W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja przy odsłoniętych oknach

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Paveo
    Ocieracz
    • Feb 2006
    • 139

    #61
    9te piętro rozwiązuje problem zasłoniętych okien. Mam zawsze odsłonięte, nie lubię firanek a rolet brakuje. Nie wiem czego miałbym się wstydzić... może wyrazu twarzy?

    Skomentuj

    • mocny999
      Świntuszek
      • Jan 2013
      • 69

      #62
      Hehhe Darkk no brawo ja się nie zasłaniam. Pieprze to. Ale musze się upewnić że nie podejrzy mnie nikt z rodziny. Reszta.? Hmmm.. a niech paczy mam czym się chwalić

      Skomentuj

      • julek_k
        Banned
        • Dec 2012
        • 44

        #63
        Napisał mocny999
        Hehhe Darkk no brawo ja się nie zasłaniam. Pieprze to. Ale musze się upewnić że nie podejrzy mnie nikt z rodziny. Reszta.? Hmmm.. a niech paczy mam czym się chwalić
        a na ktorym pietrze mieszkasz?

        Skomentuj

        • razor25
          Ocieracz
          • Oct 2012
          • 173

          #64
          Nie muszę zasłaniać okien. Drugie piętro, budynek oddalony od innych o jakieś 100m więc jest bezpiecznie.
          Idealną frekwencję w życia szkole mieć

          Skomentuj

          • mocny999
            Świntuszek
            • Jan 2013
            • 69

            #65
            Napisał julek_k
            a na ktorym pietrze mieszkasz?
            Mieszkam w domu na parterze okno niby na podwórko ale i tak z części ulicy mnie widać

            Skomentuj

            • senny
              Świntuszek
              • Apr 2013
              • 89

              #66
              Ja mieszkam na 3 i w pokoju mam zamiast okna drzwi balkonowe (bez balkonu). Na szczęście przed blokiem jest kawałek pustego pola, a dalej domy jednorodzinne. Czasami tylko jak ludzie z psami chodzą to się zastanawiam, czy coś widać. Sam kiedyś zobaczyłem, że wcale nie jest tak trudno coś zobaczyć - przynajmniej rzeczy blisko szyb.
              Mimo to fajnie czasami postać przy nich w samych gaciach lub bez

              W zasadzie bardziej mnie martwi to, że ktoś to nagra niż że w ogóle zobaczy - chociaż wątpię aby ktoś wyczekiwał na ten moment kiedy i tak kiepsko widać, bo nie siedzę przy samym oknie, więc to pewnie wina oglądania zbyt wielu filmików z podglądaniem par niż rzeczywistej możliwości trafienia do internetu z kuśką na wierzchu.

              Skomentuj

              • maxi1912

                #67
                mnie to nie przeszkadza ,czy sa zasloniete czy nie .Mysle ze chyba fajnie jak ktos podglada cos takiego .

                Skomentuj

                • Wuefista
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Apr 2014
                  • 316

                  #68
                  Why not?

                  Nigdy się nad tym zastanawiałem, może i dobrze, bo mieszkam na trzecim piętrze. Chociaż w takim dość zwartym blokowisku, więc może z balkonu na przeciw?

                  Ale nie sądzę

                  Skomentuj

                  • ogoniasty
                    Świętoszek
                    • May 2010
                    • 7

                    #69
                    Mieszkam na parterze i zależy od pory dnia

                    Skomentuj

                    • patryszyn13
                      Świętoszek
                      • Dec 2014
                      • 4

                      #70
                      Nie przeszkadzało by mi gdyby patrzył na to jak się masturbuję ktoś z sąsiedniego bloku, okien nie zasłaniam ani przy masturbacji ani przy seksie, wizja że ktoś może mnie podglądać jest nawet podniecająca. Jak jeszcze mieszkałam w innym miejscu widziałam nie raz jak sąsiedzi z bloku na przeciwko przy zapalonym świetle się kochają, większość ludzi ma chyba coś z delikatnego ekshibicjonizmu w końcu to co zakazane najbardziej kusi a jak seks już nie jest zakazany to ludzie posuwają się dalej i dalej

                      Skomentuj

                      • LizardKing
                        Świętoszek
                        • Sep 2013
                        • 32

                        #71
                        Obowiązkowo odsłonięte, Tylko szkoda że mieszkam na 2 piętrze
                        "I am the Lizard King. I can do anything" - Jim Morrison

                        Skomentuj

                        • Grey34
                          Świętoszek
                          • Apr 2015
                          • 7

                          #72
                          Napisał patryszyn13
                          Nie przeszkadzało by mi gdyby patrzył na to jak się masturbuję ktoś z sąsiedniego bloku, okien nie zasłaniam ani przy masturbacji ani przy seksie, wizja że ktoś może mnie podglądać jest nawet podniecająca. Jak jeszcze mieszkałam w innym miejscu widziałam nie raz jak sąsiedzi z bloku na przeciwko przy zapalonym świetle się kochają, większość ludzi ma chyba coś z delikatnego ekshibicjonizmu w końcu to co zakazane najbardziej kusi a jak seks już nie jest zakazany to ludzie posuwają się dalej i dalej
                          Mało jest tak wyzwolonych kobiet jak Ty Patryszyn13. Dziwny jest ten swiat kobieta nie wstydzi sie tego jak lezy gdzieś pijana a wstydzi sie pokazac jak jej jest w danym momencie dobrze i jaka jest szczęsliwa.

                          Skomentuj

                          • Goedendag
                            Banned
                            • Feb 2015
                            • 178

                            #73
                            W ogóle nie zwracam na to uwagi. Czesto po domu chodze nago i tez sie z tym nie kryje.

                            Skomentuj

                            • rimmingator
                              Perwers
                              • Apr 2009
                              • 967

                              #74
                              ostatni sex w kuchni w nocy przy zapalonym swietle gdzie w oknie nie ma zasłon ani rolet... wszystko widoczne jak na dloni. Dla mnie krecacaa wizja. Dodatkowa podnieta przy DT i bzykansku od tyłu z ciagnieciem za włosy jakie wówczas odeszło. ktos mógł miec niezły widok z naprzeciwka

                              Skomentuj

                              • bok
                                Świętoszek
                                • Apr 2015
                                • 5

                                #75
                                Napisał Astraja
                                Serio, nawet jak wstawiłam w końcu rolety, to ostatnie o czym myślę podczas seksu czy masturbacji czy są one zasłonięte czy nie, mimo mieszkania na parterze. Podobnie jak to, czy moje jęki słyszą ludzie , którzy koło tych okien przechodzą.
                                Podchodzę do tego tak,że jestem u siebie i mam prawo robić co chcę, póki nikomu nie robię krzywdy.
                                Niech wiedzą, że Ci dobrze wiele osób ma skłonności do tego, że lubią być podglądane, a w szczególności kobiety. Jednak ze względu na lekką "wstydliwość" wolą jak je słychać niż widać
                                obiecuje poczytać regulamin

                                Skomentuj

                                Working...