W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Masturbacja z siostrą

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gurgun
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 707

    #46
    Napisał kenta
    Forma wypowiedzi krytycznych wcale mnie nie zaskoczyła, cos w rodzaju
    -" jesteś palant, nie masz pojęcia o rozpoczętym temacie...
    A jaka ma być forma wypowiedzi skoro autor tematu nic nie wie o temacie? Upiera się jakto by fajnie było się mastrubować wzajemnie z siostrą gdy takowej nie posiada a co za tym idzie nie ma jak wiedzieć jak to jest mieć siostrę.

    Napisał kenta
    ...jeżeli ktoś uważa się za nowoczesnego europejczyka, nie powinien krytykować trzymających się za rączki dwóch(czasami bywa ich więcej ) facetów...
    A ktoś coś mówi o homoseksualistach???
    Gurgun - jaki jest każdy widzi

    Skomentuj

    • bay
      Świętoszek
      • Oct 2009
      • 45

      #47
      A jaka ma być forma wypowiedzi skoro autor tematu nic nie wie o temacie? Upiera się jakto by fajnie było się mastrubować wzajemnie z siostrą gdy takowej nie posiada a co za tym idzie nie ma jak wiedzieć jak to jest mieć siostrę.
      Wcześniej już napisałem, iż nieco się nauczyłem podczas rozwoju dyskusji.
      Zakładając temat nie spodziewałem się może aż tak licznej krytyki, aczkolwiek na pewno jej przewagi. Pojawiło się też kilka pozytywnych(dla mnie) wypowiedzi.

      Dodam jeszcze... dziwie się trochę postawie kolegi "bay", powinien odrobinę więcej walczyć o swoje zdanie, wiem (kupa złego na jednego), ale ilość to nie zawsze jakość.
      To tyle.
      Dlatego zmieniłem formę pytania, aby nie dolewać oliwy do ognia.

      Skomentuj

      • kenta
        Ocieracz
        • Feb 2005
        • 178

        #48
        Moje zdanko:

        Dodam jeszcze... dziwie się trochę postawie kolegi "bay", powinien odrobinę więcej walczyć o swoje zdanie, wiem (kupa złego na jednego), ale ilość to nie zawsze jakość.
        To tyle.
        K.


        Napisał bay
        Dlatego zmieniłem formę pytania, aby nie dolewać oliwy do ognia.
        No właśnie. , rozumiesz?

        Skomentuj

        • esencja
          Świętoszek
          • Oct 2009
          • 32

          #49
          :o

          Niezły temat :O
          Swoją drogą o czymś takim nie słyszałam, ale za to o innym przypadku tak, dwie siostry ze sobą "ćwiczyły". Dla mnie to nie jest normalne, ale dla nich było :O

          Skomentuj

          • hardkor
            Ocieracz
            • May 2007
            • 112

            #50
            dajcie chłopakowi spokój każdy jest czegoś ciekaw więc nie ma co się bulwersować

            Skomentuj

            • piczochlast
              Świętoszek
              • Oct 2009
              • 27

              #51
              bay-gay

              Skomentuj

              • romantica
                Świntuszek
                • Feb 2009
                • 55

                #52
                Dla mnie to chore i tyle, czy to z siastrą, matką, bratem, psem czy jeszcze innym kotem
                Diabeł wie wszystko, nie wie tylko gdzie kobiety ostrzą swoje noże...

                Skomentuj

                • itakpowiem
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Feb 2009
                  • 215

                  #53
                  tylko z czyjąś siostrą albo z zakonną jest dla mnie do zaakceptowania

                  Skomentuj

                  • Chętny 18
                    Świętoszek
                    • Nov 2009
                    • 15

                    #54
                    hehe siostra to siostra ja powiem tak fantazje to tak ale na żywo nie wiem jak bym się zachował mając taką okazje bo to jednak jak by niebyło siostra atrakcyjna czy nie ale siostra

                    Skomentuj

                    Working...