W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Moje doświadczenie homo

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • studkrak
    Świętoszek
    • May 2014
    • 28

    Ciekawa fantazja, sam bym chciał spróbować bi w takim układzie
    Ekstrawertyk

    Skomentuj

    • mirekmolenda
      Świntuszek
      • Dec 2014
      • 57

      trudno sie tu z toba nie zgodzic. babki gryza i nie wiedza jak jezorem obciagac i nie bira tak gleboko. kolesiowi dalem, jak mialem 17 lat. od tej porzy wiele sie zmienilo - dawalem i jedno i drugie i sam obciagam. dosc dobrze, bo mam wziecie :-)

      czego sie ludzie boja to nei wiem. obciaganie trzeba poczuc i "sluchac" ciala kolesia. jak sie zacyzna wyginac, to mu tak jezorem pojazde po zoledzi, ze spuszcza sie i juz. raz polknalem. super.
      -----------------
      felching
      fisting
      onan

      Skomentuj

      • maxi1912

        Myslalem nad tym ,zeby wziac do buzi czyjegos penisa.Ciekawosc.Jestem troche BI.

        Skomentuj

        • onona123
          Ocieracz
          • Jan 2014
          • 141

          zeby byc gejem to nie ale nie ukrywam kreci mnie penis ale w trojke z inna kobieta

          jakby ona obciagala jemu a potem kazala mi wziasc do buzi a sama by sie zajela moim czemu by nie

          posuwać kolesia tez raz posuwałem w trojkacie ale zeby on mnie to juz nie chce tak

          Skomentuj

          • maxi1912

            Napisał onona123
            zeby byc gejem to nie ale nie ukrywam kreci mnie penis ale w trojke z inna kobieta

            jakby ona obciagala jemu a potem kazala mi wziasc do buzi a sama by sie zajela moim czemu by nie

            posuwać kolesia tez raz posuwałem w trojkacie ale zeby on mnie to juz nie chce tak
            to by bylo ciekawe

            Skomentuj

            • linksik
              Świętoszek
              • Dec 2014
              • 2

              Raz obciągałem, raz mi obciągano, później 69, następnie znów mi obciągano i przeszło mi. Jednak co cipka to cipka. A panów szukałem na czaterii.

              Skomentuj

              • mirekmolenda
                Świntuszek
                • Dec 2014
                • 57

                Dziewczyny czasem się brzydzą wziąć do buzi penisa a już nie wszystkie chcą go wyssać do końca i połkać. A kolesie to KOCHAJĄ, prawda?
                -----------------
                felching
                fisting
                onan

                Skomentuj

                • onona123
                  Ocieracz
                  • Jan 2014
                  • 141

                  jak mi facet obciagal razem z moja żoną to brał całego głeboko

                  Skomentuj

                  • studkrak
                    Świętoszek
                    • May 2014
                    • 28

                    Trójkąt mmk bi :> musiało być ciekawie
                    Ekstrawertyk

                    Skomentuj

                    • tom1095
                      Świętoszek
                      • Mar 2009
                      • 3

                      Ja nie miałem jeszcze żadnych doświadczeń ale jakoś mnie to ciekawi jak to jest...

                      Skomentuj

                      • studkrak
                        Świętoszek
                        • May 2014
                        • 28

                        Wielu takich i wielu nie sprawdzi bo taka osoba która chciała by tylko delikatnie sprawdzić jak to jest będzie szukała kogoś na jakimś poziomie, zadbanego i dyskretnego. A to trudne zadanie
                        Ekstrawertyk

                        Skomentuj

                        • tom1095
                          Świętoszek
                          • Mar 2009
                          • 3

                          Pewnie masz rację.
                          Chyba nikt nie chce trafić pierwszy raz na jakiegoś "oszołoma" który nie wiadomo co będzie kazał robić...

                          Skomentuj

                          • krisb022
                            Świętoszek
                            • Jan 2015
                            • 3

                            ja probowalem juz kilka razy było fajnie, tak 3-4 razy w roku mi wystarczy z facetem a tak to dziewczyny

                            Skomentuj

                            • zawisza
                              Świętoszek
                              • Feb 2015
                              • 4

                              Ja również chciałbym spróbować tego z facetem.(oral i może i anal) Mam 25 lat. Ale wiadomo ciężko jest kogoś znaleźć. Ciekawe czy jest tutaj ktoś z pomorza kto chciałby spróbować tak jak ja i jest w stanie zapewnić 100 procentową dyskrecję tak jak ja. Może w końcu się uda...

                              Skomentuj

                              • onona123
                                Ocieracz
                                • Jan 2014
                                • 141

                                chcialbym sprobwac masaz w wykonaniu faceta na mnie.

                                kobieta juz kiedys mniei masowala ale facet nie.

                                ciekawe czy bym sie podniecil

                                Skomentuj

                                Working...