W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Brat z siostra - to co lubie najbardziej

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Yaw
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 7

    Brat z siostra - to co lubie najbardziej

    mam siostre ciotezną która się masturbuje. Ma ona 18 lat. Widziałem ją pare razy gdy to robi. Myślicie że powinienem jej o tym powiedzieć? Zwłasza iż mnie to strasznie podnieca!
  • Tajger
    Erotoman
    • Jun 2007
    • 403

    #2
    powiem ci jak to jest miec siostre ... zwaszcze mlodsza ;

    - ma wiecznie nie wypalana gebe
    - nie mozesz odwinac w mazak jak cie wkurza bo zaraz do starych biegnie
    - nie mozesz obrazac bo ci odwinie a oddac nie mozesz (patrz pkt 2)
    - musisz zawsze pomagac , w przeciwnym razie jestes wrogiem spolecznym no.1
    - nie mozesz poznac zadnej laski , nie mozesz szukac koleanek bo predzej czy pozniej wszystkie wiedza wszystko o tobie ,
    I Dont Really Knows What "sorry" means

    Skomentuj

    • Sprężynka
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2009
      • 265

      #3
      Co się dzisiaj dzieje - same prowokacje... najpierw siostra uprawia petting z bratem, a teraz to.

      Kwieciu, pytanie nie było jak to jest mieć siostrę.

      Yaw, nieładnie podglądać... następnym razem dałabym delikatnie do zrozumienia, że powinna się bardziej ukrywać, żeby zboczeni bracia nie mogli jej podglądać.
      Pocałuj mnie... zaczaruj mnie...

      Skomentuj

      • kicia!
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 629

        #4
        nie lepiej se znaleźć dziewczynę, zamiast podglądać rodzinę?

        Skomentuj

        • Sexkuba
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 36

          #5
          matko dlaczego go zaraz krytykujecie jesli wam sie to niepodoba premilcz jesli masz cos do powiedzenia NA TEMAT napisz to a nie krytykuj zaraz nie odpowiadając wogóle na pytanie założyciela tematu te forum nie bez powodu się nazywa Bez Tabu różni ludzie wyrarzają tutaj swoją opinie i różne sa tu fetysze zboczenia i wogole ale trzeba to uszanować

          P.S. Co do tematu ja na twoim miejscu bym z niom o tym porozmawiał i wyjasnił jej ze jest to normalne co robi i wogole ale neich sie bardziej z tym czai bo np po pierwsze ja krodzice zobacza moze byc draka a co najwazniejsze dizała to na ciebie bardzo pobudzająco i tyle pozdrawiam

          sory z góry za błędy

          Skomentuj

          • wirus
            Świntuszek
            • Feb 2009
            • 70

            #6
            Znajdź sobie dziewczynę a siostrze daj spokój... Bo siostra to średni obiekt do westchnień zwłaszcza że parę paragrafów na to jest... a naprawdę nie chciałbyś za to wylądować w ZK
            Uti bele ist Turpis

            Skomentuj

            • kicia!
              Erotoman
              • Feb 2009
              • 629

              #7
              owszem, jest to forum BEZ TABU,
              owszem, szanujemy cudze fanaberie..

              ..ale nie mamy obowiązku ich podzielać.

              Skomentuj

              • Haster
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2009
                • 245

                #8
                Słuchajcie jak dla mnie SIOSTRA CIOTECZNA, to kuzynka.
                Sam robiłem to z kuzynką i nie mam nic przeciwko. Zaczęło się od tego że przyłapała mnie nagiego na masturbacji, później ja widziałem ją a teraz kiedy jesteśmy sami chodzimy po domu nago

                Skomentuj

                • Żonusia
                  Ocieracz
                  • Feb 2009
                  • 108

                  #9
                  dokładnie, jak poprzednik, uważam że to kuzynka.. więc jakby nie było trochę inaczej trzeba na to patrzeć..
                  Ja sama osobiście nie byłabym zachwycona gdybym się o czymś takim dowiedziała.. ale ja jednak mysle że lepiej jej o tym powiedzieć a nie czekać aż sama Cie zauważy( wtedy mogłoby być niebezpiecznie )

                  Skomentuj

                  Working...