W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Błona po raz kolejny:)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • paluszekk
    Świętoszek
    • Apr 2007
    • 2

    Błona po raz kolejny:)

    Witam, mam pewien problem.Otóż nie jestem zbytnio wtajemniczony jesli chodzi o dziewice(niestety moja ukochana jeszce nią jest,miłość nie wybiera) i mam pewne pytanko do pań.Kiedy robię mojej kochanej dobrze rączką i wsadzam tam paluszka to boje sie ze jej moge przebić błone.Kurcze troche tam ciasno:/ I pytanie: na jakiej głębokości jest błona i czy to zalezy od kobiety?Gdy wsadzam paluszka to moją dziewczyną aż szarpie całą no i własnie...czy to z przyjemności czy jednak z bólu? Miłe panie wiem ze mi pomozecie, panów tez zapraszam do konwersacji.
  • Yoshua
    Perwers
    • Mar 2007
    • 1374

    #2
    jakby ja "szarpalo z bolu" to by Ci powiedziala w trakcie
    chyba, ze ma zapedy sado-maso : p

    a palcem mozesz przebic blone, tak samo jak mozna ja naruzyc jazda na rowerze czy tamponem.
    i znajduje sie zaraz u wejscia do pochwy

    w ogole temat serio byl. wiele z twoich problemow tez, wiec o ile rozumiem, ze dla Ciebie to dosyc istotne to nowego tematu zakladac nie musiales, wystarczylo uzyc szukajki
    " - Fajny masz korek od wanny.
    - Taki tam...
    - ...Ale gra empetrójki"

    Skomentuj

    • Werreq
      Świntuszek
      • Apr 2007
      • 59

      #3
      Zapytaj się z jakiego powodu nią szarpie?! - z bólu czy z przyjemności. A będziesz miał część odpowiedzi. Aha, czemu nie chcesz brzebić jej błony dziewiczej??? - bo może mniejszym problemem będzie zrobienie tego. Czy ona chce?! - jak tak to powodzenia! Jak nie, to błona dziewicza

      Skomentuj

      • aniołek21
        Świntuszek
        • Dec 2006
        • 87

        #4
        Moze niepotrafi ci powiedziec ze ja to boli. Jesli szarpie to na moje oko tylko z bolu. od przyjemnosci to moze ewentualnie drżec lub trzas sie.
        Jak nastepnym razem ja szarpnie to zapytaj czy dalej masz wkladac paluszki czy wogole przestac. Jak odpowie ze przestac to wychodzi na to ze bolalo

        Skomentuj

        • paluszekk
          Świętoszek
          • Apr 2007
          • 2

          #5
          Dzieki za odpowiedzi A nie chce to zrobić palcem bo chyba to bardziej etyczne w normalny sposób no i dla kobiety bardziej chyba satysfakcjonujące Pozdrawiam

          Skomentuj

          Working...