W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czemu dziewczyny nie przyznaja sie do masturbacji?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Malgorzata
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2011
    • 196

    #76
    bo jak właczam ten swój różowy, żelowy młot pneumatyczny to korki w bloku wywala

    Skomentuj

    • Zwyczajnie
      Erotoman
      • Jun 2009
      • 412

      #77
      Nie mówią o tym, bo to oczywiste.

      Tak na poważnie to faktycznie mało która moja znajoma się do tego przyznaje. Wstydzą się, krępują albo tego nie robią, nie wiem. Jakoś nigdy nie miałam oporu o tym mówić, szczególnie, że zazwyczaj pierwsza zaczynam temat. Muszę znaleźć chyba bardziej wyzwolone towarzystwo
      Forever young.

      Złe języki obgadują,
      dobre dają orgazmy.

      Skomentuj

      • Malgorzata
        Seksualnie Niewyżyty
        • Mar 2011
        • 196

        #78
        Faktycznie tak jest. Żadna moja koleżanka/przyjaciółka nie przyznaje się nawet, że posiada wibrator choć wiem, że wszystkie mają. To chyba też taka mentalność narodu całego naszego. W polsce, na plaży, dziewczyn opalających sie topless jak na lekarstwo. Za to jak pojedzie się za granicę, to praktycznie wszystkie Polki opalają się bez stanika. Sprawdziłam to wielokrotnie.
        To takie swoiste "bo co ludzie powiedzą".

        Skomentuj

        • Jaskier
          Ocieracz
          • May 2007
          • 185

          #79
          jakos nie zauwazylem zeby faceci tez sie tym chwalili - wszyscy wiemyze to robimy ale o tym sie nie mowi

          Skomentuj

          • NieznanyNikomuR
            Świętoszek
            • Apr 2011
            • 26

            #80
            Może tylko w żartach wspomni się wyłącznie o "fap fap".

            A cóż.. dziewczyny raczej się nie przyznają co do masturbacji, bo to tylko by znaczyło, że są zdesperowane brakiem chłopaka... albo aż tak niewyżyte xD
            Nazywam moją Ukochaną różnymi sformułowaniami. Nie zdziw się, jeśli przeczytasz o mojej cudownej nocy z Kaczuszką.

            Skomentuj

            • playgirl
              Świętoszek
              • Apr 2011
              • 12

              #81
              Ja się masturbowałam, ale teraz już tego nie robię... Dlaczego? Po prostu wolę jak pieści mnie mój mąż Sama ze sobą nie czuję większej przyjemności i satysfakcji.
              Niech się wstydzi ten kto widzi!

              Skomentuj

              • soczysta
                Świntuszek
                • Apr 2011
                • 82

                #82
                Może po prostu szanują swoją intymność. Nie każdy lubi opowiadać o tym co/ z kim/gdzie/ile razy robi i tyle. To jest kwestia charakteru, temperamentu, wychowania lub zwyczajnie braku wiedzy i doświadczenia w tym zakresie.

                Skomentuj

                • Nolaan

                  #83
                  Napisał Jaskier
                  jakos nie zauwazylem zeby faceci tez sie tym chwalili - wszyscy wiemyze to robimy ale o tym sie nie mowi
                  Dokładnie. chwalą się tym chyba naprawdę nadpobudliwe nastolatki. Z tego co ja się spotkałem to takim wyznaniem w ekipie ziomków mozna sobie zarobić co najwyżej na wyśmianie.

                  Skomentuj

                  • ***Mlody17***
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • May 2009
                    • 235

                    #84
                    Przecież autor wątku nie pyta dlaczego dziewczyny się nie chwalą, tylko dlaczego się nie przyznają... to jest spora różnica.
                    Taki tam, ciekawski człowiek

                    Uważajcie co piszecie, bo niektórzy sugerują się waszymi wypowiedziami...

                    Skomentuj

                    • Betina
                      Erotoman
                      • Mar 2011
                      • 596

                      #85
                      Bo od wieków panuje w świecie pogląd, że takie rzeczy to tylko panowie robią, że tylko im wolno, a kobietom nie, bo wstyd, bo to bee, bo są zboczone itd.
                      "Używajcie polskich znaków. Jest różnica czy komuś zrobisz ŁASKĘ czy LASKĘ." - prof. Bralczyk

                      Skomentuj

                      • georginio
                        Świntuszek
                        • Apr 2011
                        • 77

                        #86
                        Mi się wydaje, że coraz częściej się do tego przyznają. Są bardziej świadome swojej kobiecości i potrzeb. Coraz bardziej wiedzą, czego potrzebują. Jednak myślę, że warto pamiętać, że nie wszystkie kobiety mają podobny do facetów temperament i czasem , gdy kobieta mówi, że tego nie robi, to może to być prawdą. Chociaż nam się to wydaje zupełnie nierealne.

                        Skomentuj

                        • Noddy
                          Świętoszek
                          • Dec 2009
                          • 38

                          #87
                          Moim skromnym zdaniem...tez nie zauwazylem zeby czesto kobiety sie do tego potrafily przyznac jednak wiadomo nie kazda sie chce do tego przyznac z roznych powodow a z jakich konkretnie to by trzeba bylo pytac same zainteresowane
                          "Życie jest jak morze-raz spokojne a raz burzliwe , ale w seksie to my decydujemy jaki on ma być "

                          Skomentuj

                          • snb_girl
                            Banned
                            • Oct 2010
                            • 213

                            #88
                            Myślenie, że masturbacja jest złem i palą za to na stosie a w najlepszym wypadku czeka Cie wizyta w piekle, to w średniowieczu panowała Każda normalna, zdrowa dziewczyna się masturbuje, dotyka swojego ciała, poznaje je i dąży by sprawić sobie przyjemność.
                            A najbardziej mnie rozśmieszył tekst pewnej dupy, że ona się nie masturbuje, że nie mizia swojej łechtaczki, bo od tego się wargi sromowe powiększają i potem takie makarony się ma .. to od onanizowania się faceci mieliby fujary po kolana co najmniej

                            A dlaczego niektóre kobiety się nie przyznają do masturbacji??
                            - bo zostały wychowane tak, że temat seksu i wszystko co z nim związane jest tabu
                            - nie chcą sprawić, by partner myślał, że nie daje im wystarczającej satysfakcji w łózku i same muszą się zabawiać

                            Skomentuj

                            • Skrobia
                              Świętoszek
                              • Aug 2009
                              • 6

                              #89
                              nie wiem dlaczego, ale na podobnej zasadzie kobieta nigdy nie idzie "zrobić kupy", tylko zawsze przypudrować nosek...
                              Przyjdą nocą, zgwałcą srodze na kradzionej gdzieś podłodze
                              Zostawią z dzieckiem, dzieckiem radzieckiem! Kryj się, kryj!

                              Skomentuj

                              • rokoko91
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • May 2009
                                • 356

                                #90
                                Myślę, że niektóre dziewczyny nie przyznają się do masturbacji, bo w ten sposób zburzyłyby swój wizerunek niedostępnej cnotki niewydymki, która o seksie nie myśli w ogóle. Poza tym poczucie wstydu lub/i potrzeba prywatności.
                                Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

                                Skomentuj

                                Working...