W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

CyberSeks

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • 495f50
    Perwers
    • May 2011
    • 1118

    Ja do tego podchodzę w ten sposób, że jeśli nawet jest tak jak piszesz, ale gość się dobrze kryje, to trudno - gdybym każdą rozmówczynię miał podejrzewać o to, że jest facetem, to bym w psychiatryku wylądował

    Wiadomo, zawsze jest jakieś ryzyko wpisane, ale nie dajmy się zwariować

    Skomentuj

    • TOMASZTBG
      Ocieracz
      • Nov 2009
      • 107

      Napisał knavegirl
      Tylko nigdy nie masz pewności czy po drugiej stronie nie siedzi stary, gruby erotoman-gawędziarz ;p brrrr....
      Albo małolata robiąca sobie źarty .
      ...

      Skomentuj

      • Jamie
        Ocieracz
        • Sep 2011
        • 111

        A mnie to jakoś nigdy nie pociągało. Raz, że tak jak wspomnieliście wcześniej nigdy nie masz pewności z kim gadasz. Dwa, że to jedynie namiastka seksu a ja nie lubię półśrodków. Trzy - chyba najważniejsze... jak można się skupić na przyjemności stukając w klawiaturę, nie mówiąc już o siedzeniu na niewygodnym krześle (no chyba, że ktoś ma laptopa i leży w łóżku)?? I pomyśleć, że niektórzy na tym forum twierdzą, że to pozycja 69 jest rozpraszająca
        ...ale to tylko MOJE zdanie...

        Skomentuj

        • lukasz00296
          Świętoszek
          • Sep 2011
          • 7

          Ile ludzi tyle opini..jednak ciekawosc jest silniejsz od rozumu wiec podpowiedzcie jeszcze gdzie mozna poznac partnerke

          Skomentuj

          • knavegirl
            Świntuszek
            • Sep 2011
            • 72

            Jeju...teoretycznie wszędzie, pytanie tylko czy chcesz jedynie wirtualnych przygód, czy przełożenie tego na życie realne...

            Skomentuj

            • lukasz00296
              Świętoszek
              • Sep 2011
              • 7

              1Teoria a praktyka to calkiem co innego ciach... nie w ten sposób, to nie portal ogłoszeniowy
              0statnio edytowany przez iceberg; 03-10-11, 21:58. Powód: próba anonsu

              Skomentuj

              • wymyslony78
                Świętoszek
                • Oct 2011
                • 12

                „cyberek” jest calkiem fajny osobiscie probowalem w nie mal kazdy mozliwy sposob. Czat, telefon,kamerka. Jak wiekszosc ludzi nie traktuje tego jako glownego dostarczyciela wrazen nic nie zastapi normalnego realnego sexu, a cyber to tylko mily dodatek i urozmaicenie

                Skomentuj

                • knavegirl
                  Świntuszek
                  • Sep 2011
                  • 72

                  Lukasz - rozumiem, teoretycznie chciałbyś wszystkiego, a praktycznie mama nie pozwala ;p

                  Skomentuj

                  • lukasz00296
                    Świętoszek
                    • Sep 2011
                    • 7

                    Mamy nie ma juz :-( niestety

                    Skomentuj

                    • paul_78
                      Erotoman
                      • Jul 2007
                      • 470

                      Na czatach bez kamerki nie ma się chyba szans na cyberek
                      Non serviam

                      Skomentuj

                      • 495f50
                        Perwers
                        • May 2011
                        • 1118

                        Oczywiście, że się ma szanse... tak jak pisałem wcześniej, forma "czysto tekstowa" też istnieje i ma się dobrze. Zwłaszcza na takich czatach jak WP, gdzie kamerki nie są obsługiwane.

                        Skomentuj

                        • Kasica
                          Ocieracz
                          • Oct 2011
                          • 129

                          mój cyberek to było gg , facet poznany w necie na jakimś zwykłym forum , polubiliśmy się i tak jakoś wyszło
                          i "słowo pisane" było naprawdę dobrze napisane

                          Skomentuj

                          • lukasz00296
                            Świętoszek
                            • Sep 2011
                            • 7

                            Dziekuje za wszystki odpowiedzi czyli nie jest ze mna tak zle

                            Skomentuj

                            • czerwonyogorek

                              cyberki są fajne. ja mając kobietę (ze sporo mniejszym temperamentem) lubię czasami się w ten sposób pobawić. oczywiście warunek to kamerka i skype. kiedyś pobawiłem się słowem pisanym, ale gdy technika poszła do przodu to czemu tego nie wykorzystać

                              Skomentuj

                              • qqqqq11111
                                Świętoszek
                                • Oct 2011
                                • 1

                                Witam. To mój pierwszy post na tym forum. Ja osobiście bardzo chciałbym spróbować takiego sposobu. Tylko wiadomo , jak userzy wspomniali wiele osob moze podszywać się za kogos kogo nie trzeba. Ale jeśli chodzi o sam sposób to chętnie bym poszedł w tango

                                Skomentuj

                                Working...