W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Przyłapany (matka/syn)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rozpruwacz
    Świntuszek
    • Jul 2007
    • 88

    #31
    a mi sie podobało xD a przy okazji troche sie uśmiałem

    Skomentuj

    • filipek1
      Świętoszek
      • Jul 2009
      • 5

      #32
      jakoś mi się nie spodobało, może dlatego, że za szybko cała akcja sie rozegrała :/

      Skomentuj

      • kenta
        Ocieracz
        • Feb 2005
        • 178

        #33
        Dobre!
        Nie czyta się tego jak opowiadanie w którym zamieniono słowo "Ruda Jenny" na "mama".
        Jest przedstawiona jakaś sytuacja domowa, buduje się tu rozwój akcji... mama jest odrobinę nieprzyzwoita, ale tu właśnie jest ukryta ta "adrenalina".
        Hm. gusta i guściki... prawda?
        Ja jestem zbok umysłowy i lubię takie układy, lubię tego typu komiksy i opowiadania, taka mała ofiara losu.

        A będą dalsze części?

        K.
        0statnio edytowany przez kenta; 01-12-09, 18:33.

        Skomentuj

        • Tony21
          Świętoszek
          • Aug 2012
          • 14

          #34
          Dobre opowiadanie.
          Matkę wyobrażam sobie jako zadbaną, dojrzałą kobietę z obfitym biustem. Na cycuszkach widać żyły. Nosi krótką spódniczkę i buty na małym obcasie. Dodatkowo lekko przyciasny biustonosz na jej melony.
          Załączone Pliki

          Skomentuj

          • Koneser35
            Świętoszek
            • Feb 2013
            • 1

            #35
            Opowiadanie dobre aczkolwiek koniec mógł by być inny.Za to te zdjęcia są boskie

            Skomentuj

            • 6balbinka9
              Banned
              • Aug 2009
              • 12

              #36
              Nawet fajna na tych fotkach, ale po kiego odświeżać takiego starego kotleta? Są fora na których by było ostatnie ostrzeżenie

              Skomentuj

              Working...