W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Fotki i filmy xxx

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • niedowiarek
    Świętoszek
    • Dec 2021
    • 3

    Fotki i filmy xxx

    Hej zastanawiam się czy pozwalacie sobie robić fotki i filmy z waszych zabaw, ja osobiście nie mam z tym problemu bo mam zaufanego partnera i wiem że mogę mu ufać go to bardzo kręci a i ja sam lubię sobie na to popatrzeć
  • Kalilah
    Administrator
    • Mar 2012
    • 2723

    #2
    Czasem się zdarza, ale staram się nic nie trzymać na telefonie, nawet w folderze ukrytym, bo nigdy nie wiadomo
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • niedowiarek
      Świętoszek
      • Dec 2021
      • 3

      #3
      Heh ja mam odwrotnie, kiedyś się krępowałem i bałem żeby czasem kiedyś ktoś inny tego nie zobaczył ale z czasem jakoś to mi przeszło i nie krępuję mnie to już zbytnio, kilku naszych znajomych widziało co nie co

      Skomentuj

      • Baboo
        Świntuszek
        • Jul 2012
        • 58

        #4
        Wszystko jest dla ludzi jeśli umiesz z tym postępować. Mnie to wręcz jara, ale nie wyobrażam sobie dzielić się tym z "osobami trzecimi", więc bardzo uważam. Z partnerkami często robiliśmy fotki, robiłem im też "sesje" fotograficzne, aczkolwiek większość zdjęć już dawno usunąłem. Nie ma co z tego robić sobie wielkiej rzeczy. Czasem można zachorować na sentymenty, które mogą być szkodliwe jeśli są przewartościowywane.
        Nienawidzę gdy kobiety rujnują tę romantyczną chwilę psikając mi gazem w twarz.

        Skomentuj

        • niedowiarek
          Świętoszek
          • Dec 2021
          • 3

          #5
          Mnie to bardzo krępowało, chyba to było w ten sposób że w własnym towarzystwie z otoczenia były tematy erotyczne no i widocznie byłem bardzo pijany bo sam im pokazałem, potem na drugi dzień miałem straszne wyrzuty sumienia ale w sumie im się bardzo podobało no i już byliśmy bardziej otwarci na te tematy nie krępowało nas już to tak bardzo, teraz to u nas normalne że jak jest okazja i klimat to oglądają niektóre nasze akcje

          Skomentuj

          • Baboo
            Świntuszek
            • Jul 2012
            • 58

            #6
            No to jest zawsze ryzyko na kogo trafisz, ale Ty akurat miałeś farta. Zawsze będzie ten element przełamania lodów/granic, potem poznajesz człowieka na co go stać i jaki jest tolerancyjny.
            Nienawidzę gdy kobiety rujnują tę romantyczną chwilę psikając mi gazem w twarz.

            Skomentuj

            • cieciuchy
              Świętoszek
              • Mar 2009
              • 10

              #7
              Uwielbiam to robić, podnieca mnie okropnie. Małżonka za to już nie jest z tego taka dumna, ale pozwala mi czasem porobić krótkie filmiki dla mojego własnego użytku. Gdy zdarza mi się gdzieś wyjechać są bardzo pomocne

              Skomentuj

              Working...