przy czym rozkazujacy bawi sie cialem drugiego sam pozostajac ubrany. Madzia powiedziala ,ze razem bedziemy sie bawic jak poznamy sie juz bardzo dobrze nawzajem. Uklad prosty , w dni parzyste Ona rozkazuje ,a w dni nieparzyste ja-a kiedy sie zdazy okazja to juz od szczescia zalezy- niezle ,nie? No i akurat byl 28 o czym zaraz przypomniala.
    Kazala mi sie rozebrac do naga i wejsc do spiwora ,a na ten czas wyszla z namiotu. Po prwrocie powiedziala ,ze nigdy nie widziala chlopaka nago- jedynie na filmach. Polozyla sie kolo mnie i pocalowala w usta, przytulila sie do mojej szyi i wsunela reke pod spiwor .Od razu powedrowala na udo i w gore przez lono na druga noge. Kilka razy przejechala po jajkach i chwycila stojaego juz penisa. Powiedziala,ze jest bardzo podniecona i zapytala czy moze sie bawic dalej. Potwiedzilem wiec zaczela przesuwac reka wzdluz penisa,a on zrobil sie mokry. Magda palcem wytarla soki i oblizala- powiedziala ze musze uwazac bo jej to smakuje. Odwrocila sie i popatrzyla na mnie ,chwycilem jej glowe i pocalowalem ,a ona dalej mnie piescila. Oddychalem coraz szybciej i powiedzialem ,ze dlugo juz nie wytrzymam,wiec Magda odsunela spiwor mowiac ,ze chce zobaczyc wytrysk. Nie zmienila rytmu, nie przyspieszyla -myslalem ,ze oszaleje, wilem sie probujac dosiegnac ustami jej uszka, a ona obserwowala moj orgazm.Piescila mnie delikatnie jeszcze przez jakis czas ,sperme wtarla w moj brzuch a reszte zlizala z palcow. Zaskoczylo mnie to i zapytalem czy rzeczywiscie nie miala zadnych doswiadczen z chlopakiem ,odparla ,ze ma wiele fantazji ktore chce przezyc i dlatego tak mi sie wydaje.Po obiedzie przyszla znowu i tym razem czulem sie jak krolik doswiadczalny (przyjemnie jest tak sie czuc- mowie wam) ogladala mnie calego z bliska ,dotykala ,calowala ,musialem kleczec na czworaka (niedobrze sie z tym czulem) a ona ogladala moj tylek, wlepila kilka klapsow a na koniec kazala sie polozyc na plecach i zaczela calowac jajka. Cudowne uczucie -jezykiem dotykala penisa-jezdzila nim wokol wedzidelka ,ssala go .Na koniec objela penisa ustami wkladajac mi palec do odbytu ,a druga reka posuwala skore pracia w gore i w dol. Odlatywalem, kopiac stos poduszek czulem jak caly pulsuje - wydyszalem ze to juz, ale Magda nie wypuscila go z ust i polknela wszystko, a zaraz potem calowala moje usta wiec mialem mozliwosc poczuc swoj intymny smak. Bylo cudownie .Ten kac moralny(?) ,ze pokazalem sie nago dziewczynie i pozwolilem jej zrobic ze mna co chciala odszedl w niepamiec- natomiast powstala taka dziwna wiez miedzy nami- to znaczy ....przeciez ja tylko dotykalem jej piersi przez stanik ,a ona ....
    Wyjechala na wakacje dzien pozniej- zadzwonila ,ze bylo jej wspaniale i nie moze sie doczekac powrotu.Ja natomiast zaczalem wloczyc sie z kolegami- ,ogniska,rzeka,gitara,alkohol.... wakacje hehe.Po powrocie Magda dzwonila kilka razy ,ale tego nie wiedzialem bo mnie w domu nie bylo.Jak mi powiedzieli ktoregos dnia na kolacji probowalem oddzwonic ,odebrala siostra Magdy i zapewnila ,ze przekaze jej. Przez ten telefon spoznilem sie i kolegow nie wiadomo gdzie wywialo.Rozpalilem ognisko, siadlem w przedsionku namiotu i zobaczylem Magde. Przygladala mi sie ,ale bylo widac ,ze jest wkurzona- pieknie wygladala. Chyba popelnilem blad bo zaczalem sie tlumaczyc ,ze mnie nie bylo, lazilem-przeciez wakacje i ze dzwonilem jak tylko sie dowiedzialem ,ze wrocila. Powiedziala ,ze to nawet dobrze bo powiedziala o nas starszej siostrze i ona chcialaby mnie poznac. Zaraz, chwile? Co powiedziala siostrze? Jak poznac?
    Usmiechnela sie mowiac ,ze mamy cala noc na dyskusje .Zamurowalo mnie- super! Sluchaj Madzia, moze jest wlasnie czas i miejsce zeby razem pobawic sie -przytulic..... Przechylila glowe- A wiesz jaki dzis dzien? Dwunasty!
    No wiec rozkaz brzmial :rozbierz sie !Z przyjemnoscia zauwazylem ,ze Magda tez sciaga spodnie i koszulke, ale zostala w bieliznie .Wiedziala juz ,ze tego nie lubie ,ale kazala mi stanac w rozkroku z lokciami opartymi o ziemie. Powiedziala ,ze ja olalem i dlatego teraz ona mnie zleje i mam odliczac 50 uderzen w tylek .Mimo ,ze zlozyla na dwoje i uzywala tak tego pasa nie bolalo tak bardzo na poczatku -potem zaczelo piec, ale w koncu podobalo mi sie, choc przerywajac co jakis czas Magda sciskala mi moszne wykrecajac reke- powiedziala ze jak sie skrzywie dostane nastepne 50 batow.Po ostatnim uderzeniu odwrocilem sie i chcialem jej cos dogryzc,ale zmachana tak pieknie wygladala ,wpadlem w role i calujac ja przeprosilem ,ze bylem niegrzeczny. Przewrocila mnie na spiwory mowiac ,ze cieszy sie bardzo, ze razem spedzimy noc ,ale to jeszcze nie koniec mojej kary. Lezelismy rozmawiajac i calujac sie naprzemian. Ona co jakis czas draznila mnie, podniecajac a potem znow calujac i przytulajac tylko. W koncu chwycila mocno u podstawy penisa i szybko zaczlela ruszac reka .Bylem juz "cieply" i nie trzeba bylo dlugo czekac do orgazmu .Ale ona nie przestala na tym jednym razie,zaczelo bolec i chcialem odsunac jej reke ,ale ona polozyla sie w poprzek na brzuchu blokujac dostep. Po chwili podniecenie zaczelo przezwyciezac bol i wytrysnalem po raz drugi. Wtedy Magda odwrocila sie do mnie i powiedziala ,ze teraz moze sie przytulic i zasnac. Moze jeszcze cos powiedziala ,ale ja juz spalem....
    Natomiast rano obudzilem sie dosc wczesnie- poszedlem umyc i polozylem obok spiacej Magdy.Dotykalem jej twarzy ,odgarnialem delikatnie loki. Patrzylem na jej cialo -byla piekna, naprawde. Ale zaraz? Dzis jest trzynasty? Uuuuu pechowy kochana- mam Cie! Delikatnie odpialem biustonosz i sciagnalem z jednego ramienia .Madzia lezala na boku wiec nie moglem pozbyc sie calego ,ale i tak widok byl piekny. Zblizylem usta do sutka i tak delikatnie jak tylko moglem calowalem go, pozniej mocniej -bawilem sie brodawka miedzy ustami ,lizalem .No bylem napalonym smarkaczem, ale wtedy zrobilbym dla niej wszystko- moja mala bogini. Z majteczkami nie bylo problemu ,masowalem uda, pupe lizalem zostawiajac mokry od jezyka slad. Przewrocilem ja na plecy i delikatnie rozchylilem nogi .Byla czesciowo wygolona ,z takim paseczkiem po srodku. Polozylem glowe miedzy nogami ,uhh jej gladkie uda -calowalem i bawilem sie drazniac jezykiem az w koncu dotarlem do muszelki i zaczalem calowac jakbym w usta calowal, Magda chyba juz nie spala - slyszalem jak jeczy cicho . Chwycila mnie za glowe i przycinela do lona .Bardziej odwaznie wsunalem jezyk i poczulem jej wilgoc. Podniecilo mnie to i zaczalem zlizywac ,calowac i ssac ja ,a Magda obejmujac moja glowe dociskala coraz mocniej i jeczala coraz glosniej .Unosila biodra coraz czesciej az dostala spazmow .Kochalem te jej reakcje, pobudzaly mnie jeszcze bardziej wiec staralem sie oddac to mojej Madzi z nawiazka. W koncu opadla na spiwor i przyciagnela do siebie : "BYlo cudownie zdrajco" .Odpowiedzialem niepewnie ze dzis nieparzysty i zasnelismy przytuleni...

    hmm
  • Nekromantic
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 35

    #2
    -Ty mnie nie znasz ,ale ja Ciebie tak. Mamy wspolnych znajomych. Przyjdz na zabawe do szkoly, co?
    -No dobra- bede.
    Pierwsza zasada erotycznego opowiadania: zawsze idź tam gdzie baba. Nawet jesli jej nie znasz. A nawet tym bardziej.

    Magda- nie za wysoka ,ladna ,z kreconymi wlosami i taka tasiemka wokol szyi -wyglada bardzo seksownie.
    Po pierwsze - Magda jest tasiemką? Czy może ta tasiemka wygląda seksownie? Po drugie, zdecyduj się, jakiego czasu używasz...

    smiechu hehe
    Czyli bohater albo smiał sie jak wariat, albo jak Lepper...

    lubilem dotykac jej piersi, rozwinietych jak na jej wiek ,twardych i co najwazniejsze nie tylko pozwalala na to , lubila i to bardzo ,mruczac ocierala sie twarza o moje policzki.
    Ładnie jak na kilka dni znajomości...

    bic sie, lub pic alkohol (lol)
    To "lol" wygląda, jakby autor miał 14 lat i właściwie nie wiadomo, co robi w tym tekście...

    Zaskoczylo mnie to i zapytalem czy rzeczywiscie nie miala zadnych doswiadczen z chlopakiem ,odparla ,ze ma wiele fantazji ktore chce przezyc i dlatego tak mi sie wydaje.
    Ja rozumiem, że różni ludzie sie zdarzają, ale naprawdę, czemu w tylu tekstach powtarza sie motyw dziewicy/niedoświadczonej panny która nagle z pierwszym/drugim facetem zamienia sie niemalże w dziwkę?

    Bleh, w pewnym momencie doszedłem do wniosku, że nie będe dalej bawic się w taki przesiew, tylko skomentuje całość.
    To, ile wart jest ten tekst, mówi fakt że autorowi nie chciało sie nawet skorzystac z autokorekty w wordzie. Wystarczyłoby może 10 minut i większośc brakujących spacji, polskich znaków, przecinków, braku wielkich liter po kropce/wykrzyknikuczy durnych literówek zostałaby poprawiona. Ale skoro autorowi nie chciało sie poświęcic choćby tych głupich 10 minut...
    Jesli dodac do tego jeszcze problemy z czasem (przestrzenia w sumie też) i tragiczną niekiedy konstrukcję zdań... słowem: cienizna.
    No i ile oni tak właściwie mają lat? Skoro on jest smarkaczem a ona 3-4 lata młodsza?
    Say "Auf Wiedersehen" to your Nazi balls!

    Skomentuj

    • Bambiii
      Perwers
      • Feb 2009
      • 852

      #3
      Napisał gitenes
      Polozylem glowe miedzy nogami ,uhh jej gladkie uda -calowalem i bawilem sie drazniac jezykiem az w koncu dotarlem do muszelki i zaczalem calowac jakbym w usta calowal, Magda chyba juz nie spala - slyszalem jak jeczy cicho .
      Konstrukcja tego zdania powaliła mnie na glebę.

      Chwycila mnie za glowe i przycinela do lona
      Nie mam więcej pytań.

      Mnóstwo błędów, m.in. stylistycznych i interpunkcyjnych. No i ten brak polskich znaków...
      Eat shit.

      Skomentuj

      • Aluno1992
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2009
        • 196

        #4
        Autorze, zejdź ze sceny.
        "Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowedzi. Jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to niestety mój obowiązek."

        Skomentuj

        • zuzek
          Ocieracz
          • Aug 2009
          • 119

          #5
          fabuła nie jest zła, ale właśnie te błędy, które z łatwością można by wyeliminować psują cały nastrój i wybijają z akcji..wystarczyło poświęcić troszkę czasu, a efekt byłby o niebo lepszy..

          Skomentuj

          Working...