W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Gdzie i kiedy...najczesciej sie masturbujecie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • unthinkable
    Świętoszek
    • Aug 2011
    • 27

    Może poczekam aż będzie cieplej..., do tej pory teren, szczególnie lasy, pola, etc., kojarzyły mi się z autem terenowym, a nie masturbacją ewentualnie seks, ale to bardzo dawno temu..., chyba teraz nie kręci mnie masturbacja tak jak kiedyś chociaż szczerze to wolę seks no, ale nie zawsze można

    Skomentuj

    • messijka
      Banned
      • Apr 2012
      • 24

      W domciu w łóżeczku. Ocieranie się o poduszke mojej cipuni. ODlot na maxa. Oczywiscie spanie nago. Zabawa sutkami,potem moja mala. Coz..trzeba jakos sobie radzic bez faceta jak jest ochota

      Skomentuj

      • karolciamis
        Świntuszek
        • Apr 2012
        • 53

        Głównie pod prysznicem, w wannie, łóżku, czasem przy komputerze. Zdarzyło się i na jeziorze w pontonie

        Skomentuj

        • onneton
          Seksualnie Niewyżyty
          • Nov 2009
          • 311

          Napisał Karolcia
          Głównie pod prysznicem, w wannie, łóżku, czasem przy komputerze.
          To tak jak ja, kiedy jestem sam.
          W ogóle odkąd mam 14 lat, prysznic i wanna zawsze kojarzą mi się z seksem. Nie do końca wiem, dlaczego.

          Skomentuj

          • TOMASZTBG
            Ocieracz
            • Nov 2009
            • 107

            Przy komputerze przed snem .
            ...

            Skomentuj

            • blizz
              Świętoszek
              • Sep 2006
              • 19

              Standardowo przy komputerze, ale bywały i lepsze miejsca: balkon, w nocy na klatce przed drzwiami sąsiadki trochę na klamce nawet zostało, w samochodzie, w autobusie - masakra, adrenalina jest..., albo za czasów szkolnych na scenie za kotarą w auli na świeżym powietrzu też jest przyjemnie, zwłaszcza jak delikatnie powiewa między nogami

              Skomentuj

              • crystalline
                Świętoszek
                • Mar 2012
                • 10

                nie będąc oryginalną - w łóżku, wannie, przed komputerem. w innych miejscach nie potrafiłabym się skupić... potrzebuję zupełnej ciszy i pewności, że nie zostanę przez nikogo nakryta - tylko to pozwala mi całkowicie się zrelaksować i odprężyć.

                Skomentuj

                • potrek
                  Świętoszek
                  • Dec 2011
                  • 16

                  w moim przypadku poza typowo wymienianymi zdarzało sie kiedy zostawalem u cioci na noc i musialem spac z siostrą ciotecsna. odwracałem sie do niej plecami i starajac się jak najmniej wiercić robilem to i owo strach byl nieziemski ale to tylko potęgowało doznanie ...

                  Skomentuj

                  • Mattix
                    Świętoszek
                    • Apr 2012
                    • 8

                    Waliłem łóżku przed spaniem, albo nad ranem

                    Skomentuj

                    • Goldie
                      Erotoman
                      • Apr 2012
                      • 546

                      i ja - w wannie... odkręcam kran, podsuwam Tole i nic nie muszę robić
                      She was some kind of angel, I guess. The kind that Heaven keeps hidden. She smelled the way angels ought to smell.

                      Skomentuj

                      • Greedo
                        Banned
                        • Dec 2006
                        • 1657

                        Leniuch... a ja ****a wieczne zwyrodnienie nadgarstka, dysproporcja prawego przedramienia względem lewego, odciski i nawyk mastrubacyjny. Teraz jak chce komuś pomachać na dowidzenia to wygląda to jakbym proponował tej osobie obciąganie

                        Skomentuj

                        • Maryja_dziewica
                          Perwers
                          • Nov 2011
                          • 902

                          W łóżku o różnych porach. Nie przeszkadzają mi ludzie za ścianą. Jestem bardzo cicha.
                          "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                          Skomentuj

                          • Goldie
                            Erotoman
                            • Apr 2012
                            • 546

                            Napisał Greedo
                            Teraz jak chce komuś pomachać na dowidzenia to wygląda to jakbym proponował tej osobie obciąganie
                            haha, przykro mi G.
                            0statnio edytowany przez Goldie; 14-05-12, 11:00.
                            She was some kind of angel, I guess. The kind that Heaven keeps hidden. She smelled the way angels ought to smell.

                            Skomentuj

                            • robat
                              Świętoszek
                              • May 2012
                              • 12

                              Aż wstyd się przyznać, jak człowiek sobie przypomni jakie miał pomysły -- ech te fantazje w młodości

                              Skomentuj

                              • radek_k

                                Napisał robat
                                Aż wstyd się przyznać, jak człowiek sobie przypomni jakie miał pomysły -- ech te fantazje w młodości
                                no to je wypisz, podpowiesz młodzieży co jeszcze można zrobić

                                Skomentuj

                                Working...