W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Po pierwszym razie mam schizy....

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • poraz
    Świętoszek
    • Oct 2006
    • 4

    Po pierwszym razie mam schizy....

    Mam ciężką sprawę...jakiśczas temu był mój pierwszy raz...było troche hmmm.."dziko" bo to pierwszy raz..ale nie byłem zabezpieczony bo to wyszło nieplanowanie...zrobiłem troche ruchów, z przerwami chyba 3 zeby sprawdzic czy wszystko ok u dziewczyny i trwało wszystko moze kolo 5 min..nie doszedłem i nie spuściłem się i jestem tego w 100% pewien bo byłem troche wystrachany z sytuacji i nawet sie nie podniecałem bo sie bałem:]...ona też nie doszła poprostu przełamaliśmy pierwszy ból...ale teraz mam takei shizy ze coś sie mogło złęgo stać ze czasami nie wiem co mam robic...ma miec za 2 tygodnie okres i czekam....

    Czy waszym zdaniem jak ja nie doszedłem i ona też mogło sięcoś stać?? bo jestem pewien ze w 100% nie spuścuiłem sie ani troche. moj kolega miał podobnie i było ok jego babce spóźniałsie okres ale była chora i to dlatego. Czy jeżeli babka wpadnie czóje jakoś to po kilku dniach?? jakiś ból jakies zmiany??? pytanie do dziewczyn...

    Pomóżcie:] przyda sie wsparcie bo juz nie moge...
  • cingulum
    Świętoszek
    • Feb 2006
    • 26

    #2
    Jak tak ma Cie stresowac pierwszy raz to moze zrezygnuj z seksu bo po ktoryms razie wykitujesz Oczywiscie ze nie moze byc w ciazy a pozatym okres sie jej moze spoznic z powodu stresu jesli przezywa to podobnie jak ty. Spoko w ciaze nie zachodzi sie tak odrazu wyluzuj troche bo padniesz. Niektorzy rok czekaja by kobieta zaszla a Ty chcesz juz po pierwszym razie i w dodatku bez wytrysku pomysl troche logicznie bo nerwy Cie zjedza!!! Pzdrawiam

    Skomentuj

    • poraz
      Świętoszek
      • Oct 2006
      • 4

      #3
      Napisał cingulum
      Jak tak ma Cie stresowac pierwszy raz to moze zrezygnuj z seksu bo po ktoryms razie wykitujesz Oczywiscie ze nie moze byc w ciazy a pozatym okres sie jej moze spoznic z powodu stresu jesli przezywa to podobnie jak ty. Spoko w ciaze nie zachodzi sie tak odrazu wyluzuj troche bo padniesz. Niektorzy rok czekaja by kobieta zaszla a Ty chcesz juz po pierwszym razie i w dodatku bez wytrysku pomysl troche logicznie bo nerwy Cie zjedza!!! Pzdrawiam

      dziekij za pierwsze pocieszenie...troche mi ulżyło...ale mam shiza i bede miał szczególnie przed okresem:]...ale bedzie dobrze no nie??

      Skomentuj

      • Shaikura
        Seksualnie Niewyżyty
        • Oct 2005
        • 200

        #4
        nawet jak sie nie spuściles to i tak moze byc w ciazy. na forum jest wiele napisane na ten temat ze plemniki w niewielkich ilosciach (ale jednak) wydostaja sie rowniez przed wytryskiem(rowniez podczas zwyklych pieszczot) . Ja bym radzila jednak zrobic test ciazowy. Bedziecie albo spokojni ze nie bedzie bobasa albo bedziecie mieli jasna sytuacje ze juz mozecie odkladac kase na pieluchy.
        Nie byłam, nie jestem i nie bede grzeczna

        Skomentuj

        • poraz
          Świętoszek
          • Oct 2006
          • 4

          #5
          Napisał Mehi
          nawet jak sie nie spuściles to i tak moze byc w ciazy. na forum jest wiele napisane na ten temat ze plemniki w niewielkich ilosciach (ale jednak) wydostaja sie rowniez przed wytryskiem(rowniez podczas zwyklych pieszczot) . Ja bym radzila jednak zrobic test ciazowy. Bedziecie albo spokojni ze nie bedzie bobasa albo bedziecie mieli jasna sytuacje ze juz mozecie odkladac kase na pieluchy.
          ...hmmm....ale jak kobieta moze , czy wogle jakos moze sama po ilus tam dniach czuć że są jakieś zmiany , coś ją boli itp?

          Skomentuj

          • Shaikura
            Seksualnie Niewyżyty
            • Oct 2005
            • 200

            #6
            po 2 tygodniu moga (ale nie musza!) wystepowac poranne nudnosci. wczesniej objawow z regoly nie ma.
            Nie byłam, nie jestem i nie bede grzeczna

            Skomentuj

            • Skrzypol
              Świętoszek
              • Jul 2006
              • 36

              #7
              Mehi ma racje, jak sie podniecasz to z penisa wydziela się sluz łagodzący chyba kwaśne srodowisko moczowody i w tym śluzie moga być plemniki. A wystarczy jeden..

              Skomentuj

              • mistique
                Seksualnie Niewyżyty
                • Dec 2005
                • 249

                #8
                A czasami w ciąży występują czasem nawet plamienia w terminach okresu. Test sobie zróbcie, są takie, co wykazują już w pierwszym tygodniu co sie będziecie denerwować. Szczególnie, że moment cyklu (jej) to sobie idealny wybraliście.

                Skomentuj

                Working...