W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pierwszy, oralny raz

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Epinephrine
    Świntuszek
    • Jul 2010
    • 56

    pierwszy raz - dramat nie Tylko dla mnie co dla mojego byłego.
    ja nie bardzo chciałam on mnie ze tak powiem trochę namawiał i sugerował ze bardzo by chciał więc jakoś się zgodziłam .... ale nie obeszło się od odruchu wymiotnego - nawet zanim go dotknęłam choćby czubkiem języka ... więc nie wspominam tego najlepiej.
    po prostu nie byłam wtedy jeszcze gotowa ... bo teraz ?
    uwielbiam tak pieścić mojego partnera podnieca mnie to niesamowicie .. a jeszcze jak zapyta takim czułym głosem czy wezmę go do ust - to po prostu szał xD

    Skomentuj

    • fever
      Świntuszek
      • Nov 2010
      • 79

      16 lat, bez jakiegoś tam emocjonalnego nastawienia, po porstu się stało i wyszło średnio, ale z czasem wiadomo.. co raz to lepiej ;d
      moje marzenia są Twoimi marzeniami

      Skomentuj

      • greg1988
        Świętoszek
        • Jan 2011
        • 2

        moj pierwszy raz był tylko oralny(dla niej,tzn.kolezanki)

        Skomentuj

        • asiet
          Świętoszek
          • Jan 2011
          • 17

          Pierwszy oralny raz odbyl sie przy moim pierwszym razie. Zle nie wspominam, z tego co widzialam partnerowi tez sie podobalo

          Skomentuj

          • Brzoskwiniowa
            Świętoszek
            • Jan 2011
            • 43

            W walentynki minie juz rok od wielkiego wydarzenia- zrobienia mu dobrze ustami! hm, albo to moze byo w marcu?? jakos mam słabą pamiec do dat ...

            On w ogole nie nalegał, sama mu to zaproponowałam i od razu nam sie spodobało czasami go meczylam 3 razy dziennie i w sumie niewiele sie zmienilo.

            Skomentuj

            • Monia75
              Świętoszek
              • Jan 2011
              • 12

              bez problemu i jest super

              Skomentuj

              • marcinmb
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 14

                Mi sie niesmowicie podobal sam fakt,mysle ze po "wierzganiu" mojej partnerki,jej tes sie podobało ;p Super zapach,smak widok no ogolnie miodzio(mowa o minetce oczywiscie)
                A kiedy ona "wziela do buzi" bylo super i wgl gdyby nie fakt ze zachaczala zebami,a wrecz caly czas to robila,co poprostu po chwili juz bolalo...

                Skomentuj

                • Malinka_a
                  Perwers
                  • Feb 2011
                  • 1219

                  dla mnie to było trochę krępujące, ale okazało się, że po minetce łatwiej jest we mnie wejść. w sumie do tej pory zamiast w pełni skupić się na przyjemności, to czuję się skrępowana. może z czasem mi przejdzie.
                  w drugą stronę nie próbowaliśmy, mam pewne opory, które cały czas staram się przełamać.
                  widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
                  jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
                  bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

                  Skomentuj

                  • elokwent
                    Świętoszek
                    • Apr 2010
                    • 13

                    Pierwszego loda miło nie wspominam gdyż dziewczyna to pierwszy raz robiła bo nieraz ząbkami zachoczyła a to bolało i szybko ciągneła chyba za duzo filmów sie naoglądała

                    Skomentuj

                    • olo92
                      Banned
                      • Feb 2009
                      • 10

                      pierwszy oralny raz, to jakos w wieku 16 lat swojej byłej dziewczynie, niestety ona mi nei chciała.

                      pierwsyz lodzik to przygodna historia, dziewczyna wzieła ładnie do buzki, ale rewelacji nie było

                      pierwszy lodzik z połykiem i wgl to z moją obecna miesiąc temu. boska w tym jest )

                      Skomentuj

                      • Zwyczajnie
                        Erotoman
                        • Jun 2009
                        • 412

                        U mnie podobnie. Też jakoś nie mogłam się przełamać. Bałam się, że nie będę wiedziała co robić, że krzywdę mu zrobię ;D Jednak jak już zaczęłam.. Fajnie się wspomina.
                        Forever young.

                        Złe języki obgadują,
                        dobre dają orgazmy.

                        Skomentuj

                        • Valentina
                          Świętoszek
                          • Mar 2011
                          • 18

                          14 lub 15 lat.Nie byłam jeszcze gotowa na seksik w dziurkę więc zadowalaliśmy się oralnie Pierwszy raz był w aucie no ale tym wieku każdy mieszka z rodzicami więc nie było jak Nikt nikomu krzywdy nie zrobił...jeszcze niedawno to wspominaliśmy

                          Skomentuj

                          • Bezak
                            Świętoszek
                            • Jan 2011
                            • 40

                            wgl gdyby nie fakt ze zachaczala zebami,a wrecz caly czas to robila
                            To chyba pierwsze raz brała do ust.

                            Skomentuj

                            • freakout
                              Banned
                              • Apr 2009
                              • 48

                              Moja luba zrobiła mi pierwszego lodzika kilka dni temu, a ja jej pierwszą minetkę. Przeżycia boskie

                              Skomentuj

                              • Zwiąż
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Nov 2010
                                • 239

                                Ja miałem odwrotnie, po pierwszych lodach uważałem, że nie lubię i nie mam na nie więcej ochoty... Dojść nie mogłem za nic w świecie a poziom przyjemności był zerowy albo wręcz minusowy.
                                Taak, moja pierwsza nie radziła sobie z robieniem loda. Podobno się podszkoliła...
                                0statnio edytowany przez Zwiąż; 13-03-11, 12:17.
                                Kaczko-królik

                                Skomentuj

                                Working...