W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy próbowaliście swojej spermy?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • misiaczkowy
    Świętoszek
    • Feb 2012
    • 25

    Spróbowałem, nic nadzwyczajnego. Nawet po finale w ustach swojej dziewczyny nie mam problemu z całowaniem jej.

    Skomentuj

    • wesoly21
      Świętoszek
      • Aug 2015
      • 17

      Ja prubowalem dawno dwa razy i byla slona

      Skomentuj

      • holycow
        Świętoszek
        • Aug 2015
        • 11

        Oczywiście, po pocałunku z moją lubą po lodziku. Nie jest zła choć nie jest to rarytas.

        Skomentuj

        • janlis
          Świntuszek
          • Aug 2012
          • 88

          Jak się masturbuję to dość często mam finał na rękę i potem zlizuję spermę. Dla mnie smak jest OK.

          janek

          Skomentuj

          • Naturysci

            coś kiedyś sie zdarzyło pewnie i samemu, ale euforii nie było. Zdecydowanie lepiej z ust partnerki po lodziku, a jeszcze lepiej z gorącej jeszcze cipki...
            Byle nie za często ale dla urozmaicenia nie mam nic przeciwko

            Skomentuj

            • DrugiODlewej
              Świętoszek
              • Feb 2016
              • 8

              Czesto mam ochote sprobowac jak smakuje moja sperma ale jescze tego nigdy nie zrobilem bo za kazdym razrm mam opory przed sprobowaniem, ale.pewnie kiedys w koncu sie zdecyduje i przelamie aby choc delikatnie polizac jezykiem.

              Skomentuj

              • 16cm87
                Świętoszek
                • Aug 2016
                • 20

                Jako tako nie próbowałem nigdy swojej spermy, raz się zdecydowałem dotknąć delikatnie językiem i to wszystko, nie raz już sobie obiecuje podczas masturbacji że tym razem spróbuje i zawszw kończy się to tak samo że nie chyba odwagi żeby spróbować, ale przyjdzie w końcu ten dzień żd się przełamie i wkońcu sprubuje jaki ma smak.

                Skomentuj

                • itsatrap
                  Świętoszek
                  • Jul 2016
                  • 10

                  Pewnie, że tak. Na początku nieśmiale tylko odrobinkę, z czasem ewoluowało to do autofellatio (#skills) z finałem w ustach, aczkolwiek nie za często tak robię, bo jest to dość niewygodne i mało przyjemności z tego wynika. Co do wsmaku, jakoś szału nie ma, ale na początku w ogóle mi to nie smakowało, więc noże z czasem bardziej się do tego przekonam
                  A girl wannabe!

                  Skomentuj

                  • Jarek12
                    Świętoszek
                    • Sep 2016
                    • 4

                    Hej. ja probowalem smak jest ok lekko slonawy, lepszy smak jest preejakulatu taki slodkawy.

                    Skomentuj

                    • MrBlack
                      Banned
                      • Aug 2013
                      • 127

                      Oczywiście smak spermy zależy od tego co się je i pije.
                      Moja jest słodkawa

                      Skomentuj

                      • mr.aster
                        Świętoszek
                        • Jun 2015
                        • 26

                        U mnie w sumie jak powyżej, też próbowałem.
                        Nie mam oporów by całować się z kobieta po lodziku, czy zlizać ja z jej piersi.

                        Skomentuj

                        • Phil81
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 14

                          Wiem jak smakuje, ale zdecydowanie preferuję delektować się wilgocią z cipki. Choć po szczytowaniu w ustach partnerki nie mam żadnych oporów przed pocałunkami. To u mnie raczej tradycyjna czynność przy seksie oralnym.

                          Skomentuj

                          • james_blond
                            Ocieracz
                            • Aug 2014
                            • 167

                            Jasne, że próbowałem. Od czasu do czasu żeby się podkręcić spuszczam się sobie do ust. Ale to tak raz na rok jak mi się zachce...

                            Skomentuj

                            • Brunettt
                              Świętoszek
                              • Oct 2016
                              • 20

                              Pewnie, że próbowałem. Muszę wiedzieć czym karmię dziewczynki. Kiedyś nawet dwie same o to poprosiły abym spróbował

                              Skomentuj

                              • janlis
                                Świntuszek
                                • Aug 2012
                                • 88

                                Napisał janlis
                                Jak się masturbuję to dość często mam finał na rękę i potem zlizuję spermę. Dla mnie smak jest OK.

                                janek
                                Od kilku miesięcy przestało mi to smakować. W ubiegłym tygodniu wręcz miało obrzydliwy smak. Może to jakieś choróbsko się przyplątało .

                                janek

                                Skomentuj

                                Working...