W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Przyłapani na masturbacji?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Monula
    Ocieracz
    • Dec 2005
    • 154

    #61
    Napisał agnieszka1
    mnie kiedys siostrzeniec przyłapał ale później było mi głupio
    Oooo,to chyba nie bylo fajne A ile masz lat,a ile siostrzeniec? Coś wtedy powiedział albo Ty ?

    Skomentuj

    • californijczyk
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 1

      #62
      Kiedys starsza siostra, jak czytalem Playboya, ale wtedy bylo mi glupio :/

      Skomentuj

      • Nobleman
        Świętoszek
        • Jun 2009
        • 7

        #63
        mnie jeszcze nie przyłapano, ale pare razy było blisko, bardzo blisko - uroki dzielenia pokoju z bratem

        Skomentuj

        • marcinmb
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 14

          #64
          Ja przylapalem siostre jak wrocilem wczesniej ze szkoly,robila sobie dobrze przed zdjeciem jakiegos kolesia...Ciekawe doswiadczenie Z grzecznosci ualem ze niewidzialem i sie wycofalem

          Ps.Siostra ma 16 lat :]

          Skomentuj

          • Młody147
            Świętoszek
            • Jun 2009
            • 11

            #65
            Jak byłem mały (jakieś 10 lat) to bardzo zainteresowało mnie co dziewczyna ma pomiędzy nogami. Więc wziąłem książkę z anatomii człowieka i szukałem tego. Znalazłem dział o narządach płciowych a tu nagle do pokoju wpada tata. Schowałem wtedy szybko książkę pod kołdrę ( leżałem wtedy w łóżku) ale on i tak zobaczył co chowam i musiałem mu to pokazać zatkało mnie i jego xDD

            Skomentuj

            • Hnl
              Świętoszek
              • Jun 2009
              • 18

              #66
              Nigdy mnie bezpośrednio nie przyłapano ale jestem pewien, że wielokrotnie słyszano przy orgazmie.

              Skomentuj

              • Trol0077
                Świętoszek
                • May 2009
                • 25

                #67
                Mnie jeszcze nie przyłapano,ale kilka razy weszła do pokoju moja mamuśka akurat jak dochodziłem...:o

                Skomentuj

                • juliusp
                  Ocieracz
                  • Aug 2007
                  • 155

                  #68
                  Napisał Trol0077
                  Mnie jeszcze nie przyłapano,ale kilka razy weszła do pokoju moja mamuśka akurat jak dochodziłem...:o
                  i jak ci sięudało ukryć orgazm i spermę?

                  Skomentuj

                  • j4siu
                    Świętoszek
                    • Aug 2007
                    • 7

                    #69
                    mnie przyłapała dziewczyna. Jako, że Ona jest z gatunku kobiet skrajnie konserwatywnych ( przynajmniej jeśli chodzi o różne nowości) a przy tym stasznie seksowna muszę się czasem ( 2 razy dziennie) posiłkować prawą ręką.
                    Sytuacja była o tyle śmieszna ( dla mnie), że noc spędziliśmy razem u niej w domu. Ja jestem rannym ptaszkiem a Ona śpiochem. Wstałem o 7, ona spała. W spodniach namiot rozstawiony od 15 minut. Myślę "nie będę dziewczyny męczył z samego rana, jak jeszcze śpi".
                    Wziąłem go do ręki odkryłem lekko kołdrę, żeby popatrzeć na jej seksowny tyłeczek i zabrałem się do roboty. Niczego nie świadomy nie zauważyłem, że się obudziła. Nagle się odwraca. Ja go chowam. Jestem czerwony. Przepraszam ją.
                    ( widzę, że inne dziewczny na forum jeszcze by mi pomogły) Ale nie Ona. O nie... do tej pory robi mi wyrzuty (minęło już pół roku). Mówi, że czesto przed oczami ma obraz jak się masturbuję.

                    Hehe

                    Skomentuj

                    • stanislaw
                      Świętoszek
                      • Jun 2009
                      • 1

                      #70
                      Napisał ktooosiek
                      Tak jak w temacie. Przyłapał ktoś was kiedyś przy masturbacji w domu lub w innym miejscu?


                      Mi osobiscie nigdy sie to nie zdarzyło mimo że robiłem to w różnych miejscach: klatka schodowa, autobus, las, piwnica...
                      Znam to uczucie ten dreszczyk emocji, Walilem sobie w pociagu , autobusie , w lazniw pracy, na plazy w robociena budowie , na jychcie u znajomegow lesie itp

                      Skomentuj

                      • grrr
                        Erotoman
                        • Mar 2007
                        • 368

                        #71
                        Kilka razy mnie przylapali. a pozniej byly rozmowy ze od tego chory bede i do szpitala mnie wezma.... heh czego to sie nie robi dla dobra dziecka ;]
                        "Lepiej byc najglupszym wsrod madrych niz najmadrzejszym wsrod glupich" - jaka szkoda ze wiekszosc ludzi chce byc najmadrzejsza....

                        Skomentuj

                        • Ironista
                          Świntuszek
                          • Aug 2009
                          • 87

                          #72
                          mnie złapano 3-krotnie.W dwóch przypadkach nie przerwałem tylko kontynuowałem dalej.Za pierwszym przyłapał mnie ojciec.Z jego oczu wyczytałem ze chciałby sie przyłączyc.Nic z tego!Drugim razem robiłem to w domu babci.I znowu samiec - zwany dziadkiem - mnie na tym przyłapał.On juz chyba nie miał o co pocierac.Ale przerwałem , udawajac ze mnie jaja swędzą.Trzeci raz , ostatni , zostałem przyłapany w toalecie kinowej.I to damskiej.Od tamtego czasu zmieniłem kino
                          Łóżko czeka , czas ucieka

                          Skomentuj

                          • pollop
                            Świętoszek
                            • Sep 2009
                            • 13

                            #73
                            Nigdy nie dałem się złapać;] Choć parę razy było blisko...;p

                            Skomentuj

                            • juliusp
                              Ocieracz
                              • Aug 2007
                              • 155

                              #74
                              Napisał Ironista
                              Za pierwszym przyłapał mnie ojciec.Z jego oczu wyczytałem ze chciałby sie przyłączyc.Nic z tego!
                              a dalczego nie pozwoliłeś mu się przyłączyć?
                              chciałeś żeby widział twój wytrysk? czy nie zauważył tego momentu?

                              Skomentuj

                              • sexion18
                                Świętoszek
                                • Sep 2009
                                • 7

                                #75
                                a mnie przyłapała 16-letnia siostra.waliłem sobie konia w swoim pokoju i nagle siostra wchodzi i widzi mnie z gołym penisem...powiedziała tylko(zamykaj następnym razem drzwi i sie usmiechnęła

                                Skomentuj

                                Working...