W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Jak zachecic dziewczyne do 1. razu?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Yvaine
    Świętoszek
    • Aug 2005
    • 40

    #31
    Napisał Jakub
    Gdzie żeś sie uchował? jeny aż dech mi zaparło, jesteś ginącym gatunkiem w takim razie i to bardzo szybko wymierającym niestety.
    W pełni podzielam zdanie Jakuba. Wow, jestem naprawde pod wrażeniem. Taki chłopak jak Ty to skarb!! Tylko czemu nie ma takich więcej??!! Ginący gatunek?? To jest już Biały Kruk!! Wzruszyłeś mnie tym musze Ci przyznać... A ja juz traciłam wiarę w ludzi...

    P.S. Jako że jestem tu nowa - Witam wszystkich Forumowiczów =)
    0statnio edytowany przez Yvaine; 14-08-05, 21:42.
    Los w dupę kopie?? Najwyższy czas też go kopnąć!!

    Skomentuj

    • Kozak
      Świętoszek
      • Aug 2005
      • 7

      #32
      Napisał Yvaine
      Tylko czemu nie ma takich więcej??!! Ginący gatunek?? To jest już Biały Kruk!!
      Czemu nie ma takich więcej? Bo to głupie gówniarze i tyle! Z moich obserwacji wynika że ( powtarzam się ) każdy z rówieśników moich myśli że jak już się kochał z kimś to jest lepszy od innych i dorosły, a to gówno prawda! Może za ostra wypowiedź, ale nie lubie tych idiotów i tyle. Dla mnie to jeszcze większe gówniarze. Wolałbym być czerwonym krukiem

      PS. Również Cie pozdrawiam.
      Troche nie na temat
      YoU MesS WitH ThE BesT
      YoU DiE LikE ThE ResT

      Ko- ucieknie, a cham zostanie.

      Skomentuj

      • Bedni
        Świętoszek
        • Apr 2006
        • 20

        #33
        Wg mnie jak bardzo sie kochacie nie musicie uprawiac pelnego seksu... na poczatek orala i jak bedziecie starsi i bardziej dojrzali ( hehe mowie to jak mam 15 lat )to mozecie to zrobic bez obaw... takie jest moje zdanie
        Masturbacja RULEZ

        Skomentuj

        • kijanka1
          Świętoszek
          • May 2006
          • 40

          #34
          jakby mnie chłopak namawiał w wieku 16 lat!!!! i to z którym jestem od niedawna, zerwałabym z nim na bank.

          i zdajesz sobie sprawe z tego, że jak ona sie prześpi z tobą, a nie będzie tego naprawde bardzo chciała, tylko dlatego że ty chcesz albo, że wszyscy to robią, to to będzie dla niej koszmar :/ nie obchodzi cie to?
          0statnio edytowany przez sister_lu; 23-03-09, 22:43.
          nie przywiązuj sie do każdego kto okaże ci choć odrobine zainteresowania. samotność jest wpisana w ludzki żywot i nic nie jest w stanie wypełnić tej luki.

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #35
            A ja mialem piewsyz raz w wieku 15, ona moja rowiesniczka. I ani jej do tego nie naklanialem, ani jakos sugerowalem. Nawet zadna z jej przyaciolek tego wtedy nie robila. Wyszla od niej ta propozycja. Wiec wiek tu nie ma znaczenia. Kwestia osobista, temperamentu i pogladow na te tematy.
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • padme
              Erotoman
              • Mar 2006
              • 666

              #36
              Ach.....zastanow sie, bo mnie to troche wkurza......skoro chcesz ja PRZEKONAC to znaczy ze ona nie chce, a jak nie chce to nie jest gotowa
              "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

              Skomentuj

              Working...