W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ile miales/as lat, podczas pierwszego razu...

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • truskawkowaona
    Świętoszek
    • Jan 2011
    • 0

    19

    Skomentuj

    • marszczerano
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2013
      • 271

      17, ona z 19...teraz żałuję , ze nie zrobiłem tego z kobieta która bym kochał i w jakiś romantyczny sposób, a nie po pijaku ruchal jakiegoś paszteta podczas imprezy urodzinowej...
      Mam coś co nie ma wielu z Was, marzenia i ambicje.

      Skomentuj

      • Marek32latek
        Świętoszek
        • Sep 2012
        • 38

        Zwykle geje rozpoczynają życie seksualne później niż ich het*******ualni rówieśnicy, co wynika z dwóch względów: przede wszystkim trzeba najpierw zaakceptować swoją odmienną od większości orientację, co często nie jest proste i wymaga sporo czasu. A po drugie nie jest łatwo znaleźć partnera do rozmów czy seksu, bo gejów jest po prostu stosunkowo niewielu, myślę, że 2-3 proc. wszystkich chłopaków. Teraz jest internet, ale jeszcze kilkanaście lat temu, gdy byłem nastolatkiem, pozostawały tylko ogłoszenia w jakichś branżowych pisemkach i nieformalne miejsca spotkań, ale trzeba było mieć sporo odwagi i determinacji, by tam się samemu wybrać.

        Ja miałem szczęście - często wraz z rodzicami odwiedzałem moich krewnych i nocowałem wtedy zawsze w jednym pokoju z moim kuzynem. Pobobał mi się zwłaszcza, że był stosunkowo dobrze zbudowany, stworzył nawet z kolegami amatorską siłownię. Pewnego razu gdy byłem u niego w otwartej szufladzie jego biurka (a zawsze wcześniej była zamknięta na kluczyk) dostrzegłem niemieckie pisma dla gejów. Kuzyn był w szoku gdy zobaczył mnie gdy je przeglądałem, bał się, że komuś się wygadam ... ale powiedziałem mu, że mnie też bardzo podnieca męskie ciało. Tamtego wieczoru, zupełnie spontanicznie, zaczęliśmy się rozbierać, dotykać, ja jego ładnie zbudowanego ciała, on - mojej już wtedy dość solidnie zarośniętej klaty ... I tak nastapił mój pierwszy raz ! Miałem wtedy 16 lat, a mój kuzyn 18. Bardzo to miło wspominam jako w pełni udane i ekscytujące wydarzenie, po którym zresztą uprawialismy seks jeszcze wielkokrotnie w ciągu kilku kolejnych lat

        Skomentuj

        • batonik
          Świntuszek
          • Jan 2013
          • 62

          19 lat, ona 17, po 6 miesiącach znajomości

          Skomentuj

          • Nostariel
            Świętoszek
            • Jun 2012
            • 28

            Mój chłopak miał 20 lat, a ja 19
            Faaiisuto zmarła 15 czerwca 2012 r. - Tu narodziła się Nostariel 15 czerwca 2012 r.

            Skomentuj

            • Whoopy
              Świętoszek
              • Aug 2012
              • 27

              15 z dziewczyną dwa lata starszą ode mnie. Było... Kiepsko i jak nie jestem zwolennikiem rozpamiętywania, tak żałuję że tak wcześnie. Na szczęście to co się działo w moim życiu seksualnym później, toczyło się już w znacznie lepszym tempie.

              Skomentuj

              • Fantommer
                Świętoszek
                • Apr 2013
                • 5

                16. Beznadzieja , ale pierwsze koty za płoty

                Skomentuj

                • senny
                  Świntuszek
                  • Apr 2013
                  • 89

                  Tak na serio z orgazmem u każdej ze stron to w wieku 23 lat. A tak nieoficjalnie to chyba 21 albo 22.

                  Skomentuj

                  • nienastolatek
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Mar 2013
                    • 337

                    23 a ona starsza o 2 lata

                    Skomentuj

                    • PeggyBrown88
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Feb 2013
                      • 273

                      20 lat.
                      "Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."

                      Skomentuj

                      • RobM
                        Świntuszek
                        • Apr 2006
                        • 52

                        Zalezy jak spojrzec. Przy spontanicznym oralu (co wlasciwie uznaje za swoj pierwszy raz) - 22 / ona 21. Natomiast podczas pierwszego stosunku 23 / ona 19. Bylo super, szkoda tylko, ze nie kilka lat wczesniej!

                        Skomentuj

                        • luna24
                          Świętoszek
                          • Mar 2013
                          • 7

                          Lat 17, totalna pomyłka i żałuje do dnia dzisiejszego ale podobno serce nie sługa.

                          Skomentuj

                          • why not.

                            16 lat.. nie żałuję. Mogliśmy poczekać.. ale po co . Szału nie było, później zrobiło się rewelacyjnie.

                            Skomentuj

                            • Lieutenant Nox
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jul 2009
                              • 345

                              Gdzieś tu się już pewnie wypowiadałem, choć nie pamiętam. Było to 20 wiosen. Nawet rok jeszcze od owego incydentu nie minął. W sumie nie wiem, czy było warto, drugi raz był zdecydowanie lepszy. (:
                              [...] Nie możecie służyć Bogu i mamonie.
                              Mateusz, rozdział 6, wers 24.

                              Skomentuj

                              • elKoj69
                                Perwers
                                • Sep 2012
                                • 1195

                                Może się mylę, ale bez tego pierwszego byś nie miał drugiego, stąd chyba warto, nie?

                                Napisał RobM
                                Zalezy jak spojrzec. Przy spontanicznym oralu (co wlasciwie uznaje za swoj pierwszy raz) - 22 / ona 21. Natomiast podczas pierwszego stosunku 23 / ona 19.
                                Przy takim podejściu- 20 chyba.
                                0statnio edytowany przez elKoj69; 15-05-13, 10:20.
                                Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                                Skomentuj

                                Working...