W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Jak to jest np. w Anglii

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ssf6
    Świętoszek
    • Dec 2006
    • 1

    Jak to jest np. w Anglii

    Heh, postanowilem otworzyc taki temat bo sam w Anglii jakis czas bylem i uczylem sie w zwyklej szkole. I chce opowiedziec jak tam jest odnosnie tracenia dziewictwa/prawictwa itd.
    Z reguly ludzie traca dziewictwo w wieku 14 lat. Pozniej mają nawet po kilku partnerow seksualnych w ciagu roku - rzadko się zdarza aby dziewczyna w wieku 17-18 lat była jeszcze dziewicą. Jedna z dziewczyn (Murzynka, 17 lat) z klasy mowila ze jest tak zdesperowana ze odda sie komukolwiek.

    Sytuacja jak widzicie jest naprawde dziwna, zeby nie rzec: chora. W Polsce jest inaczej. Ale wlasnie chcialbym prosic o Wasz komentarz. Wiadomo, że zawsze jest ryzyko zachorowania w przypadku posiadania kilku partnerow seksualnych. O dziwo w Anglii jest bardzo dobry system opieki zdrowotnej który bardzo dobrze sobie radzi np. z rakiem szyjki macicy (bardzo mała umieralność na chorobę tego typu).
  • fajny16wawa
    Świntuszek
    • Dec 2006
    • 70

    #2
    hmmm...fajnie, że tak szybko i nie fajnie, że tak szybko...
    Kto mnie pokocha?

    Skomentuj

    • wendy
      Ocieracz
      • Feb 2007
      • 171

      #3
      co kraj to obyczaj :]
      Namiętność nie zna czasu przyszłego.

      Skomentuj

      • monia:P
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2007
        • 287

        #4
        W Angli sama mieszkam ok 9 miesiecy i faktycznie wszystkie moje kolezanki dziewicami nie sa. Jak sie dowiedzialy ze ja dziewictwo stracilam majac lat 17. To stwierdzily ze to troche dziwne. A czy rozpaczaja z tego powdu? Nie. moze tylko zazdroszcza ze zrobilam to z kims kogo kocham.
        'Nie ważne ile jest się razem...
        Ważne jak piękne są to chwile...'

        szczęśliwa z moim Kochanym

        Skomentuj

        • olka
          Świętoszek
          • Jun 2006
          • 23

          #5
          podobnie jest w USA, kiedy spedzałam tam wakacje dwa lata temu [miałam 17 lat] to moje kumpele dziwiły się, że jestem jeszcze dziewicą, bo gdybm nadal mieszkała w NY pewnie bym nie była. zaszkowane były, kiedy straciłam dziewictwo kilka dni przed moimi 18 urodzinami...

          Skomentuj

          • Karolina15
            Świętoszek
            • Oct 2005
            • 36

            #6
            A niektorzy mowia ze polska jest nienormalna. Jak sie okazuje jest najnormalniejsza ze wszystkich krajow europy chyba...
            Ja nie moge zeby tracic dziewictwo w wieku 40 lat, ale bez przesady zeby 14 latka juz uprawiala sex...
            Ja mam 17 lat (dawno sie tu rejestrowalam dlatego moj nick jest jaki jest ) i w wieku 14 lat co prawda interesowalam sie seksem ale nie praktykowalam... :O

            Skomentuj

            • Xena
              Seksualnie Niewyżyty
              • Apr 2005
              • 338

              #7
              Z reguly ludzie traca dziewictwo w wieku 14 lat. Pozniej mają nawet po kilku partnerow seksualnych w ciagu roku - rzadko się zdarza aby dziewczyna w wieku 17-18 lat była jeszcze dziewicą.
              W Polsce za to,17 latka ma juz kilkuletni staz w "powaznym zwiazku". Meczy sie z jednym chlopakiem,nawet gdy nie musi.

              Pozatym, wg. Min.Zdrowia i Funduszu Ludnosciowego Narodow Zjednoczonych (UNFA) wynika zupelnie co innego; Wsrod dziewczat w wieku 18 lat,polowa rozpoczela wspolzycie seksualne, co piata miala 3-ch lub wiecej partnerow.

              Opieka zdrowotna istnieje,ale dziewczyny/kobiety nie dbaja o swoje zdrowie.
              Polki sa czolowka zachorowan i umieralnosci z powodow nowotworow szyjki macicy.
              Mimo,ze w Polsce istnieje pelny dostep do bezplatnych badan cytologicznych, rzadko ktora korzysta z darmowych uslug.
              0statnio edytowany przez Xena; 17-03-07, 02:59.
              "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

              Skomentuj

              • Lubartowiak
                Erotoman
                • Oct 2006
                • 487

                #8
                Napisał Karolina15
                Ja mam 17 lat (dawno sie tu rejestrowalam dlatego moj nick jest jaki jest ) i w wieku 14 lat co prawda interesowalam sie seksem ale nie praktykowalam... :O
                No, ja to się seksem ponad 10 lat interesuję (pół życia) i jeszcze nie praktykowałem...
                "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

                Skomentuj

                • DajMiTęNoc
                  Perwers
                  • May 2005
                  • 1153

                  #9
                  W UK dobry system opieki zdrowotnej? hehehehehehehehe Za****les/za****las mnie smiechem. Moja kobieta miala zapalenie migdalkow 6 lekarzy i chyba 8 pielegniarzy i pielegniarek nie wiedzialo co jest grane a ona zwijala sie z bolu wysoka goraczka, wymioty itd. wozili ja po 2 szpitalach az mialem wyrzuty sumienia ze musialem zostawic ja sama w szpitalu utych bezmozgow bo do pracy trzleba bylo isc. Na rece na ktorej kroplowka cisnienie mierza hmm w kraju narzekaja ale jest duzo lepiej.



                  Co do dziewictwa i prawictwa w angli inaczej sie podchodzi do tego. Tu jest kompletna samowolka. Dzieci sie ucza same na ulicy, a rodzice nie moga nic powiedziec bo inaczej dzieci moga ich zaskarzyc. Po****ne to wszystko z jednej strony a zdrugiej lepsze. Widzialem jak matka wchodzi ze swoja corka 16 letnia do sekszopu i pomaga corce wybierac stroj na wieczor z corki facetem. hmmm Wszystko na luzaku do ginekologa idziesz i masz gumek w **** za free. Unas tak nie ma. Tu wczesniej zaczynaja ale i mysla na przyszlosc srodki antykoncepcyjne sa za****scie tanie kupujesz e tesco 18 gumek a drugie 18 za free. a to po cenie smiesznej unas nawet 10 nie kupi sie za taka cene. W **** klubow a w lazienkach automaty z gumkami.

                  To tak samo jak z narko niby nielegalne ale psiarnia pusza nawet jak sie ma 15g przy sobie bo maja powazniejsze sprawy. Narko kupi sie na kazdym rogu. Sa dzielnice gdzie nie przejdzie sie 3m zeby nie uszlyszec jak ******chy sycza do ucha skunk a obok stoji policja i sie tylko odwraca. co 10m proponuja skunk albo krysztal. A krysztal to tylko z niemiec takiej amfy w polsce sie nie zobaczy

                  Powiedzial co wiedzial i tak nie na temat bo na temat sie nie chcialo
                  Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                  Skomentuj

                  • Tomkos_6
                    Ocieracz
                    • Jul 2006
                    • 150

                    #10
                    to prawda.. oni tam sa bezwstydni .. niedawno moja dziewczyna wyjechala do Angli i wlasnie pisala miz e szla sobie normalnie kolo jeziorka a tamci sie na oczach wszystkich brali na lawce.. (jacys smarkacze) poprostu zal... az zaczynam sie obawiac o nia by tamtejsze towarzystwo na nia nie wplynelo pod tym wzgledem

                    Skomentuj

                    • Wisienka & Gandi
                      Ocieracz
                      • Feb 2007
                      • 151

                      #11
                      Napisał ssf6
                      Wiadomo, że zawsze jest ryzyko zachorowania w przypadku posiadania kilku partnerow seksualnych. O dziwo w Anglii jest bardzo dobry system opieki zdrowotnej który bardzo dobrze sobie radzi np. z rakiem szyjki macicy (bardzo mała umieralność na chorobę tego typu).
                      Co ma ilość partnerów do raka szyjki macicy?Jlość partnerów świadczy o człowieku
                      r e l a x t a k e i t e a s y . . .

                      Skomentuj

                      • Wisienka & Gandi
                        Ocieracz
                        • Feb 2007
                        • 151

                        #12
                        Napisał Xena
                        A to w jaki sposob?
                        **** i fiutek nie sa z mydla,a i charakter sie wyrabia.
                        Zreszta przed slubem wszystko mozna.
                        Grunt to sie szanować.
                        r e l a x t a k e i t e a s y . . .

                        Skomentuj

                        • Rojza Genendel

                          Pani od biologii
                          • May 2005
                          • 7704

                          #13
                          Moim zdaniem szanowanie się nie polega na monogamicznej ascezie.
                          O człowieku świadczy jakość partnerów, ale ilość niekoniecznie.
                          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                          Skomentuj

                          • evika
                            Perwers
                            • Nov 2006
                            • 1083

                            #14
                            Dokładnie. Przecież ludziom róznie sie w zyciu układa. Nie każdy od razu trafia na tego "jedynego" i "najlepszego". Czasem na wiekszy szacunek zasługują ci, którzy wiedzą, kiedy nalezy zakończyc związek ( i potrafia to zrobić), niż ci, którzy ciągna dalej coś "na siłę".
                            upps..zabrnelismy w OT. Zeby wrócic do tematu, dodam,że opieka zdrowotna w Wlk. Bryt. jest kiepska (wiem od znajomych, którzy leczą sie w kraju). A co do seksu nieletnich, to podejrzewam,że wsze dzie jest podobnie, tylko nie wszędzie jednakowo głosno sie o tym mówi. I myslę,że to również zależy od środowiska(wieś, miasto, dzielnica, klasa społeczna...)
                            0statnio edytowany przez evika; 19-03-07, 18:35.

                            Skomentuj

                            • monia:P
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Feb 2007
                              • 287

                              #15
                              Dajmitęnoc przebywam w lonydnie ale jakos nie zauwazylam by prezerwatywy byly tak takie? jesli mozna wiedziec gdzies Ty je znalazl? i jakiej firmy? bo o darmowe antykoncepcji u ginekologa dla kobiet wiem. ALe zazwyczaj nie sa to prezerwatywy dobrej jakosci.
                              'Nie ważne ile jest się razem...
                              Ważne jak piękne są to chwile...'

                              szczęśliwa z moim Kochanym

                              Skomentuj

                              Working...