W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Obciagnac czy nie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bastero
    Świętoszek
    • Jan 2010
    • 13

    checie a nie chcecie nie wiem podawajcie miejscowosci. Ja Lublin

    Skomentuj

    • zawisza
      Świętoszek
      • Feb 2015
      • 4

      Chcecie chcecie, jestem hetero ale chce sprobowac jezeli stane sie BI dlaczego nie, przeciez chce sprobowac, moze sie spodoba i bd to czesciej robic, a moze bede wolal facetow od kobiet, nie wiem. Ale chce sprobowac. Jezeli nie sprobuje nigdy nie bd wiedzial... Okolice slupska, leborka, ogolnie pomorze...

      Skomentuj

      • linked
        Świntuszek
        • Jan 2014
        • 63

        W sumie mam podobne spostrzeżenia co chyba większość tutaj. Jestem hetero, mam dziewczynę z którą mieszkam od kilku lat ale ciągle mi to właśnie chodzi po głowie. Chciałbym się spotkać kiedyś z jakimś facetem nie starszym ode mnie z którym moglibyśmy sobie wzajemnie zwalić. Absolutnie nie chciałbym sie z facetem całować czy bzykać. Chodzi mi tylko o to żeby spróbować jak to jest mieć innego penisa w ręce lub może też w buzi. Jakiś czas szukałem kogoś na czaterii ale tam trafiałem tylko na gości którzy chcieli się bzykać itd, a mi chodzi tylko o mały eksperyment i aby spotkać gościa który myśli podobnie jak ja.
        ps. Jestem z Krakowa, mam 25 lat

        Skomentuj

        • kam1l

          Qqqqqqq
          0statnio edytowany przez Gość; 06-07-17, 08:26. Powód: Q

          Skomentuj

          • Pony Luna
            Świntuszek
            • Sep 2014
            • 60

            Hmm, myślę podobnie jak Wy. Mianowicie od baaardzo dawna interesuje mnie jak to jest mieć penisa w ustach, lecz nie podejdę do nikogo i nie zaproponuję...
            Zapraszam do rozmowy na PW

            Skomentuj

            • taki_jeden_
              Świętoszek
              • Feb 2015
              • 1

              a ja tam chętnie bym spróbował z hetero ;-)

              zapraszam na priv

              Skomentuj

              • Unlucky
                Świętoszek
                • Feb 2015
                • 10

                Też często zastanawiam się jak to smakuje, ale częściej zastanawiam się jak to jest kochać się z drugim mężczyzną.

                Skomentuj

                • walerka
                  Świętoszek
                  • Mar 2012
                  • 16

                  Ja nigdy nie wyobrażałam sobie kontaktu z kobietą. Mężczyzna z mężczyzną? wg mnie to patologia i nie należy czegoś takiego pochwalać. Nie wiem, mnie do kobiety nigdy nie ciągnęło, a u moich koleżanek nawet licznych, nigdy ten temat nie przejawiał się w rozmowach. Patologii jest zawsze wszędzie, czasem sporo.

                  Skomentuj

                  • Unlucky
                    Świętoszek
                    • Feb 2015
                    • 10

                    Napisał walerka
                    Ja nigdy nie wyobrażałam sobie kontaktu z kobietą. Mężczyzna z mężczyzną? wg mnie to patologia i nie należy czegoś takiego pochwalać. Nie wiem, mnie do kobiety nigdy nie ciągnęło, a u moich koleżanek nawet licznych, nigdy ten temat nie przejawiał się w rozmowach. Patologii jest zawsze wszędzie, czasem sporo.
                    Twoja wypowiedź to patologia i zaściankowość. Taka wypowiedź jest niestety normą w tym kraju.

                    Skomentuj

                    • paraSzczecin
                      Ocieracz
                      • Feb 2015
                      • 145

                      ja spróbowałem i bardzo mi się spodobało. Generalnie mam ten komfort, że mogę bez krępowania robić lody kochankowi wraz z żoną, tyle że znaleść zaufanego bi kochanka dla nas na dłużej to jakaś masakra..

                      Skomentuj

                      • Sinan_Kurt
                        Banned
                        • Mar 2015
                        • 5

                        Ja z tym mam wewnętrzny dylemat. Mam opory by spróbować, ale z drugiej strony pragnę tego spróbować.

                        Skomentuj

                        • mirekmolenda
                          Świntuszek
                          • Dec 2014
                          • 57

                          Podczas gdy piszemy i zastanawiamy się: "czy warto?", "jak to jest obciągnąć drugiemu kolesiowi?", "jak to jest dać laskę do obrobienia facetowi?", "co powiedzą inni?", "a czy jestem zboczony?", itp. itd. inni obciągają, jak tylko można na lewo i prawo.

                          Powiem co się działo w ubiegły weekend i wiem, ze nie każdy w to uwierzy. Wracałem od kolesia z Pragi Płn. z domówki. Fajnie było ale szybko się wszyscy rozeszli. Idę a w bramie na Kawęczyńskiej młody koleś obrabia laskę drugiemu dresowi. Stanąłem jak w ryty. Ten stojący kiwnął na mnie głową, bym, podszedł. Cholernie się bałem czy w dziób nie dostanę .... no i dostałem. Ale laskę! Obrabiałem temu, co obrabiał tamtemu. I co? Ktoś z nas jest nienormalny?

                          Zlał mi się w usta, połknąłem. I tyle. Dobra, gęsta, gorzka - widać, że palacza była.

                          Tyle. Takie rzeczy się dzieją.
                          -----------------
                          felching
                          fisting
                          onan

                          Skomentuj

                          • fajny3030
                            Świętoszek
                            • Aug 2009
                            • 1

                            ja tez bym chcial dac chlopakowi do obciagu

                            Skomentuj

                            • samczyk_
                              Świętoszek
                              • Feb 2015
                              • 14

                              Moim zdaniem jesli tylko sie ma na to ochote to nie ma co sie powstrzymywac tylko skorzystac przy odpowiednich warunkach. Tez sie tego na poczatku bardzo balem, nawet wstydzilem tej mysli ale przelamalem sie. Pomimo ze kilka pierwszych podejsc nie bylo rewelacyjnych, stopiowo sie z ta sytyacja oswajalem i pozbywalem wstydu i kiedy udalo mi sie w koncu doprowadzic kolesia ustami do finalu, dopiero wtedy zrozumialem co to znaczy robic loda. To zaspokojenie faceta daje najwiecej frajdy, jego reakcja jak mu sztywnieje, jak steka, poznawanie jak lubi. Tylko ostrzegam, to wciaga i najlepiej sie wtedy pogodzic z tym, ze lubi sie to robic. Dopiero wtedy jest najwieksza przyjemnosc i przyznam ze od jakiegos czasu robie to dosyc regularnie jednemu facetowi.

                              Skomentuj

                              • ciekawyx
                                Świętoszek
                                • Dec 2010
                                • 11

                                Fajna historia .

                                Skomentuj

                                Working...