W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kuzyneczka

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • davo86
    Świętoszek
    • Apr 2006
    • 13

    Kuzyneczka

    Był zwykły upalny dzień gdy dowiedziałem się, że ma do mnie przyjechać kuzynka. Kuzynka jak kuzynka myślę: ciekawe co tym razem potrzebuje. Okazało się że ma problem ze swoim komputerem a pilnie potrzebuje skorzystać z internetu. Przyszła ubrana w miarę normalnie tzn. jasna spódniczka, top na ramiączkach itp. Usiadła do komputera lecz gdy siadała coś podkusiło mnie aby spojrzeć na jej pupę, ujrzałem tam bardzo sexowne czerwone stringi. Trochę mnie ten widok podjarał ale zająłem się swoimi sprawami. Po pewnym czasie zawołała mnie abym dał jej pustą płytę bo coś chce nagrać. Pech chciał że puste płytki trzymam pod biurkiem i musiałem się schylić, gdy już miałem płytę odwróciłem się w stronę Oli ( bo tak miała na imię ) Zobaczyłem między jej nogami znów te same sexy stringi. Tym razem nie wytrzymałem i pobiegłem do toalety no i z pośpiechu zapomniałem zamknąć drzwi, gdy miałem kończyć swoją zabawę ona weszła do WC i mówi:
    -Mogłeś poprosić pomogła bym Ci-a po chwili dodała-dobra co mogę dla Ciebie zrobic??
    Oszołomiony jej propozycją odparłem że mam dziewczynę.... a ona gdy tylko to usłyszała chwyciła moją komórkę i poprosiła o numer. Powiedziała jej ze ja bardzo potrzebuje pomocy i ma natychmiast przyjechać.
    3 minuty później
    Weszła zdyszana i zapytała o co chodzi. Ola wzięła ją na bok i cos sobie poszeptały. Za chwilę zaczeły się całować i w kilka minut później miałem przed sobą dwie napalone nastolatki. Ola zapytała Kamilę czy może się ze mną zabawić Kamila zgodziła się od razu. Najpierw Ola ssała mojego penisa i zabawiała się moimi jądrami tak że chciałem już tylko jednego szybko zagłębić mojego przyjaciela w cipce dziewczyny. Teraz do zabawy przyłączyła się Kamila,(akcja przeniosła się na podłogę) kucnęła nad moim małym i lekkim ruchem wprowadziła go do swojego otworu rozkoszy. Ola natomiast szybko zrobila to samo nad moimi ustami i kazala się liza. Obie dziewczyny pieściły swoje piersi. Kamila wyczuła że zbliża się mój orgazm zeszłą ze mnie i cały ładunek spermy trafil do na jej twarz. Dziewczyny zakończyły swoją zabawę gdy ja siedziłałem w ciepłej wodzie i odpoczywałem po męczącym dniu........
    c.d.n

    Proszę o ocenę

    Artur

    To moje pierwsze opowiadanie więc proszę o szczerą opinie.
  • Gems
    Ocieracz
    • Jan 2006
    • 146

    #2
    całkiem calkiem dam 3+ bo jest mało szczegółów i akcja się nie rozwinęła jak dla mnie...
    Nie szukaj kogoś z kim możesz być..lecz kogoś...bez kogo nie możesz żyć!

    Skomentuj

    • OMFG
      Erotoman
      • Mar 2006
      • 613

      #3
      Srednie - powinienes troszke bardziej skupic sie na samej "akcji"

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #4
        Za ogolnikowe, za malo realne. Schematyczne. Prawie jak troszke bardziej rozwiniety plan wydarzen.

        Mi to bardziej wyglada na konspekt niz opowaidanie.
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • truskawka
          Ocieracz
          • Mar 2006
          • 126

          #5
          zgadzam się z przed mówcami. Troszkę za krótkie. Mało akcji. Średnie. Ale pomysł dobry- rozwiń to.
          +TruskawkA+

          Skomentuj

          • Gwiazdka
            Ocieracz
            • Dec 2005
            • 157

            #6
            Hmm...Moim zdaniem trochę za szybki zwrot akcji i mało prawdopodobne, ale może to właśnie jest dobre...?Zależy co kto lubi. Wcale nie jest złe- tak jak mówię, kwestia gustu. Osobiście tak pół na pół
            Każda chwila to szansa, by wszystko zmienić...!

            Skomentuj

            • sloneczny27
              Świntuszek
              • Jul 2005
              • 52

              #7
              Oceniam na 3.Moze dalej bedzie lepiej?

              Skomentuj

              • Księciunio
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jun 2005
                • 348

                #8
                dalej to moze byc juz tylko gorzej. 2+
                Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

                Skomentuj

                Working...