W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja na Skype

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krolpikowy
    Ocieracz
    • Jun 2013
    • 160

    Napisał Catalleya
    by zabawiać sie na skype trzeba mieć też troche oleju w głowie. Takie moje zdanie.

    Nie potrafię cyberkować z osobami głupimi co ich jara cyberek tak jakby to był normalny stosunek.
    Trafnie ujęte. Sęk w tym, że większość facetów zachowuje się jak głupki, przez co inni mają gorzej

    Ehhh nigdy nie będzie sprawiedliwości na świecie

    Skomentuj

    • onskype
      Świętoszek
      • Apr 2012
      • 19

      Tylko ,ze ciezko jest tez znalezc ,chetna dziewczyne do takiego ukladu,(nie musi byc to za kazdym razem cybersex ,ale tez jakas tam znajomosc internetowa.)

      Skomentuj

      • elKoj69
        Perwers
        • Sep 2012
        • 1195

        Można znaleźć i to łatwo. Chyba, że jest się desperatem. Mam taką znajomość internetową za sobą. Nie chodziło o cyber, a pojawił się on późno i spontanicznie. Jeśli komuś to wystarczy to ok, mi taka internetową znajomość nie przypadła do gustu. A olej w głowie mieć trzeba, zarówno jedna jak i druga strona. A przez internet ciężko to stwierdzić, zwłaszcza jak od początku nastawiasz się na cyber. Ja bym takiej znajomości nie powtórzył, ale jak komuś to odpowiada to nie widzę przeszkód.
        Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

        Skomentuj

        • onskype
          Świętoszek
          • Apr 2012
          • 19

          Napisał elKoj69
          Można znaleźć i to łatwo. Chyba, że jest się desperatem. Mam taką znajomość internetową za sobą. Nie chodziło o cyber, a pojawił się on późno i spontanicznie. Jeśli komuś to wystarczy to ok, mi taka internetową znajomość nie przypadła do gustu. A olej w głowie mieć trzeba, zarówno jedna jak i druga strona. A przez internet ciężko to stwierdzić, zwłaszcza jak od początku nastawiasz się na cyber. Ja bym takiej znajomości nie powtórzył, ale jak komuś to odpowiada to nie widzę przeszkód.
          Zgadzam sie

          Skomentuj

          • swistak40
            Świętoszek
            • Apr 2009
            • 4

            A gdzie w ogóle można zacząć szukać dziewczyn do takiej zabawy?

            Skomentuj

            • 495f50
              Perwers
              • May 2011
              • 1118

              Choćby na seks czatach.

              Skomentuj

              • rokoko91
                Seksualnie Niewyżyty
                • May 2009
                • 356

                Na seks czatach to niestety jest niedobór pań i nadreprezentacja panów. Tak więc nawet tam trudno facetowi hetero znaleźć towarzyszkę do masturbacji.
                Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

                Skomentuj

                • Ola27_33Kuba
                  Świętoszek
                  • Jul 2013
                  • 15

                  No my też to praktykujemy.. ale to jest tylko dlatego że ostatnio często nas dzieli duża odległość ok 1200 km

                  Skomentuj

                  • Omnipotent
                    Świntuszek
                    • Sep 2012
                    • 61

                    Macie lagi?
                    "Z tym lodem to jakaś ściema" - powiedział Kaj wychodząc z sypialni Królowej Śniegu

                    Skomentuj

                    • sport90
                      Banned
                      • Feb 2011
                      • 11

                      Powiem tak..sprobowalbym

                      Skomentuj

                      • Lisek_Chytrusek89
                        Świętoszek
                        • Nov 2011
                        • 32

                        Zdarzyło mi się pare razy zrobić to na skype z moją już byłą dziewczyną oraz kiedyś z jedną dziewczyną zapoznaną na tym forum

                        Skomentuj

                        • kamil2509

                          Ja to uwielbiam, najfajniej jest mieć stałą koleżankę do takich zabaw, z która szczerze rozmawiasz, zaprzyjaźniasz się w pewien sposób i jak ktoś z was ma ochotę to się bawicie . Czasem robiliśmy też tak, że jedna osoba np tylko patrzyła Ale bywało też tak na skypie, że dzwoniliśmy się do siebie codziennie, albo razem podkręcaliśmy się ogladając wspólnie filmiki

                          Skomentuj

                          • cmanson
                            Ocieracz
                            • Jul 2011
                            • 185

                            taaaa
                            nie ma jak reklama
                            Za kase to i ja niejedno bym zrobił
                            Nie jest miarą zdrowia, być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa.

                            Skomentuj

                            • scaryguy
                              Świętoszek
                              • Sep 2013
                              • 13

                              Przyznaję się bez bicia - zdarza się.
                              Natomiast tak, jak pisali wcześniej, bez dogłębnej gadki wstępnej i selekcji intelektualnej partnerki to nie zadziała, niezależnie od tego jak za****ste ciało siedziałoby po drugiej stronie ekranu.

                              Skomentuj

                              • misiupysiu92
                                Świętoszek
                                • Oct 2013
                                • 31

                                Znalezienie kobiety, którą będzie kręcił cyber-seks i nie będzie chciała za to kasy graniczy z cudem. Niestety pod tym względem kobiety się od nas różnią i niewiele z nich uprawa cyber-seks "for fun".

                                Skomentuj

                                Working...