W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Przygoda na dyskotece

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • avicci69
    Świętoszek
    • Apr 2012
    • 33

    Przygoda na dyskotece

    Na wstepie sie przedstawie. Mam na imie Kamil i mam 19 lat. Jestem dosc przystojny i wysportowany bo trenuje na siłowni i mma. I to tyle o mnie.
    Był piatek, jedna z ostatnich lekcjii w klasie maturalnej. Lekcja dłużyla mi sie niemiłosiernie , a ja myslami juz bylem na wieczornej dyskotece na ktorą bylem umowiony z kolegami. W końcu upragniony dzwonek, zerwałem sie szybko do szatni i do domu. W domu szybko zjadłem obiad i powoli zacząłem nastawiac sie na wieczorne balety. Pościłem glośno muzyke i zastanawialem sie w co sie ubrac, wybór padł na ciemne dzinsy i czarna koszulke. Wieczór zbliżał sie coraz szybciej, wziąłem szysbki prysznic, ubralem sie, poperfunowalem i wyszedłem zo własnie podjechał kolega po mnie. Po drodze zebraliśmy reszte ekipy i troche sie już wypiliśmy podczas jazdy. W końcu dotarliśmy na miejsce, szybko weszliśmy żeby zając jakas wolna loże. Zamowiliśmy alkohol i piłiśmy powoli obserwując jak parkiet powoli sie zapełnia. Na poczatku bawiło sie sporo samych dziewczyn a ja poczulem ze alkohol zaczyna działac wiec zerwałem sie na parkiet. Zacząłem tańczyc i co chwile jakaś dziewczyna podchodzila i wywyjała koło mnie. Nawet nie zauważylem ze czas szybko leciał i na parkiecie było juz dośc tłoczno. Obok mnie tanczyla śliczna drobna dziewczyna o ślicznej , niewinnej buzi. Była ubrana w czarne, obcisłe legginsy i białą koszulke. Podszedlem bliżej, nawiazaliśmy kontakt wzrokowy i odrazu sie uśmiechnąłem. Chwile tańczyliśmy na przeciw siebie, po chwili odwrocila sie tylem a ja złapałem ją za biodra. Czułem jej zgrabny tyłeczek jak sie ociera o moje krocze. Penis mi lekko zesztywniał i chyba to poczuła bo sie usmiechneła zalotnie i zaczela mocniej napierac dupcia. Szepnąłem jej na ucho ze sie super rusza i tak wogole to jestem Kamil, ona tez sie przedstawila - Paulina. Chwila pogadalismy o tym skad jest czy czesto sie tu bawi itp. w rozmowie wyszło ze ma 18 lat i przyjechala tu do kuzynki w odwiedziny. Przestalismy rozmawiac bo bylo to tródne przy głośniej muzyce. W tańcu czułem sie coraz pewniej, łapałem ja za jędrna dupcie, przyciskalem do siebie a widac że też tego chciała bo sie uśmiechala zalotnie. Miałem na nią ogromna ochote i zaproponowałem zeby wyjsc na świerze powietrze, zgodziła sie bez wachania. Wyszliśmy za dyskoteke, w ciemne miejsce, odrazu zaczeliśmy sie całowac, rekami masowałem jej dupcie. Jedna dłoń przesunąłem miedzy jej uda od przodu i zacząłem masowac jej krocze przez ubranie. Czulem ze jest cieplutka. Moj penis juz był mocno napreżony i powodował wybrzuszenei na spodniach. Poczułem jak jej dłoń siega mi do rozporka i powoli go rozpina, pomoglem jej szybko go rozpiąłem. Wsunełą dłoń w moje bokserki i nieśmiało zaczela masowac go. Po chwili wyjeła go na wierzch i zsuwała skórke, poruszałą nia coraz szybciej. Coś we mnie wstapiło, odwróciłem ja szybko i zsunąłęm jej legginsy ponizej dupci, po chwili zrobilem to ze stringami. Powiedziałem zeby sie wypieła, zrobila to posłusznie. Przysunąlem sterczacego, twardego penisa do jej mlodej cipeczki, pojeżdziłem żołędziem po niej chwile, byla juz mocno wilgotna. I pchnąłem mocno penisa wchodzac w nią. Nie założyłem prezerwatywy, ale ona tez nic nie mowiłą o tym. Złapałęm ja za biodra i zacząłem mocno wchodzic w jej mlodziutka 18letnia cipeczke. Byłą dośc ciasna i znakomicie opinała mojego 15 cm penisa. Trzymałem ją za biodra o ostro waliłem, mocno i głeboko. Pojękiwala cichutno w rytm moich pchnięc. Czułem ze jestem blisko końca, z mojego penisa wypływał juz śluz. Jeszcze chwile ja tak rznąłęm mocno i szybko od tyłu jak poczułem przyjemne skurcze , wbiłem sie gleboko w jej mloda szparke i trysnąłem goracym i gęstym łądunkiem spermy, penis pulsował i pompował solidna dawke spermy. Ona szybko sie wyrwała i głosem zmieszanym ze złościa i rozkosza powiedziala CO TY ZROBILES, A JAK ZAJDE? po czym przejechała palcami po cipce , były cale w mojej spermie, ktora az kapała z tej młodej cipki. Powiedzialem A CO MNIE TO OBCHODZI SUCZKO? i szybko schowałęm penisa w majtkach i zasunąłęm rozporek i powiedziałem NARA MAŁA, widzialem ze była wystraszona i chyba płakała. Ja wrociłem na dyskoteke , wypiłem drinka i wruciłem do domu.
  • DSD
    Perwers
    • Jan 2010
    • 1275

    #2
    Praktyczny poradnik dla nieśmiałych - 'Jak poderwać dziewczynę?'
    'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

    Skomentuj

    • JerzyStolec
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 5

      #3
      Jest jeden plus takiego opowiadania: 15 cm penis Jak czytam takich matołków, którzy nie potrafią (albo nie chcą) pisać w języku polskim, to nóż w kieszeni się otwiera. Prawy alt Ci nie działa Panie (?) avicci69 ?

      Skomentuj

      • Kolekcjoner

        #4
        Faktycznie "tródno" się to czyta... Przez chwile jeszcze się "wachałem" nad oceną powyższego tekstu, jednak po "wypiłem drinka i wruciłem do domu" jestem już pewny... NARA MAŁY i radzę "wrucić" do szkoły...

        Skomentuj

        Working...