W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Maślany facet - ballbusting

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rozyczka70
    Erotoman
    • Mar 2007
    • 656

    Maślany facet - ballbusting

    Maślany facet...

    ...nie, żebym była złośliwa, aleee...żeby nawet w damskiej ubikacji nie mieć spokoju? Wiadomo, kobieta musi i siusiu zrobić i nosek przypudrować, a tu wlezie ci taki picuś glancuś z maślanymi oczyma, gooopim uśmieszkiem iii...czort wie, czego chce? Znaczy się, ja tam od razu zorientowałam się, że maślanemu facetowi chodzi o mnie, że rzucę się na jego urok, powab, którego zresztą kompletnie nie miał. Stałam przed lustrem i w chwili, gdy już miałam posłać mu stosowną wiązkę, by się wyniósł, powstrzymałam się i kokieteryjnym głosikiem zapytałam:
    - Szukasz... czegoś konkretnego? – dodatkowo zakręciłam tyłeczkiem.
    Złapał haczyk od razu.
    - Ciebie, kociaku - i ruszył w moją stronę pewnym krokiem i z takim wręcz aroganckim uśmieszkiem, że już jestem jego.
    Pozwoliłam mu podejść, ale gdy tylko położył łapę na moim tyłku, odsunęłam ją, obróciłam do niego i uwodzicielsko sprowokowałam:
    - Spokojnie...wpierw chcę zobaczyć, z czym mam mieć do czynienia i czy warto rozsunąć nóżki, byś wziął mnie od tyłu...
    Facet błyskawicznie spuścił spodnie, slipy zresztą też i z jakąż to dumą zaprezentował swoje klejnoty! Owszem, zerknęłam, ale...ja tam żadnych powodów do dumy nie widziałam.
    - A to, to tam – wskazałam na zwisającego smutasa – to co to niby ma być? – nie szczędziłam drwiny w głosie i wyrazie twarzy.
    Facet w pierwszej chwili zwątpił moją diametralną zmianą postawy, ale próbował się jeszcze ratować:
    - Weźmiesz malutka mojego skarba do buzi i po chwili sama się zdziwisz, jaki to imponujący przyrząd!
    Przyrząd, czy skarbek, akurat miałam to gdzieś. Za naruszenie mojej prywatności w prywatno-intymnym miejscu, taki ciołek musiał być TU I TERAZ nauczony należytego poszanowania. Położyłam mu dłonie na ramionach, obróciłam tak, by usiadł na łazienkowym blacie i gdy widziałam w jego oczach 100% pewność, że oto zaraz wezmę mu do buzi, uznałam, że to najlepszy moment na...
    Ślepka omal nie wyskoczyły mu z orbit, gdy prawą dłonią oparłam się i na jego fiutku i mosznie, napierając ciężarem ciała. Nawet bezdechu doznał! Nim jednak złapał pierwszy oddech, ja zdążyłam kilkakrotnie pokręcić dłonią, jakbym miała (a może i miałam?!) zamiar rozgnieść mu jądra. Musiało go naprawdę zaboleć (o to chodziło!), bo gdy cofnęłam dłoń, facet jeszcze przez kilka sekund nie mógł nawet słowa z siebie wydusić! Jakby mu oczy zaczęły świrować i wyglądało mi na to, że facet chyba zaraz zemdleje, tym bardziej, że zaczął się osuwać z blatu! Spokojnie przyglądałam się temu, ale w momencie, gdy jego moszna znalazła się na wysokości mojej dłoni – mocny chwyt za jądra, a drugą dłonią za fiutka iii... nie ma leżeć, z powrotem na blat! O dziwo, ocknął się! Spojrzał na mnie tak zaskoczonym i zarazem proszącym wzrokiem, że uznałam, iż czas najwyższy, by zaserwować mu drugą partię grzecznościowych pouczeń, bo jest już na tyle świadom, by wszystko „zrozumieć”.
    - Zasada pierwsza dobrego wychowania – zaczęłam stanowczym głosem, jednocześnie serwując mu stopniowo narastające w sile kręcenie wora i ciąganie fiutka – nie wchodzi się do nie swojej ubikacji...
    Chciał coś chyba powiedzieć, a może i nawet przeprosić, ale nie był w stanie nawet jednej literki wydusić z siebie.
    - Zasada druga dobrego wychowania – dla odmiany pokręciłam jąderkami w drugą stronę – jeśli już zdarzy się taka gafa, mówi się przepraszam i grzecznie wychodzi...
    Oj, musiałam mocno trzymać, by mi nie zsunął się z blatu. Widząc, że jeszcze coś do niego dociera, dokończyłam:
    - I trzecia zasada dobrego wychowania – zaczęłam wolniutko ściskać jądra na maksa, a fiutka nakręcając wokół własnej osi – NIGDY nie mówi się do kobiety w taki sposób i NIGDY nie traktuje się ją tak prostacko, jak ty to uczyniłeś, chyba że masz ****ę przed sobą...
    Nie wiem, czy facet jeszcze to słyszał. Odjechał mi i to praktycznie w mojej dłoni! Już nie chciało mi się z nim siłować, więc pozwoliłam, by sobie popłynął na podłogę...
    - Ewa, a ty co? Długo się tu jeszcze będziesz ****rzyć? Śmigaj do gościa, bo ci się ulotni i nic na nim nie zarobisz!
    To kumpelka, „z branży”.
    - A ten tu co? – zapytała dopiero po chwili, spoglądając obojętnie na nieprzytomnego faceta.
    - A taki maślany facet, myślał, że dziwkę ma przed sobą... – i po chwili obie parsknęłyśmy śmiechem...
    A wy panowie pamiętajcie: trójkąciki są wasze, a kółeczka nasze!
    Rozyczka
    vel
    Szukający Myśliciel
  • Bambiii
    Perwers
    • Feb 2009
    • 852

    #2
    Marne.
    Eat shit.

    Skomentuj

    • Amelia
      Ocieracz
      • Feb 2009
      • 121

      #3
      nie podoba mi sie
      http://www.wywiader.pl/malinkaa400

      Skomentuj

      • rozyczka70
        Erotoman
        • Mar 2007
        • 656

        #4
        ....tekst jest raczej tylko dla wielbicieli ballbustingu - pewno tacy też się tutaj pojawiają....
        Rozyczka
        vel
        Szukający Myśliciel

        Skomentuj

        • rapanui
          Świętoszek
          • Mar 2009
          • 20

          #5
          A mnie się podoba. Lubię ballbusting :-)

          Skomentuj

          • rozyczka70
            Erotoman
            • Mar 2007
            • 656

            #6
            Napisał rapanui
            A mnie się podoba. Lubię ballbusting :-)
            skoro lubisz ballbusting, to jesteś przy dobrym poście...jakby co, to pisz na pw
            Rozyczka
            vel
            Szukający Myśliciel

            Skomentuj

            • Krak92SexyBoy
              Świętoszek
              • Apr 2009
              • 13

              #7
              Opowiadania mi się bardzo podobało... bardzo lubię czasem pościskać jajeczka ;> szczególnie przed i w czasie orgazmu...

              Skomentuj

              • rozyczka70
                Erotoman
                • Mar 2007
                • 656

                #8
                Napisał Krak92SexyBoy
                Opowiadania mi się bardzo podobało... bardzo lubię czasem pościskać jajeczka ;> szczególnie przed i w czasie orgazmu...
                .... jesteś, jak widać, kolejnym fanem tego klimatu...jakbyś tak przypadkiem chciał "czegoś" więcej, to pisz na pw lub mail
                Rozyczka
                vel
                Szukający Myśliciel

                Skomentuj

                • przyjaciel40
                  Perwers
                  • Jul 2010
                  • 1116

                  #9
                  lubię poczytać o ballbustingu co wcale nieznaczy że lubię praktykę LUBIĘ MOCNE OPOWIADANIA
                  POZDRAWIAM
                  Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

                  Skomentuj

                  • Markust
                    Świętoszek
                    • Jun 2011
                    • 1

                    #10
                    Widać ze kolezanka rozyczka70 sie nieboi zadnego faceta ;-P

                    Skomentuj

                    • 12qwertyas
                      Świętoszek
                      • Nov 2006
                      • 1

                      #11
                      wiadomosc dla rozyczki. Jeśli jesteś dziewczyną i jesteś zainteresowana to napisz mi maila: [email protected]

                      Chciałem napisać do Ciebie pw, ale się nie da !!!

                      Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      • przyjaciel40
                        Perwers
                        • Jul 2010
                        • 1116

                        #12
                        Poczytałbym jeszcze coś a Ty zamilkłaś
                        Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

                        Skomentuj

                        • Christophero
                          Banned
                          • Feb 2009
                          • 1039

                          #13
                          kicha

                          Skomentuj

                          Working...