W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Parada Równości

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Robinson
    Erotoman
    • Sep 2011
    • 515

    #61
    Napisał lady__in__red
    Przecież w naszym prostackim i zacofanym kraju i tak nigdy nie będzie tolerancji.
    Mysle, ze nie jest az tak najgorzej. To media nam wmawiaja... A prawda jest taka, ze Polacy sa narodem wzglednie spokojnym, a nawet biernym. To niestety skutek naszej niefajnej historii.

    Nie będzie tolerancji dla homoseksualistów ( wk**ia mnie słowo lezba, czy *****).
    Ale przeciez nikt nie morduje ich w PL... Tolerancja nie oznacza przymusu zgadzania sie z kims...

    Nie będzie tolerancji dla osób z nadwagą, a to ich prywatna sprawa jak chcą wyglądać, czy chcą umrzeć na zawał
    Pomijajac wymierny (w pieniadzach) uszczerbek w panstwie spowodowany smiercia badz kalectwem kogokolwiek, nalezy dbac o zdrowie... Nalezy przynajmniej sie starac. Ot chocby dla samego siebie. Jeszcze rok temu mialem na prawde spory problem z waga... do tego stopnie, ze zaczynalem to odczuwac fizycznie w kazdym aspekcie. Wiesz jak sie czuje teraz? (jest suuuuper


    Co do parady. Skoro czują potrzebę- niech więc je organizują. Hetero też robią różne durne parady i jakoś nikt z tego powodu nie dramatyzuje.
    No wlasnie hetero nie organizuja parad demonstrujacych ich seksualnosc. Nie interesuje mnie co kto lubi (oczywiscie do momentu, kiedy zaczyna to dotykac mnie - wtedy moge i __bede__ reagowal). Ciekawe, a'propos tolerancji, jakby w DE Turcy zaczeli manifestowac, ze Niemcy maja przejsc na Islam - wojna murowana.

    Prawa homoseksualistów...
    Nie mozna komus ot tak dac praw dlatego, ze jest inny... Dochodzi do podobnych bzdur co z... no wlasnie: czarnymi? Murzynami? Niger? Fuck - co nie powiem, to bedzie zle... Rasizm odwrocony: stwierdzony wsrod Murzynow juz bardzo dawno.

    Według mnie prawa powinni mieć równe
    Maja. Kazdy czlowiek w Polsce konstytucyjnie jest rowny. Jest to oczywiscie bzdura, bo wiadomo, ze na calym swiecie zawsze byli, sa i beda rowni i rowniejsi. Ale homo- nie ma nic do rzeczy.

    bo nauka jednoznacznie potwierdza, że dziecko geja, czy lesbijki niekoniecznie musi być tej samej orientacji!!!
    Dziecko potrzebuje zrownowazonego wychowania. Musi byc pierwiastek zenski i meski, zeby byla pelnia. I nie mieszajcie do tego mozliwosci, ze sa zli rodzice i zle wychowuja. Wsrod homo- tez beda. Przyklady mozna bez trudu znalezc - z krajow, gdzie to juz funkcjonuje... Boze bron mnie przed modelem szwedzkim!

    Burzycie się, że oni manifestują swoje upodobania. Nie !! oni manifestują swoją obecność w społeczeństwie chorym i prostackim ...
    Polityka. To garstka manifestuje. Reszta funkcjonuje... i to, z tego co widze, niezle - lepiej/dostatniej od nas, hetero-.

    Ludzie chwalą się swoją tolerancją a potem zakazują gejom, czy lesbijkom normalnego życia !!
    Znaczy sie co? Maja ograniczone wolnosci obywatelskie? Nie wolno im korzystac z opieki zdrowotnej? Zamyka sie ich w gettach? Nie przesadzaj...

    Skomentuj

    • Falanga JONS
      Banned
      • Feb 2012
      • 1156

      #62
      Napisał HotGuy
      Sukces partii takich jak Ruch Palikota (której nie jestem członkiem) potwierdza fakt ze nasza część społeczeństwa szuka reprezentacji politycznej bo mamy dosyć dyskryminacji.
      A skąd wiesz z jakich pobudek ludzie głosowali na RPP? Palikot został poniesiony do sejmu głosami młodych szczyli śliniących się na myśl o jaraniu trawki.

      Prof. Wolniewicz nie jest już jak to by powiedzieć w kwiecie wieku i że tak powiem zgubił tą swoistą "piątą klepkę", z kolei Ty jesteś na pewno młodzszy skoro uczęszczasz tego typu fora internetowe.
      Nie kompromituj się. Możesz sobie wyznawać poglądy jakie chcesz, ale obrażanie szanowanego profesora, któremu wielu ******stów do pięt nie dorasta, u normalnego człowieka może wzbudzić tylko śmiech politowania.

      J. Adopcja (niemożliwe, ale jeden z partnerów może)
      Nie ma takiej dyskryminacji. Jeśli para gejów chce mieć dziecko, to niech je sobie zrobi, nikt im tego nie zabrania.

      Definicja małżeństwa jest inna od twoich bredni. Małżeństwsto to społecznie usankcjonowane (a więc zawierana w obliczu społeczności lub jej reprezentanta) umowa wiążąca dwie osoby. Małżeństwa osób tej samej płci są legalne w 10 krajach a w tym roku (2012) staną w 2 nowych (Dania i Urugway)
      Na jakiej podstawie uzurpujesz sobie prawo do posiadania jedynej i poprawnej definicji małżeństwa nie dopuszczając do polemiki innych głosów?
      Małżeństwo to owszem umowa wiążąca dwie osoby. Szkoda, tylko, że z niewiadomych powodów zapomniałeś dopisać, iż tymi osobami są mężczyzna i kobieta.
      I nie chwal się tymi dziesięcioma krajami. Co jest większością - 10, czy jakieś 200? Czyli co jest normą, większość, czy głęboka mniejszość?
      Sumując - kto tu pisze brednie na temat definicji małżeństwa?

      Albo u obu grup, pasujesz do obu bo jesteś 50 lat spóźniony.
      To jest najlepszy argument, po którym można paść ze śmiechu.
      Ciekawe, gdzie żyłoby się lepiej przeciętnemu Niemcowi - w 1945 roku, czy 50 lat wcześniej?
      Ciekawe, gdzie żyłoby się lepiej przeciętnemu Rosjaninowi - w 1938, czy 50 lat wcześniej?
      Coś co jest o 50 lat szybsze, nie oznacza, że jest lepsze. Zachodnia Europa czasów dzisiejszych jest tego najlepszym przykładem.

      Osobiście mi nie przeszkadza że mam to pięciu lub sześciu homofobów na tym forum
      A możesz wymienić tych homofobów z ksyw? Bo ja jak do tej pory żadnego nie zauważyłem.
      Homofobia to strach przed gejostwem. Tu raczej nikt się gejów nie boi, co najwyżej czuje niechęć do ich postulatów, bądź do nich samych. Więc o jaką homofobię chodzi?

      Skomentuj

      • HotGuy
        Banned
        • Nov 2011
        • 188

        #63
        Napisał Falanga JONS
        A skąd wiesz z jakich pobudek ludzie głosowali na RPP? Palikot został poniesiony do sejmu głosami młodych szczyli śliniących się na myśl o jaraniu trawki.



        Nie kompromituj się. Możesz sobie wyznawać poglądy jakie chcesz, ale obrażanie szanowanego profesora, któremu wielu ******stów do pięt nie dorasta, u normalnego człowieka może wzbudzić tylko śmiech politowania.



        Nie ma takiej dyskryminacji. Jeśli para gejów chce mieć dziecko, to niech je sobie zrobi, nikt im tego nie zabrania.



        Na jakiej podstawie uzurpujesz sobie prawo do posiadania jedynej i poprawnej definicji małżeństwa nie dopuszczając do polemiki innych głosów?
        Małżeństwo to owszem umowa wiążąca dwie osoby. Szkoda, tylko, że z niewiadomych powodów zapomniałeś dopisać, iż tymi osobami są mężczyzna i kobieta.
        I nie chwal się tymi dziesięcioma krajami. Co jest większością - 10, czy jakieś 200? Czyli co jest normą, większość, czy głęboka mniejszość?
        Sumując - kto tu pisze brednie na temat definicji małżeństwa?



        To jest najlepszy argument, po którym można paść ze śmiechu.
        Ciekawe, gdzie żyłoby się lepiej przeciętnemu Niemcowi - w 1945 roku, czy 50 lat wcześniej?
        Ciekawe, gdzie żyłoby się lepiej przeciętnemu Rosjaninowi - w 1938, czy 50 lat wcześniej?
        Coś co jest o 50 lat szybsze, nie oznacza, że jest lepsze. Zachodnia Europa czasów dzisiejszych jest tego najlepszym przykładem.



        A możesz wymienić tych homofobów z ksyw? Bo ja jak do tej pory żadnego nie zauważyłem.
        Homofobia to strach przed gejostwem. Tu raczej nikt się gejów nie boi, co najwyżej czuje niechęć do ich postulatów, bądź do nich samych. Więc o jaką homofobię chodzi?

        Ruch Palikota otrzymał aż tyle głosów ze względu na antiklerykalne oraz świeckie podjeście do sprawy rządzenia państwa. W sondażu na stronach gejowskich, 90% gejów wspierało Ruch Palikota albo SLD. Co do palenia trawki, osobiście jestem jak najbardziej za, jest to znacznie mniej szkodliwe niż alkohol i tytoń, poza tym może przynieść państwu duże zyski finansowe.

        Profesor Wolniewicz nadaje się albo do domu starców albo do domu wariatkowa. To jest ekstermista, rastista i ksenofob i oczywiście homofob.
        Oto jego zdanie na temat nowego meczetu w Warszawie:


        Co prawda osobiście nie jestem zwolennikiem islamizacji Polski poprzez budowe meczetów, jednak nie uważam że jego słownictwo jest stosowne i traktowanie ludzi jako terrorystów.

        Co do dzieci to geje w tej chwili już są rodzicami. Domagamy się jednak równych praw w domenach adopcji i reprodukcji.

        Legalizacja wspólnych adopcji par gejowskich, legalizacja praktyki surogatek zarówno dla par gejowskich jak i het*******ualnych to niewątpliwie bedą ważne elementy programu równouprawnienia środowisk LGBTT w Polsce w następnych latach. Ulgi podatkowe do praktyki surogatek niewątpliwie by wpłynęły na pozytywną rolę rodzin homoseksualnych na nasz niż demograficzny, w ten sposób można połączyć praktyczne z pożytecznym i umożliwić parą LGBTT (jednej osoby z pary) bycie biologiczym rodzicem dziecka surogatki. W ten sposób można również ograniczyć emigrację ze względu na więcej rodzących się dzieci w polskich rodzinach, czy to bybyły pary homoseksualne czy het*******ualne.

        Co do małżeństw, to moim bardzo skromnym zdaniem fakt że od 2001 roku już 10 krajów ratyfikowało małżeństwa tej samej płci jest bardzo korzystnym i NAMACALNYM rezultatem pracy środowisk LGBTT, a adopcja par staje się coraz bardziej dostępna na poziomie międzynarodowym.

        Co do ksyw homofobów: to są to pięć czy sześć niefortunnych osób w tym twoja skromna osoba co się udzielała w tym wątku. Ludzie któży dyskryminują innych obywateli są źli, ale ja ich nie winię bo to jest endoktrynacja katolicka, a oni jak i ty są po prostu porażeni niefortunną i bolącą ludzi złą ideologią. Tudzież edukacja nowej generacji, odpowiednie wyjaśnienia spraw środowisk LGBTT są priorytetem aby owa nowa generacja stała się przykładem przyszłej Europejskiej tolerancji. Nie mam ŻADNEJ wątpliwości że tak się stanie.

        Skomentuj

        • Falanga JONS
          Banned
          • Feb 2012
          • 1156

          #64
          Napisał HotGuy
          Ruch Palikota otrzymał aż tyle głosów ze względu na antiklerykalne oraz świeckie podjeście do sprawy rządzenia państwa. W sondażu na stronach gejowskich, 90% gejów wspierało Ruch Palikota albo SLD. Co do palenia trawki, osobiście jestem jak najbardziej za, jest to znacznie mniej szkodliwe niż alkohol i tytoń, poza tym może przynieść państwu duże zyski finansowe.
          No właśnie, otrzymał głosy z różnych powodów, od dzieciaków zjaranych trawką, przez starych i ogłupionych antyklerykalną propagandą potomków SBcji, aż po zbuntowanych pseudowolnościowców, którym marzy się neokomunizm. Dlatego pisanie, że te 10% ludzi popierających RPP, to zwolennicy homoseksualistów nie ma nic wspólnego z prawdą.

          Profesor Wolniewicz nadaje się albo do domu starców albo do domu wariatkowa. To jest ekstermista, rastista i ksenofob i oczywiście homofob.
          Oto jego zdanie na temat nowego meczetu w Warszawie:
          http://www.youtube.com/watch?v=HAspsSYAPOk
          Cudowny link. Już na początku Wolniewicz zabija wszystkich swoich przeciwników mówiąc - "Nie wiem, czy wyznawcy Islamu potrzebują meczetu, ale my Polacy nie potrzebujemy."
          Koniec dyskusji, dziękuję, dobranoc. Chcą sobie muzułmanie budować meczetu to sio do Teheranu, Mekki, Chartumu, Islamabadu i tysiąca innych miast świata.

          Co do dzieci to geje w tej chwili już są rodzicami. Domagamy się jednak równych praw w domenach adopcji i reprodukcji.
          Jak już pisałem, geje mają takie samo prawo do rodzenia dzieci jak pary hetero. Chcą mieć dzieciaka, to niech go sobie spłodzą. Nic więcej nie trzeba.

          Co do małżeństw, to moim bardzo skromnym zdaniem fakt że od 2001 roku już 10 krajów ratyfikowało małżeństwa tej samej płci jest bardzo korzystnym i NAMACALNYM rezultatem pracy środowisk LGBTT, a adopcja par staje się coraz bardziej dostępna na poziomie międzynarodowym.
          To brzmi tak, jak "fakt, że do 1939 roku już dwa państwa przyjęły Ustawy Norymberskie jest bardzo korzystnym i namacalnym rezultatem pracy środowisk narodowo socjalistycznych, bla, bla". Sumując - co z tego? Może będzie więcej, może nie będzie, bo świat oprzytomnieje i zrzuci z siebie jarzmo terroru lobby gejowskiego.

          Co do ksyw homofobów: to są to pięć czy sześć niefortunnych osób w tym twoja skromna osoba co się udzielała w tym wątku. Ludzie któży dyskryminują innych obywateli są źli, ale ja ich nie winię bo to jest endoktrynacja katolicka, a oni jak i ty są po prostu porażeni niefortunną i bolącą ludzi złą ideologią. Tudzież edukacja nowej generacji, odpowiednie wyjaśnienia spraw środowisk LGBTT są priorytetem aby owa nowa generacja stała się przykładem przyszłej Europejskiej tolerancji. Nie mam ŻADNEJ wątpliwości że tak się stanie.
          Po przeczytaniu pierwszego zdania utwierdziłem się w przekonaniu, że umysłowo jesteś na poziomie gimnazjalisty. Pomijając beznadziejne błędy ortograficzne ("któży"), nie masz do powiedzenia nic poza rzuceniem standardowych hasełek typu "My jesteśmy fajni, ale tam dalej czają się Żydzi, ****** i masoni, którzy nas prześladują". Język homoentuzjastów brzmi dokładnie tak samo jak język ich radykalnych przeciwników spod znaku "zakaz *******ania". Jedni wszędzie widzą Żydów i ******w, drudzy widzą Kościół i Kaczyńskiego. Jedni domagajac się tolerancji dla swych daleko posuniętych praw wykazują absolutny brak tolerancji dla poglądów innych niż ich same, takich jak konserwatyzm, nacjonalizm, tradycjonalizm. W taki sposób możecie sobie rozmawiać w gimnazjalnych ławkach, ja się w taką polemikę bawił nie będę.

          PS. Moja skromna osoba nie popełniła w tym wątku żadnego homofobicznego zdania. Kolejny dowód na brak tolerancji drugiej strony.

          Skomentuj

          • znowuzapilem
            SeksMistrz
            • Nov 2010
            • 3555

            #65
            Napisał HotGuy

            Profesor Wolniewicz nadaje się albo do domu starców albo do domu wariatkowa. To jest ekstermista, rastista i ksenofob i oczywiście homofob.
            .
            ... zapomniałeś dopisać faszysta, nazista i kibol.
            Hahaha, ty za to jesteś ten dobry
            Napisze jeszcze raz, idź sie leczyć bo chyba częste wprowadzanie męskiego nasienia przez odbyt wypłukało Ci mózg.
            Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

            Skomentuj

            • Ned
              Seksualnie Niewyżyty
              • Aug 2011
              • 267

              #66
              Napisał Falanga JONS
              Już na początku Wolniewicz zabija wszystkich swoich przeciwników mówiąc - "Nie wiem, czy wyznawcy Islamu potrzebują meczetu, ale my Polacy nie potrzebujemy."
              Koniec dyskusji, dziękuję, dobranoc. Chcą sobie muzułmanie budować meczetu to sio do Teheranu, Mekki, Chartumu, Islamabadu i tysiąca innych miast świata.
              Demokratyczne równe prawa dla każdego: każdy ma prawo zbudować sobie jedynie słuszny, katolicki kościół. Muzułmanie do Islamabadu, geje do Amsterdamu/Berlina.

              Wolniewicz się myli, Polacy to też muzułmanie.

              Skomentuj

              • HotGuy
                Banned
                • Nov 2011
                • 188

                #67
                Napisał Falanga JONS
                No właśnie, otrzymał głosy z różnych powodów, od dzieciaków zjaranych trawką, przez starych i ogłupionych antyklerykalną propagandą potomków SBcji, aż po zbuntowanych pseudowolnościowców, którym marzy się neokomunizm. Dlatego pisanie, że te 10% ludzi popierających RPP, to zwolennicy homoseksualistów nie ma nic wspólnego z prawdą.



                Cudowny link. Już na początku Wolniewicz zabija wszystkich swoich przeciwników mówiąc - "Nie wiem, czy wyznawcy Islamu potrzebują meczetu, ale my Polacy nie potrzebujemy."
                Koniec dyskusji, dziękuję, dobranoc. Chcą sobie muzułmanie budować meczetu to sio do Teheranu, Mekki, Chartumu, Islamabadu i tysiąca innych miast świata.



                Jak już pisałem, geje mają takie samo prawo do rodzenia dzieci jak pary hetero. Chcą mieć dzieciaka, to niech go sobie spłodzą. Nic więcej nie trzeba.



                To brzmi tak, jak "fakt, że do 1939 roku już dwa państwa przyjęły Ustawy Norymberskie jest bardzo korzystnym i namacalnym rezultatem pracy środowisk narodowo socjalistycznych, bla, bla". Sumując - co z tego? Może będzie więcej, może nie będzie, bo świat oprzytomnieje i zrzuci z siebie jarzmo terroru lobby gejowskiego.



                Po przeczytaniu pierwszego zdania utwierdziłem się w przekonaniu, że umysłowo jesteś na poziomie gimnazjalisty. Pomijając beznadziejne błędy ortograficzne ("któży"), nie masz do powiedzenia nic poza rzuceniem standardowych hasełek typu "My jesteśmy fajni, ale tam dalej czają się Żydzi, ****** i masoni, którzy nas prześladują". Język homoentuzjastów brzmi dokładnie tak samo jak język ich radykalnych przeciwników spod znaku "zakaz *******ania". Jedni wszędzie widzą Żydów i ******w, drudzy widzą Kościół i Kaczyńskiego. Jedni domagajac się tolerancji dla swych daleko posuniętych praw wykazują absolutny brak tolerancji dla poglądów innych niż ich same, takich jak konserwatyzm, nacjonalizm, tradycjonalizm. W taki sposób możecie sobie rozmawiać w gimnazjalnych ławkach, ja się w taką polemikę bawił nie będę.

                PS. Moja skromna osoba nie popełniła w tym wątku żadnego homofobicznego zdania. Kolejny dowód na brak tolerancji drugiej strony.
                Dziękuje o podkreślenie mojego błędu, ale powiedz mi kto zaczyna zdanie od "No" jak nie jakiś prostak czy "lamer". Po co zresztą mnie porównywać do Ciebie, nie sięgasz mi nawet do pięt. Ja jestem osobą wykształconą na prestiżowym, międzynarodowym uniwersytecie a Ty to tylko jakiś trzeciorzędny działacz prawicowy (Młodzież Wszechpolska?) z Polski B.

                Sukces Ruchu Palikota jest połączony z niezwykłą charyzmą jego szefa, znakomitymi działaczami jak panie Grodzka czy Nowicka, ale przede wszystkim ich programem wyborczym. Co prawda ja nie jestem członkiem tej partii, ale dawno temu nie widziałem nic tak świeżego jak ta organizacja, do obrony moich praw jako gej i agnostyk. Myślę że fakt że ta partia podoba się wyborcom z tak różnych grup społecznych jest niewątpliwie plusem i ma szanse na dobre wyniki w następnych wyborach.

                Wolniewicz to prostak mimo jego sporej edukacji. Ja to oglądam jego wypowiedzi na youtube ze względów humorystycznych. On jest zresztą już jedną nogą w grobie. Dysusja o meczetach to inna sprawa. Mam nadzieję że Warszawa nie stanie się drugim Rotterdamem czy Bruksela, ale to już dyskusja na inny dział. Można otworzyć bo obecnie jest też temat o "oazach".

                10 krajów to dopiero początek co do małżeństw osób tej samej płci.

                Pod koniec 2012 roku bedzie ich przynajmniej 12. Poza tym wiele jurysdykcji w innych krajach również zezwala na małżeństwa osób tej samej płci (na przykład w Brazylii, Meksysku czy Stanach Zjednoczonych).

                Dania stanie się 11 krajem gdzie małżeństwa osób tej samej płci będą legalne! Ustawa została przedstawiona tydzień temu 18-go stycznia. Co ciekawe Dania była pierwszym krajem gdzie rejestrowane związki partnerskie stały się legalne. Oficjalnie małżeństwa staną się legalne 15 Czerwca 2012.
                Więcej info i linki na:



                Urugwaj stanie się 12 krajem gdzie gdzie małżeństwa osób tej samej płci będą legalne, prawdopodobnie w drugiej połowie 2012 roku. Obecnie adopcja i rejestrowane związki partnerskie są tam możliwe. Argentyna obecnie pozwala na małżeństwa osób tej samej płci a pani prezydent która na to zezwoliła Cristina Fernández de Kirchner została ponownie wybrana na prezydenta z ponad 50%(!) głosów (w pierwszej turze).
                Więcej info i linki na:


                Inne ciekawe informacje:

                François Hollande (prowadzi w sondażach w wyborach prezydenckich we Francji, 10% przed Nicolas Sarozy) stwierdził że czas skończyć z dyskryminacją przeciwko GLBTT i małżeństwa osób tej samej płci są dla niego priorytetem tak jak i dla niemieckiej SPD.
                Rejestrowane związki partnerskie są dostępne w wielu innych krajach, nota bene Czechy, Węgry czy Słowenia (gdzie adopcja dwóch partnerów homoseksualnych jest również dostępna).
                Dzisiaj sąd w Kalifornii zdeklarował że zabranianie małżeństw tej samej płci jest przeciwko konstytucji tego stanu i jest to gwałcenie praw człowieka. Nasze zwycięstwa są wiec namacalne!

                Moim zdaniem tolerancja do innych poglądów jest koniecznością i nazywanie mnie tutaj pedałami tylko potwierdza Waszą zaściankowość i brak dostatecznej wiedzy i edukacji.

                Napisał znowuzapilem
                ... zapomniałeś dopisać faszysta, nazista i kibol.
                Hahaha, ty za to jesteś ten dobry
                Napisze jeszcze raz, idź sie leczyć bo chyba częste wprowadzanie męskiego nasienia przez odbyt wypłukało Ci mózg.
                Przypominasz mi tego "mohera" z marszu Ateistów i Agnostyków w Krakowie w listopadzie. http://www.youtube.com/watch?v=JBixrglRETk Jesteś tak zaściankowy i prostacki jak ona, po prostu tuman!

                Skomentuj

                • Falanga JONS
                  Banned
                  • Feb 2012
                  • 1156

                  #68
                  Napisał HotGuy
                  Dziękuje o podkreślenie mojego błędu, ale powiedz mi kto zaczyna zdanie od "No" jak nie jakiś prostak czy "lamer".
                  Kontynuując dyskusję, nie widzę żadnego problemu w zaczynaniu zdania od "No właśnie" (a nie od samego "no" - problem ze wzrokiem, czy raczej typowo lewackie przekręcanie faktów?). I myślę, że nie tylko ja.

                  Po co zresztą mnie porównywać do Ciebie, nie sięgasz mi nawet do pięt. Ja jestem osobą wykształconą na prestiżowym, międzynarodowym uniwersytecie a Ty to tylko jakiś trzeciorzędny działacz prawicowy (Młodzież Wszechpolska?) z Polski B.
                  Ani trzeciorzędny.
                  Ani działacz.
                  Ani prawicowy.
                  Ani z MW.
                  Ani z Polski B.

                  Jedno zdanie = pięć kłamstw. Tego uczą na "postępowych" uniwersytetach?

                  Nie mam najmniejszej ochoty prowadzić dyskusji z tego typu obrazowanszczizną, wybacz

                  Edit: Chociaż o jedno chciałem zapytać - jakie to sukcesy mają na koncie panie Grodzka i Nowicka, poza tym, że ta pierwsza jest znana tylko i wyłącznie z tego, że dała sobie uciąć jaja a ta druga z tego, że ma syna - głupka?

                  Skomentuj

                  • Robinson
                    Erotoman
                    • Sep 2011
                    • 515

                    #69
                    Ej... R.M. przy rudym Lisie to jest git stacja...

                    Skomentuj

                    • kenta
                      Ocieracz
                      • Feb 2005
                      • 178

                      #70
                      Napisał HotGuy
                      Wolniewicz to prostak mimo jego sporej edukacji. Ja to oglądam jego wypowiedzi na youtube ze względów humorystycznych. On jest zresztą już jedną nogą w grobie. Dysusja o meczetach to inna sprawa. Mam nadzieję że Warszawa nie stanie się drugim Rotterdamem czy Bruksela, ale to już dyskusja na inny dział. Można otworzyć bo obecnie jest też temat o "oazach".
                      Wkleiłem ten mały wycinek, bo uznałem że jest on naprawdę "sympatyczny"
                      Szczególnie urzekła mnie "dojrzałość" językowa autora.
                      Forma wypowiedzi jest "godna" osoby wykształconej na prestiżowym, międzynarodowym uniwersytecie

                      Nie będę się czepiał całości zamieszczonego tekstu, późno jest, ale może kiedyś...
                      Nie wiem czy "ciepły" (sorry ale on sam się tak nazwał ), jest szczery, jednak na podstawie tego co do tej pory napisał, sądzę że robi sobie jaja, ale jeżeli nie to ... szkoda mi chłopa.
                      Jedno muszę mu przyznać, a mianowicie to że chociaż trochę rozruszał nasze, niestety coraz bardziej nudne forum. Brawo "Ciepły "

                      Z poważaniem
                      K.
                      0statnio edytowany przez kenta; 12-02-12, 21:28.

                      Skomentuj

                      • znowuzapilem
                        SeksMistrz
                        • Nov 2010
                        • 3555

                        #71
                        Faktycznie, spoglądając na to ciepłe zjawisko z szerszej strony dochodzi sie do wniosku że to prowokacja.
                        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                        Skomentuj

                        • HotGuy
                          Banned
                          • Nov 2011
                          • 188

                          #72
                          Super imprezka z okazji Walentynek jest przygotowywana przez komitet Parady Równości. http://paradarownosci.eu/

                          A rozchodzi się o Walentynkowy happening Wolontariatu Równości, jako część festiwalu Równe Prawa do Miłości.

                          Miejsce: Warszawa, Krakowskie Przedmieście – tuż naprzeciw Polskiej Akademii Nauk i nieopodal Uniwersytetu Warszawskiego.

                          Jeden z organizatorów powiedział:
                          Zwróćmy uwagę mieszkańców Warszawy i pokażmy, że miłość nie zna takiego pojęcia jak „płeć” i nie zamyka się jedynie w granicach zwanych „het*******ualność”. W trakcie happeningu każdy będzie mógł porozmawiać z młodymi aktywistami LGBTT o sytuacji osób nieheteronormatywnych w Polsce.



                          Moim zdaniem jest to wyjątkowo udany pomysł i super festiwal. Zapraszam wszystkich warszawiaków i ludzi z beztabu.

                          Jest to szansa na porozmawianie na temat projektu o związkach partnerskich par LGBTT i innych, Jednak prostactwo, kretynizm i zaściankowość nie będą mile widziane w dyskusjach o domaganiu
                          się naszych praw.



                          Nota bene, więcej na temat projetu ustawy tu:
                          Nowiny z Polski, filmy online, aktualności, gry, ciekawostki. Nowiny z biznesu, stylu życia i technologii. Codziennie darmowe ekino, gry online, filmy.





                          Mi

                          Skomentuj

                          • iova
                            Świętoszek
                            • May 2011
                            • 1

                            #73
                            warto w czerwcu pojechać do Berlina na CSD
                            super parada

                            Skomentuj

                            • kenta
                              Ocieracz
                              • Feb 2005
                              • 178

                              #74
                              Okropne zdjęcie
                              A w Berlinie... hm, Kilka lat temu, niemiecki polityk (homo.), wybrał się do Rosji, na takową paradę... wrócił z podbitym okiem, była niezła zabawa, gdy ten osobnik narzekał na rosyjską nietolerancje.
                              W wielu krajach europejskich ruchy prawicowe stają się coraz silniejsze, nie wiem jak bardzo zyskają sobie popularność, nie jest jednak wykluczone że różowe czasy dla ludzi homo. się skończą.

                              Z poważaniem.

                              K.

                              Skomentuj

                              • HotGuy
                                Banned
                                • Nov 2011
                                • 188

                                #75
                                Napisał kenta
                                Okropne zdjęcie
                                A w Berlinie... hm, Kilka lat temu, niemiecki polityk (homo.), wybrał się do Rosji, na takową paradę... wrócił z podbitym okiem, była niezła zabawa, gdy ten osobnik narzekał na rosyjską nietolerancje.
                                W wielu krajach europejskich ruchy prawicowe stają się coraz silniejsze, nie wiem jak bardzo zyskają sobie popularność, nie jest jednak wykluczone że różowe czasy dla ludzi homo. się skończą.

                                Z poważaniem.

                                K.
                                Nasze lobby stają się coraz silniejsze jak już co, ledwo się obejrzysz a już nasze środowiska odniosą kolejny sukces i twoje dziatki bedą uczone równouprawnienia w szkole.

                                Różowe czasy dopiero się zaczynają z legalizacją małżeństw w Danii przewidzianą na maj tego roku oraz nastepnym prezydentem Francji: Francois Hollande mówiącym że małżeństwa osób tej samej płci są dla niego głównym priorytetem.

                                Skomentuj

                                Working...