W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Jakas porada na nadmierny poped seksualny??

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • elemon
    Świętoszek
    • Apr 2007
    • 8

    Jakas porada na nadmierny poped seksualny??

    bo to jest tak ze mam potrzebe jak jasna cholera, a musze czekac 3 latka:/ bo dopiero mnie dziewczyna dopusci.. masturbuje sie od 3 do 6 razy dziennie, bo strasznie tego potrzebuje.. poportu cos mi w glowie mowi zrob to i koniec..niechcialbym zeswirowac bo ponoc tak mozna jak facet niemoze tego zrobic a ma nadmierny poped.. :/ wiec chcialbym zasiegnac jakichs porad??
  • glizdziarz
    Banned
    • Sep 2005
    • 1981

    #2
    Polecam dwa sposoby no może trzy.
    1- Oranżada
    2- Młotek
    3- Wzajemne pieszczoty do finału.

    PS Nie powielaj postów tylko czekaj cierpliwie

    Skomentuj

    • elemon
      Świętoszek
      • Apr 2007
      • 8

      #3
      oranzada?
      mlotek?
      na pieszczoty niema szans bo to dziala tylko w jedna strone, ja jej a ona mi nic..

      Skomentuj

      • Szlajfka
        Perwers
        • Oct 2005
        • 1057

        #4
        Weź Ty zmień tą egoistkę na inną, normalną I przeczytaj co Ci napisałam w innym temacie. Ile ona w ogóle ma lat?
        A tak swoją drogą to może ona planu je Cie spławić pzred upływem tych 3 lat żeby znaleźć następnego łosia który będize musiał czekać 10 lat? Bo chce zostać dziewicą do końca życia? Poza tym nawet jeśli zgodzi się na seks to nie licz na to że się Tobą zajmie. Nadal to Ty ją będziesz pieścił, to ona będzie musiała dojść a Ty masz tylko wejść sprawić jej przyjemność i wyjść. Chcesz mieć taką zimną kłode w łóżku do końca życia?
        Nadzieja umiera ostatnia....

        Skomentuj

        • glizdziarz
          Banned
          • Sep 2005
          • 1981

          #5
          Oranżada zamiast a młotek w wiadomym celu

          Skomentuj

          • rainboksik
            Seksualnie Niewyżyty
            • Feb 2007
            • 199

            #6
            Szlajfka .......... racja

            Skomentuj

            • fajny16wawa
              Świntuszek
              • Dec 2006
              • 70

              #7
              jak zobaczyłem temat, to pomyślałem, że powiem tak: "Może to będzie jedna z najgłupszych porad, ale po prostu masturbuj się", ale jak przeczytałem, że Ty to robisz tak często, to nie wiem...może sex z prostytutką? (chociaż nie, to też była zła rada). nie wiem, co Ci poradzić
              Kto mnie pokocha?

              Skomentuj

              • anduk
                Koci administrator
                • Jan 2007
                • 3902

                #8
                widze że ostatnio nastała moda że jak słabo się temat rozwija to człowiek zakłada kolejny i kolejny na ten sam temat
                If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                Skomentuj

                • Gratis
                  Świętoszek
                  • Jan 2007
                  • 22

                  #9
                  Napisał Szlajfka
                  Poza tym nawet jeśli zgodzi się na seks to nie licz na to że się Tobą zajmie. Nadal to Ty ją będziesz pieścił, to ona będzie musiała dojść a Ty masz tylko wejść sprawić jej przyjemność i wyjść. Chcesz mieć taką zimną kłode w łóżku do końca życia?
                  Świeta racja, znam takie przypadki z ktorych korzysci czerpie tylko jedna strona,a dziewczyny ktore zachowuja sie w ten sposob napewno beda egoistyczne takze w łozku! Wiec sie zastanow powaznie .... tym bardziej ze z tego co pamietam masz 19 lat, a z ta panienka jestes od 1,5 roku, to dosc sporo i najwyzsza pora zeby wprowadzic do zwiazku wiecej fizycznosci

                  Skomentuj

                  • Panna O.
                    Świntuszek
                    • Feb 2007
                    • 75

                    #10
                    Czy ona jest warta czekania tyle czasu? Czy naprawdę ją kochasz i chcesz z nią być i tyle czekać?
                    Powinieneś zaneleść inną dziewczynę która nie będzie z siebie robiła świetej. Z tego co piszesz to ona jest jedną z tych, które chcą brać a nic z siebie nie dawać...
                    Zastanów się!
                    "W związku z tym uważam, żemam pełne prawo mówić ,,ku.wa", kiedy mi się spodoba, a także zarabiać i wydawać codziennie nieprzyzwoite sumy pieniędzy".

                    Skomentuj

                    • anduk
                      Koci administrator
                      • Jan 2007
                      • 3902

                      #11
                      6 razy dziennie sie masturbujesz? nie boli Cie mały? powaznie pytam.
                      moje zdanie znasz bo powiedzialem w innym temacie. musicie poważnie porozmawiać, dlaczego ona nie chce, może po prostu panicznie sie boi wpaśc albo ma jakieś kompleksy lub nie akceputje swojego ciała?

                      nic lepszego dla związku nie ma niż szczera rozmowa o swoich potrzebach.

                      ps: Pann O. świetny podpis bardzo mi się podoba
                      If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                      Skomentuj

                      • YoungStallion
                        Perwers
                        • Jul 2005
                        • 1184

                        #12
                        No i właśnie- jak mówią poprzednicy, trzeba kobiete zmienić. Wez sobie to do serca.

                        Poszukaj laski o podobnych potrzebach albo przynajmniej zbliżonych. Niektórzy ludzie już takie libido po prostu mają a nazywa sie to seksocholizm
                        "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                        Stanisław Lem

                        Skomentuj

                        • fajny16wawa
                          Świntuszek
                          • Dec 2006
                          • 70

                          #13
                          tak, jestem za. zmień kobietę, albo "wytresuj" tamtą w końcu to Ty jesteś facetem, a jak wiadomo na świecie rządzą faceci
                          uuuuaa...ale szowinizmem powiało
                          Kto mnie pokocha?

                          Skomentuj

                          • Abegan
                            Erotoman
                            • Sep 2006
                            • 591

                            #14
                            No tak, dzieci...
                            Abegan

                            Skomentuj

                            • Xena
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Apr 2005
                              • 338

                              #15
                              bo to jest tak ze mam potrzebe jak jasna cholera, a musze czekac 3 latka:/
                              Musisz czekac,czy chcesz czekac?
                              Jesli musisz -nie ma problemu. Jesli chcesz -to tez nie ma.
                              "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

                              Skomentuj

                              Working...