W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Sexyautonaprawa 3

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maxkrzysztof
    Świntuszek
    • May 2006
    • 64

    Sexyautonaprawa 3

    SMS- -"DZIS O 15 W WARSZTACIE CAŁUSKI W KUTASKA"--
    Zamurowało mnie dzień po tym ja wypieprzyłem te dwie małolatki hm to pewnie od nich ten smssik? -pomyślałem
    "musze dowiedzieć się co jest grane bo czuje tu spisek...ale czy pojechać? czy nie będzie przypału?" -myślałem ciągle
    Ale cóż robić jeśli facet nie myśli głową tylko "nim"
    Pojechałem godzinkę wcześniej zaparkowałem auto przed domem Pana Mariana jakiś kilometr i poszedłem.
    Dom stał troszkę na uboczu przeskoczyłem przez płot obejrzałem się czy mnie ktoś nie widzi.
    podszedłem z tyłu domu ,drzwi były otwarte od ogrodu.
    Wszedłem do środka nikogo nie było.
    hmm
    A może w warsztacie? -pomyślałem
    Dom był połączony z warsztatem ,Poszedłem korytarzem ,otwieram powoli drzwi, wchodzę do biura ,które jest ponad warsztatem patrzę na dół -oo kurdee- co widzę...
    Córka Pana Mariana Agnieszka i ta Ania pieszczą się nawzajem prawie całe nagie na masce samochodu
    No tak wszystko jasne ,juz rozumiem -pomyślałem
    Agnieszka siedzi z rozłożonymi nóżkami a Ania pieści jej cipkę liże ją języczkiem i ssie.
    Agnieszka pojękuje trzymając Anie za główkę i przyciskając ją do swej cipki.
    -TAkkkk PAnie profesorku pieść mnie ,pieść mą cipke mocno błagam-wykrzyczała Agnieszka.
    Ania uniosła główkę znad jej cipki .popatrzyła na nią
    -tak go chcesz? -zapytała
    -pragnę go , ciągle czuje jego penisa w sobie wiesz jak on mnie posuwał.. aż nogi mi się uginają jak o nim myślę- wyszeptała
    -Ja tez go ciągle czuję w cipce ,był boski nie tak jak nasi chłopcy i nie spuścił się po trzech sekundach hihihi- zaśmiała się Ania
    -Ale nie kłamiesz ,ze cię posuwał w lesie w samochodzie? -zapytała Agnieszka
    -no co ty przysięgam ,a ty nie kłamiesz ze cię przeleciał tu w warsztacie? -zapytała podejrzliwie Ania
    -ja też przysięgam ,widziałam ze idzie po samochód wiec weszłam do niego ,uprzednio troszkę wypiłam drinka bo nie miałabym odwagi i zaczęłam się pieścić na tylnym siedzeniu ,facet jak to zobaczył to mu kutasek o mało nie rozdarł spodni ihiihihi, a dalej ci opowiadałam
    -eehh ciekawe czy przyjedzie? chodż coś wypijemy jeszcze ..mam tam na górze troszkę wódki-powiedziała Agnieszka
    -ihihih troszkę zimno. .ubieramy się? -zapytała Ania
    -po co i tak nas rozbierze ihihi zaśmiała się Agnieszka
    Przysłuchiwałem się tej rozmowie coraz bardziej podjadany ,tym bardziej ,że patrzyłem na dwie młode suczki spragnione pieprzenia i juz wiedziałem o co chodzi ,no tak obie założyły się która się będzie ze mną pieprzyc.
    A teraz zapewne chciały obie.
    "więc oki będziecie miały to czego chcecie" -pomyślałem szybko rozbierając się.
    Usiadłem nagi w fotelu słysząc jak dwie laseczki idą po wódeczkę.
    Drzwi się otwarły
    -chodz tam mam wódkę i sok-powiedziała Agnieszka
    Nalały sobie drinka..i sączą
    -a dla mnie tez sie znajdzie? zapytałem odwracajac sie na fotelu cały nagi
    -ooo Boze-zawołała Agnieszka
    -Pan tutaj
    -chciałyście wiec jestem-odparłem wstając i podchodząc do nich ,mój kutasek juz był troszkę uniesiony.
    Podszedłem do Agnieszki ,była kompletnie zaskoczona.
    -no skarbie to jak cie posuwałem pokażesz koleżance? -zapytałem
    Agnieszka popatrzyła na Anie troszkę zmieszana i tak jakby dopiero teraz zobaczyły ze są prawie nago
    Położyłem rękę na biodrach Ani
    -a ty Aniu pokażesz koleżance? -zapytałem
    Ani chyba juz troszkę zaświrowało po drinku bo wykazała większą odwagę
    -Agnieszka mi nie wierzyła ze mnie pieprzyłeś-to powiedziawszy bez zbędnych ceregieli wzięła w rączkę mojego kutasa.
    -cudownie Aniu pieść go mocno- wyszeptałem
    Popatrzyłem na Agnieszkę a ona na mojego kutaska w reku Ani
    -Aga boisz sie czy brak ci odwagi?- zapytałem
    -nie boje się- odparła klekając i zabierając kutasa z reki Ani .
    Zaczęła go masować i wzięła go do buzi lekko ssąc główkę mocno juz sterczącego kutasa
    Przyciągnąłem Anię do siebie zacząłem ja całować dziewczyna nie opierała się oddawała pocałunki nasze języczki splotły się w cudownym miłosnym uniesieniu.
    podczas gdy Aga ssała i pieściła mi kutasa ja całowałem Anie i pieściłem jej cycuszki ,ssałem i lizałem jej suteczki ,które dumnie sterczały spragnione mych pieszczot.
    -teraz ja-powiedziała Ania zchylając sie do kutaska.
    Wzięła go do buzi i zaczęła mocne ssanie mego kutasa jednocześnie mocno ugniatając jąderka.
    Agnieszka wstała .miała troszkę większe cycuszki od Ani.
    Szybko do nich przywarłem ssąc sutki Agi i pieszcząc jej cycuszki ,lizałem je i nieprzerwanie pieściłem ,lizałem jej ciałko ,nasze usta w końcu sie zwarły.
    Agnieszka całowała inaczej niż Ania bardziej łapczywie i gorąco była bardziej rozochocona.
    -odwróć się Aga-rozkazałem
    Ania nie przestawała mi lizać kutasa i pieścić jąderek
    -Agnieszka wykonała moje polecenie ,odwróciła się, opierając się łokciami o szafkę i wypinając do mnie swój tyłeczek.
    Trzymając jedną rekę na głowie ssącej kutaska Ani druga masowałem pośladeczki pupci Agnieszki ,włożyłem paluszek pomiędzy jej pośladeczki .Agnieszka lekko rozchyliła nóżki a ja zacząłem pieścić jej mokra juz norkę ,pieściłem ja delikatnie rozchyliłem płateczki jej cipki i włożyłem paluszek.
    Wkładałem go coraz głębiej, sprawiając jej wiele rozkoszy widząc to co się z nią działo.
    A Agnieszka pojękiwała głośno wypinając coraz mocniej pupcie.
    -wstań Ania!- rozkazałem
    Mój kutas sterczał juz porządnie ,podszedłem do pupci Agi, wziąłem go w rękę uderzyłem ja po pupci kutaskiem
    -Ania pomóż koleżance ,wprowadz go w jej cipkę-powiedziałem
    -No nie bój sie dalej
    Ania wzięła kutaska w rękę i naprowadziła go na cipkę Agi
    -a teraz ci pokaże jak ją rznąłem-powiedziałem zdzielając klapsa w pupke Agi-prawda suczko?
    -No powiedz to -powiedziałem do Agi wbijając kutasa coraz głębiej.
    -jestem twoja suczka ,zerznij mnie mocno-zawołała Aga przyjmując mojego kutaska w swej cipce i coraz głośniej jęcząc
    złapałem ją za cycuszki i zacząłem posuwać te młodą suczkę ,moje ruchy były mocne i gwałtowne.
    Bioderka odbijały się od posladeczków Agi jej cipka rozkosznie mlaskała a moje jąderka odbijały się od niej.
    Ania w tym czasie usiadła na fotelu dopiła resztę drinka rozłożyła nóżki i pieściła swą muszelkę patrząc na nas ,mrużyła oczka i wkładała sobie paluszki w swą norkę.
    Widząc to wyszedłem z cipki Agi i podszedłem do Ani ,rozłożyłem jej nóżki bardziej i nakierowałem kutaska na jej jamkę w która to wbiłem sie mocno i głęboko.
    Ania wygięła sie w łuk wypinając do przodu swe rozkoszne cycuszki i oplotła mnie nóżkami, mocno przyciskając do siebie .przez chwile posuwałem Anie ,która to też głośno pojękiwała przygryzając usteczka. Nagle poczułem rączkę Agi która złapała me jąderka i pieściła patrząc od tyłu jak mój kutas rznie cipkę Ani
    -Co mała podoba ci się?- zapytałem wychodząc z cipki Ani siadając na podłodze
    -baaarrdzoo się nam podoba -zawołały prawie razem
    Położyłem sie pociągając za sobą Agę ,znowu całowaliśmy sie, lizała mą szyje ssała sutki a Ania usiadła mi na kutasie uniosła sie lekko i wprowadziła go sobie w cipkę nabijając sie na mój pal
    Ommmm poczułem jak ta młoda cipka oplata mi kutaska mocnym uściskiem i jak zaczyna mi go ujeżdżać
    Podciągnąłem Agnieszkę usiadła mi na buzi zacząłem ja lizać od spodu .
    Jej cipka byłe rozkosznie mokra i gorąca ,a ja wbijałem sie języczkiem w te młoda cipkę ,pieprzyłem ja języczkiem a ona wykonywała ruchy bioderkami tak jakby jechała na kutasku
    -oohh Ania ja teraz chcę-zawołała Aga
    Ania wstała kutasek wyszedł z jej cipeńki.
    złapałem go i przytrzymałem a Aga usiadła na nim wprowadzając go w są jamkę głośno mrucząc
    Położyła ręce na mym torsie i zaczęła szybka jazde na kutasie, to było dzikie ujeżdżanie robiła szybkie ruchy bioderkami czułem jak mój kutas jest szybko ujeżdżany.
    Przytrzymałem ja za tyłeczek ,lekko uniosłem i zacząłem ja rznac mocno od dołu jej cycuszki podskakiwały klapiąc przy tym głośno a ja nieprzerwanie rżnąłem te suczkę
    Ania pieściła sie obok nas coraz głośniej jęcząc widocznie lubiła to bo po chwili ciałkiem Ani wstrząsnęły spazmy gorącego orgazmu ścisnęła nóżki z paluszkami w cipce i przekręciła sie ba brzuszek opadając z sił.
    Podobnie Aga wbiła mocno pazurki w mój tors co oznaczało ze ta mała przezywa rozkoszny orgazm a jej cipka zacisnęła się na kutasie pulsując rozkosznie i wylewając cała masę soczków które spłynęły na me jąderka
    Opadła na mnie przekręciłem ją na plecy podniosłem sie wyjąłem mokrego kutaska z cipki Agi i pospiesznie wprowadziłem go w cipkę Ani która leżała ba brzuszku po doprowadzeniu sie do odlotu ,nie spodziewała sie tego.
    Ale ja lekko uniosłem jej pupcie i wbiłem sie kutaskiem wykonując szybkie ruchy w jej cipce .aaahhh po krótkiej chwili wyjąłem kutasa eexxpplooduujjaacc na pupcię Ani.
    Mój kutasek pulsował wylewając całą zawartość jąderek na pupcie Ani
    OOhhhh taakkk usiadłem zmęczony
    "ale jazda"-pomyslałem
    Nagle Klakson u bramy
    -O ****a rodzice wrócili wcześniej-zawołała Agnieszka.
    czy będzie CDN..?
    wszystko jest do dupy......
  • padme
    Erotoman
    • Mar 2006
    • 666

    #2
    zacne, podoba mi sie xD
    "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

    Skomentuj

    • gal_anonim
      Ocieracz
      • Mar 2006
      • 107

      #3
      "Boisz się czy brak ci odwagi?"

      Nie jest tak źle co do formy ale treść bardzo mi się podoba! Mam nadzieję na ciąg dalszy, oby szybciej tym razem.

      Skomentuj

      • vivid
        Świętoszek
        • May 2006
        • 13

        #4
        Fajne, dobrze sie czyta

        Skomentuj

        • maxkrzysztof
          Świntuszek
          • May 2006
          • 64

          #5
          dzieki bedzie kolejna czesc
          wszystko jest do dupy......

          Skomentuj

          Working...