W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Slow kilka pana premiera...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #31
    Drodzy państwo nie rozumieją jednej prostej rzeczy. Jeśli gej, albo lesbijka będą chcieli mieć dziecko, to będą je mieli z pominięciem procedur adopcyjnych. Wystarczy kilka stosunków z osobą przeciwnej płci dla dobra sprawy i 9 miesięcy czekania na poród.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • Włóczykij
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jun 2005
      • 301

      #32
      Napisał rojze
      Drodzy państwo nie rozumieją jednej prostej rzeczy. Jeśli gej, albo lesbijka będą chcieli mieć dziecko, to będą je mieli z pominięciem procedur adopcyjnych. Wystarczy kilka stosunków z osobą przeciwnej płci dla dobra sprawy i 9 miesięcy czekania na poród.
      lesbijka to może rzeczywiście tak sobie załatwi, ale gejowi będzie trudniej, bo jakoś ciężko będzie mu znaleźć matkę, która mu dziecko urodzi i odda.

      Poza tym... co to ma do rzeczy? Czy w związku z tym powinno się zezwolić na adopcję?
      Czy teraz samotne osoby mogą adoptować? (pytam, bo nie wiem).

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #33
        W Polsce tylko pary, w niektórych innych krajach samotni też.
        Mam sporo znajomych gejów i zapewniam cię- taką kobietę nietrudno jest znaleźć. Nie za pieniądze nawet. Ot, koleżeńska przysługa.

        Instynkt rodzicielski to ogromna siła. Pokona wiele przeszkód, aby się zrealizować.
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • Włóczykij
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jun 2005
          • 301

          #34
          Napisał rojze
          W Polsce tylko pary, w niektórych innych krajach samotni też.
          Pewnie dlatego samotni nie mogą, bo dziecko do prawidłowego rozwoju potrzebuje ojca i matki.

          Mam sporo znajomych gejów i zapewniam cię- taką kobietę nietrudno jest znaleźć. Nie za pieniądze nawet. Ot, koleżeńska przysługa.
          Do czasu kiedy to dziecko zacznie kopać....

          Instynkt rodzicielski to ogromna siła. Pokona wiele przeszkód, aby się zrealizować.
          no właśnie - i ta matka wyświadczająca przysługę gejowi też pewnie doświadczy instynktu macierzyńskiego. W najgorszym wypadku nie od razu...

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #35
            Mam znajomych z różnych rodzin: wielodzietnych, jednodzietnych, pełnych i niepełnych. Jeden z moich byłych facetów był wychowywany przez dwie kobiety. Niektórzy mają samotne matki. Inni samotnych ojców. Niektórzy są wychowywani przez dziadków, wujków, ciotki, rodziców chrzestnych, etc.
            Męskim wzorcem nie musi być ojciec, a kobiecym matka. Oboje mogą być również złymi wzorcami. Dla mnie moja mama jest dokładnym antywzorcem tego jaka chcę być w życiu jako kobieta.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • Włóczykij
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2005
              • 301

              #36
              Napisał rojze
              Niektórzy są wychowywani przez dziadków, wujków, ciotki, rodziców chrzestnych, etc.
              Męskim wzorcem nie musi być ojciec, a kobiecym matka. Oboje mogą być również złymi wzorcami. Dla mnie moja mama jest dokładnym antywzorcem tego jaka chcę być w życiu jako kobieta.
              zgadza się, ale co to ma do rzeczy. Wypadki losowe chodzą po ludziach i niektórzy rzeczywiście są wychowywani przez jedną osobę lub przez nieodpowiednich rodziców. Samo życie.

              Ale czy to oznacza, że mamy dzieci dawać nieodpowiednim osobom, bo ktoś tam ma swojego biologicznego ojca, ale nieodpowiedniego?

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #37
                Ma do rzeczy tyle, że dobrym rodzicem czy opiekunem jest ten, kto kocha dziecko i umie wychować je na dobrego, porządnego, uczciwego i zaradnego człowieka.
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • sUsHi
                  Ocieracz
                  • May 2006
                  • 159

                  #38
                  Dopuki nie widze gejów to mi zabardzo nie przeszkadzają, ale afiszowanie sie ze swoją odmiennoscia (bo nikt mi nie wmówi ze jest to normalne!) to juz przesada. Po co te ich marsze, reklamy i inne takie. Czy ktos im broni zyć, pracować, uczyć sie itd? co oni chcą osiągnąc? Pokazać sie ze istnieją? O tym wszyscy wiemy. Jesli chodzi o legalizacje związków, to jesli już wogole ma byc to na plaszczyźnie prawnej-spoko. Śluby? Z tym sie nigdy nie zgodze. O adopcji dzieci juz nie wpsominając.....

                  Jest subtelna róznica, to byla walka o prawa, ktore geje posiadają (poza adopcją i legalizacja związków, ale na ten temat juz napisalem swoje zdanie)
                  0statnio edytowany przez Hagath; 03-02-09, 04:45.
                  Nie wszystko jest dosłowne, więc myśl. To naprawde nie boli...

                  Skomentuj

                  • TRS Broskow
                    Perwers
                    • Dec 2005
                    • 961

                    #39
                    Napisał takijeden
                    Inteligencja nie grzeszysz to widac
                    Czy ty potrafisz z kimś rozmawiać, jednocześnie nie obrażając jego?

                    Skomentuj

                    • sUsHi
                      Ocieracz
                      • May 2006
                      • 159

                      #40
                      Wiec oświec mnie prosze, gdyz ja glupi jestem, a tys zapewne mędrzec. Zginajac sie wiec w pol prosze pokornie o choc wytkniecie mych błędów

                      Kocham takie argumenty. Coś jak dziecko w piaskownicy mówiące "nie bo nie". Spoko. Powiedzmy ze akceptuje.
                      0statnio edytowany przez Hagath; 03-02-09, 04:46.
                      Nie wszystko jest dosłowne, więc myśl. To naprawde nie boli...

                      Skomentuj

                      • TRS Broskow
                        Perwers
                        • Dec 2005
                        • 961

                        #41
                        Takijeden, ty po prostu nie możesz znieść ze ktoś ma inne zdanie od twojego "bo kto myśli inaczej ten jezd gópi"

                        Skomentuj

                        • sUsHi
                          Ocieracz
                          • May 2006
                          • 159

                          #42
                          Jest poprostu jedna racja na tym swiecie i nalezy doniego, jesli ktos ma inna, to na 100% jest zła.

                          heh, "Moja racja jest mojsza niz twojsza"
                          Nie wszystko jest dosłowne, więc myśl. To naprawde nie boli...

                          Skomentuj

                          • Belaya
                            Banned
                            • Mar 2006
                            • 92

                            #43
                            sushi - wiesz, ze takie "dopoki nie widze to mi nie przeszkadza" to tez nietolerancja? Homoseksualiści nie maja wielu praw, ktore maja zapewnione m.in. w Holandii czy innych krajach. Cos mi sie wydaje, ze jeszcze przez 4 lata ich sytuacja w polsce sie nie poprawi... :/

                            Skomentuj

                            • viper_88
                              Erotoman
                              • Mar 2005
                              • 417

                              #44
                              Napisał takijeden
                              Dziekuje za komplement.
                              Odczuwaj to jak tylko chcesz, ale dla ścisłości uświadomie cię, że to zdanie nie było napisane pod kątem komplementu.

                              Napisał takijeden
                              Mozesz napisac, ze "nie sa dobrym" wzorcem,
                              jezeli tak uwazasz, ale SA wzorcem dla swoich dzieci.
                              A ja wcale nie napisałem, że wzorcem nie są.

                              Napisał takijeden
                              A kiedys czarnoskorzy i kobiety byly pozbawione praw i tez "tak bylo od wiekow"...
                              Czy myslisz, ze to jest argument, po ktorym ktos potraktuje cie powaznie?
                              W przypadku zakazu adoptowania dzieci przez homoseksualistów mam poparcie kościoła (w sensie religii). Nie wiem co prawda czy w Byblii są jakieś teksty zakazujące takiego rodzaju wychowania, ale aprobaty do tego, na pewno tam nie znajdziesz (a do rzeczy, do których kompletnie niie ma żadnego rodzaju uregulowań, w tym i religijnych, trzeba sobie takowe stworzyć samemu (czyt. "uregulowania ustanowione przez władze")).

                              Napisał takijeden
                              Co do "biernego udzialu" to sie mylisz. Generalizujesz...
                              Oprócz oddawania przez gejów nasienia do banków spermy, nie ma żadnej, innej możliwości (bo chyba nie zmusisz np. geja do uprawianie sexu z kobietą tylko po to, aby spłodził dziecko).

                              Poza tym, muszę wspomnieć, że osobiście znam dwóch gejów, którzy mają takie samo zdanie jak ja (i jak widać, znaczna większość na tym forum), a homoseksualistów, którzy na prawdę chcieliby adoptować dziecko, znajdziesz jak na lekarstwo

                              Skomentuj

                              • TRS Broskow
                                Perwers
                                • Dec 2005
                                • 961

                                #45
                                Napisał Belaya
                                sushi - wiesz, ze takie "dopoki nie widze to mi nie przeszkadza" to tez nietolerancja?
                                Z tym że sushi wcale się nie kryje ze swoją nietolerancją dla gejów...

                                Skomentuj

                                Working...