W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ile miales/as lat, podczas pierwszego razu...

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MadamD

    Ja miałam 17 a partner 25

    Skomentuj

    • Emperor
      Świętoszek
      • Dec 2014
      • 31

      stary byłem. Miałem lat 20 skończone. Partnerka 19 i tez był to jej pierwszy raz Najpierw miałem dowodzik, potem prawko a dopiero potem stałem się mężczyzną

      Skomentuj

      • Sollat
        Erotoman
        • Feb 2010
        • 629

        stary byłem. Miałem lat 20 skończone
        No, stary jak cholera. W tym wieku to nic jeno się prześcieradłem owinąć i czołgać się w stronę cmentarza.
        https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

        Skomentuj

        • Gandalf71
          Seksualnie Niewyżyty
          • Dec 2014
          • 208

          Nie pamiętam już dokładnie, ale nie miałem 18 lat.
          Nikt nie jest idealny. Ideały są nudne.
          Każdy ma swoje małe, większe lub nawet ogromne tajemnice.

          Skomentuj

          • melosha
            Świntuszek
            • Dec 2014
            • 77

            17, mój partner 27 Może ten pierwszy nie był do końca udany,za to pełen stresu,ale nie żałuję.Może przez to,że do dziś jesteśmy razem.
            Bardzo mało ludzi umie myśleć, ale jakiś pogląd chce mieć każdy. I cóż pozostaje tu innego, jak przejąć gotowy pogląd od innych, zamiast wypracować go samemu?

            Skomentuj

            • Gonzo82
              Świętoszek
              • Dec 2014
              • 5

              Jeżeli chodzi o pełen stosunek to pierwszy raz kiedy miałem 21 lat, a moja obecna zona 20. Było uroczo, powoli, delikatnie i ze szczęśliwym finałem

              Skomentuj

              • Smutny
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 7

                Ja 20, ona 19, typowo z miłości i chęci z obu stron, dla obojga 1 raz, zdecydowanie jedna z najlepszych rzczy i decyzji w zyciu, ktorej nigdy nie bede zalowal z ktorej zawsze bede w jakis sposob dumny.

                Btw. Zauwazyłem ciekawa rzecz, a mianowicie, ze duzo kobiet 1 raz zalicza, ze starszymi czy nawet sporo starszymi facetami, nie chodzi mi o roznice roku czy dwoch. Boicie sie pierwszego razu z niedoswiadczonym facetem, czy moze po prostu starszy potrafił was urobic i uległyście urokowi(wiadomo jak jest z ta relacja)?

                Skomentuj

                • melosha
                  Świntuszek
                  • Dec 2014
                  • 77

                  U mnie był starszy,bo tak wyszło po prostu.Byliśmy razem już prawie rok i to ja wyszłam z inicjatywą.Ani trochę nie żałuję.To była kwestia tego jak się czuję przy tym facecie,a nie jego doświadczenia.Kiedyś bym nie uwierzyła,że jest możliwa relacja z taką różnicą wieku.A jednak,jesteśmy ciągle razem bardzo szczęśliwi.
                  Bardzo mało ludzi umie myśleć, ale jakiś pogląd chce mieć każdy. I cóż pozostaje tu innego, jak przejąć gotowy pogląd od innych, zamiast wypracować go samemu?

                  Skomentuj

                  • nowiuski
                    Świętoszek
                    • May 2007
                    • 22

                    Ja 18, moja ówczesna koleżanka 20. A zawsze myślałem, że kobiety wybierają starszych heh

                    Skomentuj

                    • mirekmolenda
                      Świntuszek
                      • Dec 2014
                      • 57

                      chyba jednak prawie wszyscy się boja przyznać, ze inicjacja była wcześniej niż przed 18-tym rokiem życia. w zasadzie, wszelkie badania temu dowodzą. Ja miałem 16 lat. Gdy miałem 9 onanizowałem się z kolegami w szkole na wyścigi a gdy 13 w zasadzie wszystko wiedziałem o seksie. Tzn. wszystko co na tamten czas wiedzieć powinienem. Potem doszły zainteresowanie specyficzne: gejostwo, fetysz, bdsm, fisting, pissing i tkaie tam ...
                      -----------------
                      felching
                      fisting
                      onan

                      Skomentuj

                      • wskl
                        Świętoszek
                        • Feb 2009
                        • 19

                        ja 24 i to dopiero po ślubie

                        Skomentuj

                        • zemanek30
                          Świętoszek
                          • Jan 2015
                          • 2

                          Ja miałem 20 lat- ona 16 lat

                          Skomentuj

                          • Kokainaina
                            Świętoszek
                            • Oct 2014
                            • 8

                            24 - pierwszy raz koszmarny, aczkolwiek każdy następny lepszy i tylko lepszy (zwłaszacza, że już z innym mężczyzną)

                            Skomentuj

                            • Goedendag
                              Banned
                              • Feb 2015
                              • 178

                              Też 24 tyle, że mój pierwszy raz był genialny

                              Skomentuj

                              • zawisza
                                Świętoszek
                                • Feb 2015
                                • 4

                                Ja 16 ona 18lat. Ja prawiczek ona doswiadczona. U mnie w pokoju, ale bylo strasznie. Czekalem jakis czas na to a co do czego to nie stanal. A jak juz stanal to 2 ruchy i suchy... Za to 2 raz byl ekstra... Tez z nia...

                                Skomentuj

                                Working...