W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja analna

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mascot

    Napisał morfi12
    Zdarzylo się podczas normalnego walenia wsadzić pieluszek, ale tylko tyle. Swoją droga chciałbym spróbować masażu prostaty i mieć wytrysk bez dotykania samego penisa. Pewnie nie będzie mi dane tego doznać. Chociaż kto wie

    voila

    Skomentuj

    • upocone jajka
      Banned
      • May 2009
      • 5151

      oj idioto idioto ales ty zalosny

      Skomentuj

      • morfi12
        Banned
        • Aug 2009
        • 20

        MASCOT nawet nie wiedziałem że coś takiego istnieje, o ja niedoedukowany.

        Pingponggator. Dowcipne:-)
        Skakales już na tym jak tygrysek na ogonie w Puchatku;-)
        Koniecznie podziel sie wrażeniami

        Skomentuj

        • morfi12
          Banned
          • Aug 2009
          • 20

          Rimmi, jedno nie wyklucza drugiego, :-)

          I nie unos się tak, coś taki wrażliwy:-).
          Skoro coś zaproponowales to myślałem że przetestowales hehe

          Skomentuj

          • Mascot

            Napisał morfi12
            MASCOT nawet nie wiedziałem że coś takiego istnieje, o ja niedoedukowany.

            Pingponggator. Dowcipne:-)
            Skakales już na tym jak tygrysek na ogonie w Puchatku;-)
            Koniecznie podziel sie wrażeniami
            Jeżeli to nie była ironia, to miło mi Cię powiadomić o czymś "nowym"

            Skomentuj

            • morfi12
              Banned
              • Aug 2009
              • 20

              Nie, nie była to ironia:-)
              Człowiek całe życie się uczy

              Skomentuj

              • Mascot

                Napisał morfi12
                Nie, nie była to ironia:-)
                Człowiek całe życie się uczy
                w takim razie patrz na drugą część mojej powyższej wypowiedzi

                Skomentuj

                • morfi12
                  Banned
                  • Aug 2009
                  • 20

                  HAHA ni tommi nie wypadłbym na to żeby to tak odebrać. Masz bardzo ciekawy umysł. Niejeden psycholog miałby z Tobą problem. To tak jak w tym dowcipie.

                  Doktor pokazuje pacjentowi plansze z kropką na środku i pyta go, co pan tu widzi:
                  Parę uprawniającą sex.
                  Doktor pokazuje kolejna plansze z kropką i kwdratem, a tu co pan widzi:
                  Para uprawniającą sex na trawie.
                  Sytuacja powtarza się z kolejnymi planszami więc doktor wydaje diagnozę. Jest pan poprostu zboczony.
                  Na co pacjent się oburza, ją jestem zboczony? To pan mi te swinstwa pokazuje.
                  :-)

                  Skomentuj

                  • morfi12
                    Banned
                    • Aug 2009
                    • 20

                    Pisze z telefonu z włączonom autokorketa więc sory że czasem coś wyskoczy dziwnego.
                    Poczucie humoru ma to do siebie że każdy ma swoje gusta i nie zawsze trafia się w gusta innych.
                    Co do wbijania się w towarzystwo, to myślałem że to jest forum, a nie kółko wzajemnej adoracji do którego trzeba się wybijać:-).
                    Widzę że traktujesz wszystko strasznie poważnie. Przykra sprawa.
                    nie odpisuj na moje posty skoro Cię to kosztuje tyle nerwów kolego.
                    Trochę dystansu:-)
                    Myślę że na tym zakończymy naszą bezcelowa przepychanke słowna.

                    Skomentuj

                    • morfi12
                      Banned
                      • Aug 2009
                      • 20

                      Nie wiem o czym mowisz i do której części mojej wypowiedzi się odnosisz:-)

                      Skomentuj

                      • morfi12
                        Banned
                        • Aug 2009
                        • 20

                        Już 2 posty temu o to postulowalem:-)
                        Dzięki że wreszcie się że mną zgadzasz

                        Skomentuj

                        • rokoko91
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • May 2009
                          • 356

                          Próbowałem, ale tylko raz lub dwa razy, już nie pamiętam. I nie wkładałem palca do tyłka, tylko masowałem go przez chusteczkę. Przyjemne urozmaicenie tradycyjnej masturbacji.

                          PS. Nie uważam, by zajmowanie się swoim tyłkiem przez faceta sprawiało, że ten staje się gejem, prócz mnie jest zapewne wielu innych facetów hetero, którzy spróbowali takiej formy pieszczot.
                          Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

                          Skomentuj

                          • BrownEyes
                            Świntuszek
                            • May 2012
                            • 88

                            Napisał rokoko91
                            Nie uważam, by zajmowanie się swoim tyłkiem przez faceta sprawiało, że ten staje się gejem, prócz mnie jest zapewne wielu innych facetów hetero, którzy spróbowali takiej formy pieszczot.
                            Zgadzam się z Tobą całkowicie

                            Lubię masturbację analną, praktykuję raz na jakiś czas. Mam mały wibrator do tego celu. Wrażenia czasem są większe, a czasem mniejsze. Ale generalnie to miłe uczucie. Orgazm też udał mi sie kilka razy, ale nie od samej penetracji odbytu, tylko połączony z waleniem. Był jednak dużo mocniejszy.

                            Skomentuj

                            • hejej1020
                              Ocieracz
                              • Oct 2010
                              • 107

                              Zwiększa doznania, orgazm jest dwa razy mocniejszy i przyjemniejszy te 2 rzeczy idą w parze polecam, nie używam dildo ,bo palec wystarczy.

                              Skomentuj

                              • Animalski
                                Świętoszek
                                • Feb 2014
                                • 34

                                gdy napalony jestem bardzo i akurat sie onanizuje to zdaza mi sie wkladac sobie palec.
                                zdazylo mi sie tez pare razy "usiasc" na butelce po piwie w trakcie walonka, dochodzilem szybciej i z duzym (dalekim) wytryskiem
                                Po trupach do celu!


                                ANNUIT COEPTIS

                                Skomentuj

                                Working...