W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Moi rodzice

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dobry Interes
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 3

    Moi rodzice

    Mam kilkanaście lat. Na tyle dużo jednak żeby dokładanie wiedzieć do czego służy ciało ludzkie - jakich przyjemności można samemu doświadczyć… i jakimi można obdarzyć drugą osobę.

    Jestem nastoletnim chłopcem i kilka tygodni temu znalazłem imponujące archiwum płyt dvd, na których znajduję się moi rodzice.

    Tych płyt jest naprawdę dużo, jeszcze ich nie policzyłem, ani ich wszystkich nie obejrzałem.Ale powiem jedno… moi rodzice są naprawdę utalentowani.

    Chciałbym, chociaż wiem, ze głupio to brzmi rzetelnie przedstawić wszystko to co widziałem na tych płytach. Chociaż powiem, że najbardziej jestem zafascynowany tym, co umiała i na co pozwalała tatusiowi moja mama.

    Ich talent nie zna granic… Dogadzali sobie odkąd się poznali… każdą częścią ciała… od włosów… po stopy…

    Swój opis zabaw rodziców podzieliłem, jak na tą chwilę w myślach. Będzie to masowanie rękami, ustami, ruchanie i inne zabawy. Nie wiem czy mi się to uda… bo w każdym z tych podziałów jest wiele innych kategorii… Nie będę przedłużać.

    Może zacznę od czegoś najmniej niewinnego… Masowanie kutasa i cipki rękami.

    Filmów i zdjęć z tych pieszczot jest chyba najwięcej. Rodzice siedzą przytuleni do siebie. Mama wali konia tacie. Niekiedy siedzą naprzeciwko siebie i mama sprawnie pracuje łapką. Kiedy indziej tata stoi, a mama siedzi na łóżku… Do tego dochodzi to… że niekiedy podczas tych pieszczot są oboje rozebrani, a niekiedy tylko jedno z rodziców. Mama nago pracuje łapką nad c***em taty. Rozebrany tata i masująca mu konia ubrana mama… Kilka giga możliwości.

    Bardzo lubiłem patrzeć jak tata osiągał orgazm. Spuszczał się gdzie tylko mógł… Mama wali konia, sperma swobodnie wylatuje na ubranie taty, na brzuch. Kiedy indziej mama bierze do ust kutasa i połyka spermę, albo przyjmuje ją na twarz czy na czubek głowy.

    Niekiedy mama masuje kutasa rozebrana do połowy. Tata bawi się Jej cycuszkami, a na koniec na nie tryska. Lubię film, na którym jest masowanie. Oboje są ubrani. Tata mówi, że będzie się spuszczał. Mama rozbiera się do naga i klęka by zostać obficie zaspermioną. Albo ten film, w którym zdejmuje majtki i tata się na nie spuszcza.

    Są też ciekawe film, kiedy tata spuszcza się na różne rzeczy mamy – na nowe buty, dowód osobisty, ubrania.

    Chcecie dalej o tym czytać?
  • karolp
    Świętoszek
    • Oct 2009
    • 36

    #2
    Ciekawe. Pisz

    Skomentuj

    • Falanga JONS
      Banned
      • Feb 2012
      • 1156

      #3
      Mama jest psem a w zasadzie szczeniakiem, że wszelkie czynności wykonuje łapką zamiast dłonią?

      Skomentuj

      • DSD
        Perwers
        • Jan 2010
        • 1275

        #4
        Napisał Dobry Interes
        Są też ciekawe film, kiedy tata spuszcza się na różne rzeczy mamy – na nowe buty, dowód osobisty, ubrania.
        Już wiem czemu wprowadzili te nowe plastikowe dowody zamiast dawnych książeczek. Wystarczy wytrzeć.
        'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

        Skomentuj

        • TOMASZTBG
          Ocieracz
          • Nov 2009
          • 107

          #5
          Napisał dsd
          już wiem czemu wprowadzili te nowe plastikowe dowody zamiast dawnych książeczek. Wystarczy wytrzeć.
          .
          ...
          ...

          Skomentuj

          • Dobry Interes
            Świętoszek
            • Aug 2006
            • 3

            #6
            Napisał DSD
            Już wiem czemu wprowadzili te nowe plastikowe dowody zamiast dawnych książeczek. Wystarczy wytrzeć.
            Albo zlizać

            Dużo jest zdjęć i filmów z czasów kiedy rodzice byli młodzi, jeszcze sprzed ślubu. Właśnie zaspermiony dowód jest pierwszym dowodem osobistym mojej mamy. Spermę ku mojej radości zlizała z niego, a potem wyssała resztki z kutasa taty.

            Bardzo mnie podniecają zdjęcia z tych czasów, wszak nie byli wtedy wiele starsi ode mnie.

            Poznaję na tych zdjęciach domy moich dziadków. Rodzice pstrykający sobie zdjęcia w swoich pokojach. Moja młoda mama wulgarnie prezentuje swoją malutką cipeczkę… tata pozuje ze starczącą pałą… Wydaje się, że ojciec obfotografował mamę z każdego kąta. Dużo jest serii zdjęć rozbieranych. Mam ubiera się w różne ciuchy i natychmiast je z siebie ściąga, a tata ciągle robi zdjęcia. Dużo zdjęć z wzajemnego lizania i masowania.

            Jest kilka filmów, na których mama masuje ***** i kiedy tata ma już się spuścić przerywa. Tą czynność powtarzają kilka razy. Podczas ostatniego walenia kutas już nie staje, jest tylko flakiem . Mama masuje mu ręką lub obciąga, ale on nie staje, a mimo to tata osiąga ogromny orgazm, a sperma daleko i obficie tryska. Mama jest zachwycona i zlizuje spermę z ciała taty i swoich rąk, a także bosymi stópkami rozdeptują spermę, która jest na dywanie.

            Później tata robi to samo mamie. Kiedy mama ma mieć orgazm przerywa masowanie lub lizanie i delikatnie dmucha na łechtaczkę. Podczas ostatniego podejścia tata liże mamie cipkę, a ta gdy osiąga orgazm prawie mu nogami głowy nie odrywa.

            I to im się bardzo podobało. Bo takie zabawy kilkakrotnie powtarzali.

            Na jednym spotkaniu z mamą ,tata spuszcza się na zeszyty i książki mojej mamy. No szaleństwo. A mama na to siada i każe sobie lizać cipkę.

            0statnio edytowany przez iceberg; 09-12-13, 20:56.

            Skomentuj

            • karolp
              Świętoszek
              • Oct 2009
              • 36

              #7
              Pisz, pisz

              Skomentuj

              • Dobry Interes
                Świętoszek
                • Aug 2006
                • 3

                #8
                Moja mama ma bujne rude włosy. Są wspaniałe. Rodzice mają wiele zdjęć, na których włosy grają główną rolę. Oglądałem filmy, na których mama obejmuje włosami kutasa taty i masuje go nimi. Niekiedy masowanego kutasa widać w tej burzy włosów, a niekiedy nie… Mama na niektórych filmach mówi, że „nie ma to jak odżywka z gorącej spermy”

                Tata jako miejsce do spuszczenia się wybiera włosy, nawet kiedy mama obciąga lub kiedy się ruchają… Mama widocznie bardzo to lubi, bo często podsuwa mu włosy, żeby mógł je obspermić. Czasami z prezerwatywy mama wylewa spermą na swoje włosy.

                Są zdjęcia i filmy, kiedy mama ze spermą na włosach wychodzi na balkon albo na podwórko …

                Kiedy moje mama była młoda, obcięła się na krótko – na chłopaka. Sperma prawie za każdym razem ląduje na głowie mamy, która wciera ją w każdy centymetr głowy. Na jednym filmie tata spuszcza się 4 razy na głowę mamy i robi dokładnie zdjęcia. Uwierzcie! Każdy włosy jest w spermie.

                Skomentuj

                • Konik888
                  Świętoszek
                  • Jul 2011
                  • 3

                  #9
                  Pokleiles sobie kiedys wlosy sperma? Już idzie mocno w fantazję

                  Skomentuj

                  • Outlaws13
                    Perwers
                    • Oct 2011
                    • 1332

                    #10
                    co to ma byc?
                    Tragedia. Jeszcze czegos tak glupiego nie czytalem w tym dziale.
                    "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                    sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                    Skomentuj

                    • Margo82
                      Perwers
                      • Mar 2013
                      • 937

                      #11
                      Nie pisz więcej...
                      "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

                      Skomentuj

                      • karolp
                        Świętoszek
                        • Oct 2009
                        • 36

                        #12
                        Pisz, pisz

                        Skomentuj

                        Working...