W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Ciasna gumka ?:)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dżunior
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 7

    Ciasna gumka ?:)

    Witam mam pytanie dla niektórych moze smieszne/głupie ale nie dlamnie ;P wiec planujemy z dziewczyną przezyć nas pierwszy raz i ja oczywiscie zeby miec jakiekolwiek pojecie o zakladaniu gumek postanowiłem pocwiczyc wiec ;P dowrałem durex extra safe i albo mi sie wydaje albo było troszke przyciasny i nie bardzo chciał dac sie nałozyc wiem ze nie mam wprawy wiec byc moze to dlatego wiec jak to jest kondonik powinien wchodzic bez wiekszych oporów i nie uciskac jednak sie trzymac ? planuje zakup unimilow bo niby sa wieksze aby miec porównanie
  • kit
    Świntuszek
    • Jul 2006
    • 55

    #2
    Ten typ zakłada się dosyć dobrze. Podaj wymiar swojego najlepszego przyjaciela to myśle, że dużo wyjaśni.

    Skomentuj

    • Dav
      Świętoszek
      • Apr 2006
      • 32

      #3
      Moim skromnym zdaniem Durexy sa duzo lepsze niz unimil...
      No ale jesli chcesz pocwiczyc to Unimil sie lepiej nadaja, jednak jesli twoj przyjaciel jest duzych rozmiarow powinnes zaopatrzyc sie w Unimil XXL.

      Skomentuj

      • barman
        Świętoszek
        • Aug 2006
        • 1

        #4
        Durex to przereklamowana tandeta. Sposrod wszystkich przetestowanych najlepsze sa SURE (bodajze Unimil jest producentem) - sa doskonale nawilzone, bardzo latwo sie nakladaja, sa wygodniejsze i WIEKSZE, nigdy nie pekly (w przeciwienstwie do Durex), nie zsuwaja sie, dostepne sa z wypustkami, prazkowane, faliste, mieszane ...itp.

        Watpliwosci moze budzic cena, sa ok. 30% tansze od Durexów - lecz ta roznica moze wynikac z oszczednosci na promocji.
        Durexa uzywam tylko w ostatecznosci.

        Skomentuj

        • Dżunior
          Świętoszek
          • Aug 2006
          • 7

          #5
          więc moj przyjaciel ma ok 16cm długosci i ok 13cm obw
          prubowałem z Durexem Extra Safe który ma 56 mm srenicy
          a z tego co widze to wiekszosc Unimili ma 52 mm
          hmmm help ?

          Skomentuj

          • kuglarz
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jun 2006
            • 307

            #6
            Napisał barman
            Durex to przereklamowana tandeta.
            Zgadzam się. Jednak co do ich pękania: mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło, aby Durex pękł.

            Skomentuj

            • Dżunior
              Świętoszek
              • Aug 2006
              • 7

              #7
              co do pękania to moim zdaniem kluczem do sukcesu jest odpowiednio rozgrzana partnerka i odpowiednio dobrana gumka to jak to jest z tą szerokością niby unimile szersze ? juz nie wiem nic

              Skomentuj

              • zdrap_to
                Świętoszek
                • Aug 2006
                • 4

                #8
                My za pierwszym razem używaliśmy Rosetex i poszło good Tyle że moj partner nie próbował wczesniej.. chcielismy to zrobić na gorąco. A Ty czasem nie myśl że kondom ma byc luźny, hehe. A Cisnie Cie jak zakładasz?

                Po pierwsze, nie ma standardów dla rozmiarów kondomów, ale firmy twierdzą, że większość przeciętnie obdarzonych mężczyzn, uzna przeciętny kondom za zbyt mały. Ma to wielkie znaczenie, ponieważ jeżeli kondom nie będzie rozwinięty na całej długości trzonu członka, aż do podstawy, a w rezultacie pierścień kończący kondom znajduje się w połowie trzonu, kondom może zsunąć się z członka podczas stosunku seksualnego i pozostać w partnerce.

                Jednak powstały standardy, jeżeli chodzi o obwód. W Europie jest to 104mm, ale prezerwatywy faktycznie produkowane są w różnych wielkościach: dla grubszych, cieńszych, dłuższych czy krótszych członków. Co więcej kondomy te maja różne ciekawe i oryginalne nazwy jak np. Mates Conform (98 mm w obwodzie), Lifestyles Form Fitting, czy RFSU Mamba (102mm w obwodzie) i Contempo Exotica (98mm w obwodzie). Najmniejszy dostępny kondom to Exotica Snugger Fit, który jest zarówno wąski, oraz krótki, więc mężczyźni z mniejszymi członkami nie powinni się czuć zapomniani. Wśród dużych kondomów znajdujemy nazwy takie jak: Trojan Magnum czy Durex Gold (długi).


                Tekst wyrwany ze strony http://www.prezerwatywy.info/

                Zespawałem dwa Twoje posty w 1. Na przyszłość proponuję edytować - R.
                0statnio edytowany przez Raine; 30-08-06, 09:44.

                Skomentuj

                • kit
                  Świntuszek
                  • Jul 2006
                  • 55

                  #9
                  Według wymiarów wystarcza Tobie srednica 42 mm. Prezerwatywa musi ściśle przylegać. Pamiętaj o rozwinięciu całej długości. Ja często używam UNIMIL 004 i są ok- przy podobnych wymiarach.

                  Skomentuj

                  • Bender
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 3026

                    #10
                    Unimil to potezna firma - najwiekszy producent kondomow w Europie. I posiada kilka marek m.in Conamore, New Caress
                    Konkurencjom dla Durexa jest seria Special Collection, ta wlasnie z numerami (004 etc) I to ona jest postrzegana jako ta lepsza (tak sadze ze to o tej mowi wiekszosc jesli porownuje ja z durexem. Cena ok 5,5 / 3 szt. )
                    Porada co do zakldania - rozwin gumke do samego konca, jesli zostanie ci jeszcze "waleczek to podciagnij skorke na penisie i rozwin - na koncu zrobi sie pare malych "faldek" ale gumka nie spadnie... No i to musi przylegac - obwod masz ok, nie powinenes miec problemu. Przyjzyj sie dokladnie rysunkom
                    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                    Billy Crystal

                    Skomentuj

                    • meredith
                      Ocieracz
                      • Jun 2006
                      • 159

                      #11
                      New caress to wielkie nieporozumienie
                      Taka pewnosc uczuc zdarza sie tylko raz.

                      Skomentuj

                      • mariusz12
                        Świętoszek
                        • Mar 2006
                        • 7

                        #12
                        Proponuje zrobic na drutach albo uszyć na miare

                        Skomentuj

                        • Dżunior
                          Świętoszek
                          • Aug 2006
                          • 7

                          #13
                          Dziękuje wszystkim za odp i wszelkie rady i informacje kupiłem unimile (blue) i sprawiły sie bdb pozdrawiam

                          Skomentuj

                          • VvFait
                            Świętoszek
                            • Aug 2006
                            • 17

                            #14
                            wszelkie rady i informacje
                            przy następnych problemach polecam spytać sie sprzedawczyni o rade ;] może pomoże dobrać dowiednio po oględzinach jheheheheh
                            lubię gdy moja dupeczka jest śliska i pełna

                            Skomentuj

                            • Dżunior
                              Świętoszek
                              • Aug 2006
                              • 7

                              #15
                              moja dziewczyna jednak martwi sie bo po tym pierwszym razie miala "tam" takie biale, gumka nie pekla, ale co to moze byc? Czy moze to byc jej sluz?

                              Skomentuj

                              Working...