W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks ze sztuczną pochwą ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • oczak
    Erotoman
    • May 2007
    • 377

    #46
    Napisał nicraM
    Ja posiadam taką i jestem zadowolony.Wystarczy przed cipkę i penisa posmarować śliną. Jest bardzo ciasna.
    I lubisz takie bardzo ciasne? Które prawdziwe cipki są tak ciasne, jak ta i inne? Jak ja kiedyś kupiłem niby dziewiczą i milutką cipkę nastolatki, to powiedziałem, że to mój ostatni zakup produktu tego typu. Myślałem, że mi zgniecie pałkę. Jedynie ten FleshLigt wygląda w miarę normalnie. Są wersje bardziej ciasne i normalne.
    oczak :::: Pragnę życia seksualnego, którego zostałem pozbawiony.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    Erotoman aktywny na forum od połowy 2008 roku.

    Skomentuj

    • nicraM
      Świntuszek
      • Feb 2009
      • 79

      #47
      Ta jest na prawdę miękka.Wystarczy tylko dobrze nasmarować śliną penisa i cipkę i jest dobrze.Używam jej i mi odpowiada.A co to jest ten FleshLigt?

      Skomentuj

      • oczak
        Erotoman
        • May 2007
        • 377

        #48
        To jest właśnie to, co kupił autor tego wątku. Firma z USA produkująca chyba najlepsze cipki. Tutaj oficjalna strona producenta.

        Oglądając filmiki z tym produktem, wyraźnie widać, ze taka cipka jest prawie jak prawdziwa. No ale mówi się, że PRAWIE robi dużą różnicę.
        oczak :::: Pragnę życia seksualnego, którego zostałem pozbawiony.
        --------------------------------------------------------------------------------------------------
        Erotoman aktywny na forum od połowy 2008 roku.

        Skomentuj

        • Luk
          Erotoman
          • Feb 2006
          • 427

          #49
          Ok to napiszę parę rzeczy o moim FleshLightcie...

          Po pierwsze cała zabawa wymaga całkiem sporego przygotowania, wkład należy najpierw ogrzać pod ciepłą wodą, później do cipki i na siebie zaaplikować trochę lubrykantu (bez tego nie ma to sensu), a po wszystkim umyć i zostawić gdzieś do naprawdę długiego schnięcia. Nie nazwałbym tego dyskretną zabawką.

          Sam wkład jest zrobiony z ciekawego materiału. Niby lekko gumowaty, ale zdecydowanie bardziej plastyczny i delikatny od gumy. Posiada lekki zapach, ale trzeba przybliżyć do twarzy, żeby go poczuć. Tekstura wonder wave nie jest tak "nachalna" jak się spodziewałem. Sam "otwór" nie jest też taki ciasny, jak ktoś lubi dużą ciasnotę, może lepiej zainwestować we wkłady tight.

          Na razie używałem go 3 razy i jak za pierwszym razem zrobił naprawdę niezłe wrażenie, to kolejne dwa były już słabsze, może to też kwestia wprawy. Co do samego uczucia to nic nie zastąpi prawdziwej cipki, ale jest na pewno bliżej niż w klasycznej masturbacji.

          Ogólnie mam mieszane uczucia i z oceną zakupu jeszcze się wstrzymam.

          Skomentuj

          • oczak
            Erotoman
            • May 2007
            • 377

            #50
            Ja dziękuję za pierwszą recenzję. Nie chcę zniechęcać, ale chyba wiem, co czujesz. Oczekiwałeś czegoś lepszego, ale nic nie zastąpi prawdziwej kobiety. Jestem o tym przekonany i wiem, że żadna sztuczna pochwa szczęścia mi nie da. Do tego te mycie i suszenie...
            oczak :::: Pragnę życia seksualnego, którego zostałem pozbawiony.
            --------------------------------------------------------------------------------------------------
            Erotoman aktywny na forum od połowy 2008 roku.

            Skomentuj

            • ram
              Świętoszek
              • Aug 2009
              • 28

              #51
              A ta pochwa fleshlighta jest w miarę elastyczna ?, bo jak np mam taką tandete za 30zł to bez gumy raczej nie chcę bo strasznie się naciąga skóra przy dobrym nawilżeniu.

              Skomentuj

              • Holy inquisitor
                Erotoman
                • Aug 2009
                • 756

                #52
                Można też spróbować masturbatoró firmy Tenga. Japońskie i dostępne na polskim rynku po przystępnej cenie. Z przesyłką do 100pln. Ja mam taki dwustronny niby tyłek i cipka. Do naturalnych otworów to mu daleko, ale od ręki zdecydowanie lepszy

                Skomentuj

                Working...