W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Gra wstępna ?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sabotain
    Świntuszek
    • Feb 2007
    • 67

    Gra wstępna ?

    Witam mam dośc duży chyba problem, mimo że nie jestem prawiczkiem (miałem swój 1 raz) nie wiem jak wygląda gra wstępna. Co mam robić. Najlepiej będzie jak napiszecie to od 1 pocałunku do wejścia wpartnerke...!? z góry dzięki.
    Gdyby Bóg nie wymyślił orgazmu, ludzie zaj***li by się na śmierć...
  • angel
    Seksualnie Niewyżyty
    • Aug 2006
    • 189

    #2
    Jak już ci tak bardzo zależy na gotowych instrukcjach to poszperaj np. na BT, pewnie, ba na pewno coś znajdziesz, bo już o tym pisano.

    Skomentuj

    • mistique
      Seksualnie Niewyżyty
      • Dec 2005
      • 249

      #3
      Hmm, odpowiedź może być chyba tylko - różnie.
      Jak kto lubi, mogą się partnerzy powoli rozbierać mogą zdzierać z siebie nawzajem ubrania w pośpiechu, całować uszy, kark, pieścić dłonie, stopy, ssać palce, pieścić sutki, oral oczywiście, petting, klapsy i świntuszenie, no wszystko jednym słowem...

      Skomentuj

      • Sabotain
        Świntuszek
        • Feb 2007
        • 67

        #4
        DO LILIAN- Mam 15 lat... wiem że jestem dosyć za młody na to... ale na przyszłośc chce się dowiedziedź co i jakżeby potem nie wyjść źle przed partnerką
        Gdyby Bóg nie wymyślił orgazmu, ludzie zaj***li by się na śmierć...

        Skomentuj

        • angel
          Seksualnie Niewyżyty
          • Aug 2006
          • 189

          #5
          Sabotain, to może trzeba było troszkę poczekać z tym 1 razem, który już masz za sobą i przedtem trochę sie zapoznać co i jak, hm?

          Skomentuj

          • Sabotain
            Świntuszek
            • Feb 2007
            • 67

            #6
            Masz racje, ale byłem młody miałem 12 lat, a partnerka 13 bądź 14 wiadomo, byłem temu bardzo ciekawy więc nie powstrzymałem się od spróbwania... Znamy się dośc długo to mojego starszego kolegi córka. Z wielu tematów na czytałem się że warto z tym poczekać bo można narobić sobie problemów. Jednak bardzo bym chciał się dowiedziedź jak ma wyglądać w przybliżeniu Gra Wstępna.
            Gdyby Bóg nie wymyślił orgazmu, ludzie zaj***li by się na śmierć...

            Skomentuj

            • angel
              Seksualnie Niewyżyty
              • Aug 2006
              • 189

              #7
              12 lat i sex? Ja mam tylko nadzieje, ze to jakaś podpucha nie jest...
              mistique już coś niecoś ci napisała odnośnie twojego pytania

              Skomentuj

              • Lubartowiak
                Erotoman
                • Oct 2006
                • 487

                #8
                Napisał Sabotain
                Znamy się dośc długo to mojego starszego kolegi córka.
                Z niedojrzałą córką kolegi Wstydziłbyś się!
                "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

                Skomentuj

                Working...