W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sloneczko88
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 1

    20 lat. Powod? Nie bylo tej odpowiedniej osoby. Teraz juz jest ;p on tez jest prawiczkiem i na razie chcemy dac sobie jeszcze czas. Poki co poznajemy sie dotykamy i doprowadzamy do rozkoszy Seks oralny juz mamy za soba... a ten "normalny" przed nami Wiem ze to jest ten na cale zycie. I wiem ze milosc jednak istnieje

    Skomentuj

    • Izusia
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 41

      Słoneczko88 mam nadzieje ,że Wam się uda
      bragga....

      Skomentuj

      • veetuy
        Świętoszek
        • Feb 2009
        • 27

        Lat 17.
        Jak dobrze że nie jestem sam :p

        Skomentuj

        • Haster
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2009
          • 245

          Lat: 16
          Nigdy nie miałem dziewczyny...

          Skomentuj

          • NoWay
            Świętoszek
            • Mar 2009
            • 16

            24 lata
            powód: mam zamiar czekać z tym do ślubu

            Skomentuj

            • cimek
              Świętoszek
              • Mar 2009
              • 8

              17 lat i 9 miesiecy

              powód: Brak odpowiedniej dziewczyny , być może pech , bo jak miałem odpowiednia dziewczyne to mieszkała daleko nigdy nie było okazji puzniej sie poklucilismy i jakos tak wyszlo.

              Skomentuj

              • twojstary1
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 1

                10 lat, 2 miesiące, 3 tygodnie, 4 dni, 12 godzin, 22 minut, 31 sekund

                Powód: Myślę że jestem już wystarczającą dorosły ale jeszcze poczekam na tę odpowiednią partnerkę

                Skomentuj

                • MrrrAucin
                  Erotoman
                  • Feb 2009
                  • 630

                  Napisał Dager
                  17 lat
                  bardzo chciałbym ten 1 raz mieć ale przeszkadza nieśmiałość aby zapytać nawet o chodzenie!!!<czy coś ze mną nie tak?>
                  Kolejny nieśmiały -.- Faceci, nie bądźcie frajerami. Tu nie chodzi o nieśmiałość tylko o strach. Zreszta chodzenie powinno wynikac samo z siebie a nie z pytania.

                  Skomentuj

                  • Nero12
                    Świętoszek
                    • May 2007
                    • 19

                    kazdy sie na poczatku boi. Tlumaczenie sie niesmialoscia jest glupie i tylko pogarsza sytuacje. Tez nie mialem nigdy dziewczyny i co z tego, a mam prawie 18 lat. Trzeba szukac, czytac, probowac dalej, zawsze walczyc, przegrywamy gdy sobie to wmowimy.

                    "if you've never failed, you've never lived"

                    Skomentuj

                    • fajera
                      Świętoszek
                      • Nov 2006
                      • 2

                      Kurcze chlopaki powiem wam że jeszcze do niedawna moje kontakty były takie jak psa z jeżem- nie jak nie wiedziałem jak się zabrać. Teraz już wiem że bycie nieśmiałym niczego nie poprawia :/ trzeba być naprawde pewnym siebie a jeśli nie wyjdzie to bynajmniej ma sie satysfakcje że sie próbowało a nie że wiecznei stało sie w koncie i sie bało podejsc i zagadać bądź zrobić pierwszy krok.

                      a tak ogólnie to tez jestem prawiczkiem ;] znaczy jak do tąd bo nie znalazłem jeszcze partnerki którą mógł bym kochać.

                      Skomentuj

                      • kociaczek15
                        Świętoszek
                        • Mar 2009
                        • 1

                        wiek: 15
                        powód: nieśmiałość i hmm... chce jeszcze trochę poczekać i nie miałam jeszcze takiego chłopaka z którym mogłabym to zrobić

                        Skomentuj

                        • schark1
                          Świętoszek
                          • Mar 2007
                          • 3

                          lat24 powód brak dziewczyny

                          Skomentuj

                          • KSU
                            Ocieracz
                            • Aug 2006
                            • 99

                            To się po 2 latach wypada odświeżyć. :] wiek 22 (gdzieś tu w tej stercie postów się plączę), sytuacja na froncie bez zmian! Przeczuwam nieuchronną kapitulację. Szczerze to już mi się nie chce, próbować coś zmienić. Jednak gdzieś w środku jest jeszcze nadzieja. Powód: nieśmiałość, brak jakiejkolwiek partnerki, ogólnie straszliwa nieporadność w stosunkach damsko- męskich, strach, niska samoocena, mała atrakcyjność??
                            ...:::ruch to zdrowie więc sie ruchajmy:::...

                            Skomentuj

                            • Maped

                              Wiek:17
                              Powód: czuje sie nie atrakcyjna.

                              No to teraz kolej na damskie opowiastki. Właściwie to nie wiem, dlaczego nadal tego nie zrobiłam. Miałam już okazje i to nawet nie jedną, chłopaka także. Czuje się nie pewnie, nie atrakcyjnie, mam opory. Chyba się boję, zwłaszcza tego, że nie jestem wystarczająco dobra dla niektórych facetów. Nie chcę żeby potem nazywali mnie pasztetem, który nawet nie umiał mu zrobić dobrze. Wybredna? Może tak. Ale to chyba raczej mój mechanizm obronny przed zranieniem.
                              Nie wiem, co mam zrobić w takiej sytuacji. Nie chcę za te kilka, kilkanaście lat zostać starą panną albo dziewicą do końca życia.
                              Nie chcę zrobić tego dla szpanu, czy dlatego, że inni to już mają za sobą. Chcę wiedzieć tylko, że on nie potraktuje mnie jak prezentu, gdzie po otworzeniu opakowanie się wyrzuca.
                              Poczekamy zobaczymy.

                              Skomentuj

                              • emanuela
                                Świntuszek
                                • Mar 2009
                                • 48

                                Napisał fafarafa
                                Witam
                                Nie będę się rozpisywał, ale po jasną cholerę piszecie, że jesteście nieśmiali, nie podobacie się sobie czy inne
                                gorzkie żale nad sobą? Zrozumcie, że nikogo to nie obchodzi, inni mają to gdzieś!!!
                                Ludzie, weźcie się w garść, piszę głównie do chłopaków.
                                Zmieńcie podejście do samego siebie!!! Takie użalanie nic Wam nie da!!!
                                A!! Przestańcie czekać na tą jedyną, bo się zestarzejecie i ona też. Możecie się nigdy na nią nie doczekać siedząc
                                z założonymi rękami. No chyba, że ktoś już ma jakąś na oku i wiąże z nią duże nadzieje to wtedy trzeba działać.
                                Dobra, koniec obrażania.
                                Musicie się sobie spodobać, aby spodobać się dziewczynom, uwierzcie mi, że dla nich wygląd zewnętrzny nie jest
                                najważniejszy, ale dzięki niemu, możecie zebrać dodatkowe punkty u dziewczyny, jeśli już na nią zapolujecie.
                                Dziewczyna do Was nie podejdzie i nie poprosi o sex. Pierwszy krok należy do Was, ale zanim go wykonacie, chciałbym
                                podzielić się z Wami moimi doświadczeniami jak nabrać pewności siebie, bo ona jest najważniejsza.
                                Po pierwsze koniec użalania, zduście to w sobie.
                                Po drugie, wyprostujcie się, wypnijcie klatę, głowa do góry i macie się uśmiechać, nie jak frajerzy, ale dziewczyna
                                musi widzieć, że jesteście ludźmi wesołymi. Nie może być to sztuczny uśmiech, po oczach zostaniecie rozpoznani
                                Skombinujcie 200-300zł, idźcie na zakupy ubrać się elegancko, wyróżniajcie się z tłumu, nie bądźcie ubrani jak wszyscy
                                inni! Co do tego, co kupić Wam nie podpowiem, bo swój styl musicie wyrobić sami, musi Was odzwierciedlać.
                                Nie bójcie się dziewczyn! Dbajcie o siebie! ;]
                                Długo by pisać, bo jest tego na prawdę dużo, ale zastosujcie się do tego, co napisałem, jeśli chcecie przestać być
                                prawiczkami.

                                Pamiętajcie, zwalczać nieśmiałość tylko pewnością siebie!

                                Świete słowa! Panowie i o to macie recepte na zdobycie dziewczyny i pozbycie sie "niesmialości"! (lecz nie popieram tego u osob pon. 18 lat.,gdyż to raczej za wczesniena wasze inicjacje seksualne, zajmijcie sie lepiej nauką, hodowlą złotych rybek,kopaniem piłki itp.)

                                Skomentuj

                                Working...