W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Po jakim czasie się pocałowaliście???

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mrrrau
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 12

    #91
    Ech...z pierwszym chłopakiem po 2 miesiącach, z drugim po tygodniu, a z trzecim po godzinie :-))), ten trzeci to mój mąż

    Skomentuj

    • ffilifionka89
      Banned
      • Jul 2007
      • 23

      #92
      hmmm... po niespełna 3 miesiącach bycia razem i to ja to zainicjowałam z języczkiem oczywiście było słodko Mój facet wiedział, że z moim poprzednim facetem zerwałam, bo sie chamsko do mnie dobierał, więc nie chciał tez taki byc. Tomuś jest najwspanialszą osobą, kt.óra przytrafiła mi się z życiu;-* pzdr

      Skomentuj

      • bejbe88
        Świętoszek
        • Jul 2007
        • 47

        #93
        ja z moim Skarbem całowałam się o raz pierwszy jeszcze zanim zaczęliśmy ze chodzić pocałunek był już po kilkunastu godzinach znajomości
        I need someone to take care of this body ..

        Skomentuj

        • lollka
          Świntuszek
          • May 2007
          • 70

          #94
          on robil jakies przymiarki juz w dniu w ktorym sie poznalismy,pocalowac sie dalam na drugim,trzecie- tylko rozmawialismy a na czwartym juz bylismy razem

          Skomentuj

          • WamPia
            Świętoszek
            • Aug 2007
            • 24

            #95
            2 lata znajomości, zaraz po tym, jak powiedział mi co do mnie czuje.
            Innym pomaga...a samej sobie nie umie, bo panicznie boi się strachu..

            Skomentuj

            • anonim 1991
              Świętoszek
              • May 2007
              • 14

              #96
              NA naszym drugim spotkaniu. A Lizanie po tygodniu chodzenia ze soba

              Skomentuj

              • Karinka_88
                Świętoszek
                • Jun 2007
                • 32

                #97
                Nie pamiętam po jakim czasie
                Ale było fajnie ... naprawdę fajnie
                Karinka

                Skomentuj

                • Irekdbz
                  Świętoszek
                  • Apr 2007
                  • 10

                  #98
                  Boże ja całuje nawet kolzanke na dzeń dobry... Czy trzeba byc z kim w zwiazku zeby go calowac??? Zal.... Całuje sie zawsze wszedzie i kazdego...;d

                  Skomentuj

                  • saphira
                    Świętoszek
                    • May 2007
                    • 35

                    #99
                    Napisał borsuk_25
                    mam takie pytanie........
                    po jakim czasie od waszego zaczęcia "chodzenia" lub od waszego początku spotkan, pocałowaliście się po raz pierwszy??? i jak to wyglądało, czyli jaka to była sytuacja???
                    na pierwszym zaraz po przedstawieniu się ale to specyficzna sytuacja

                    Skomentuj

                    • ***unknown***
                      Świętoszek
                      • Jul 2007
                      • 40

                      hm. od pocalunkow zaczal sie nasz zwiazek... troche nietypowo wyszlo... wczesniej znalismy sie jako koledzy z klasy. gdzie?wycieczka.

                      Skomentuj

                      • mika.pl
                        Świętoszek
                        • Jul 2007
                        • 6

                        Ja z moim skarbem pierwszy raz pocałowaliśmy sie miesiącu naszego związku, na sylwestra.. tak wypadło że obok siebie siedzieliśmy byliśmy wtuleni w siebie trochę przed tym wypiłam ale wszyściutko pamiętam.. był to pocałunek z języczkiem... jak dla mnie było on wspaniały... następnym razem całowaliśmy się po pół rocznej przerwie jakoś sie nie mogłam odblokować jakoś tak sie mną zajął że wkońcu zaczęliśmy się częściej całować ....
                        Czuje że mogę wszystko

                        Skomentuj

                        • Bejbe744
                          Świętoszek
                          • Aug 2007
                          • 21

                          Mój związek zaczął się od całowania... dla niektórych dziwne, ale ja się ciesze że tak wyszło. A jesteśmy ze sobą już 3 lata. Przeznaczenie??

                          Skomentuj

                          • mala.mi
                            Świętoszek
                            • Mar 2009
                            • 16

                            Z pierwszym facetem pierwszy chodzenie = pocałunek (gimnazjum )

                            Z drugim, obecnym, najpierw się całowałam, później takie różne perypetie, jakies problemy miałam, dopiero po jakimś miesiącu od pocałnku zaczęliśmy być ze sobą.

                            Skomentuj

                            • Sexy_man
                              Perwers
                              • Feb 2007
                              • 1163

                              Napisał Belleteyn
                              W dzień naszego poznania, jakieś 5 godzin po zapoznaniu.
                              Ja tak samo z obecną partnerką. Z tymże... 9 godzin po zapoznaniu. (Długa randka była )

                              Z poprzednią po około miesiącu.
                              Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

                              Skomentuj

                              • S_7

                                1 dzień razem po tygodniu znajomości ;p

                                Skomentuj

                                Working...