W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zaplanowany czy spontan?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Loly
    Świętoszek
    • Dec 2006
    • 8

    #31
    Baaardzo niezaplanowany.
    Spontaniczny i słodki

    Skomentuj

    • Lilia
      Świntuszek
      • May 2007
      • 55

      #32
      Podsumowujac wiekszosc to raczej nieco tzn cala sceneria a pieszczoty i sam sex spontaniczny eh ciekawe jak to u mnie bedzie chlopaka mam ogolnie spontanicznego i sam mowi ze u niego wszystko sie dzieje na spontanie ( on jest dosyc doswiadczony w tych sprawach ja zielona boje sie ze go nie zaspokoje...)

      Skomentuj

      • ktos69
        Erotoman
        • May 2007
        • 757

        #33
        Napisał Łukasz85
        Przy zaplanowanym wacek Ci nie tryknie i nic z tego nie bedzie ....Mozesz zaplanowac mniej wiecej okres kiedy chata bedzie wolna
        to chyba coś jest nie w porządku z twoim wackiem, bo mi "tryka" na sam widok mojej dziewczyny

        Napisał Lilia
        Podsumowujac wiekszosc to raczej nieco tzn cala sceneria a pieszczoty i sam sex spontaniczny eh ciekawe jak to u mnie bedzie chlopaka mam ogolnie spontanicznego i sam mowi ze u niego wszystko sie dzieje na spontanie ( on jest dosyc doswiadczony w tych sprawach ja zielona boje sie ze go nie zaspokoje...)
        zgadzam sie z Tobą uważam, że miejsce i mniej wiecej kiedy to powinno być okreslone, natomiast sama sytuacja powinna wyjsc sama a co do obaw, to nie martw sie jeśli Cie kocha to jest wyrozumiały a jeśli jest wyrozumiały to napewno nie będzie żadnych pretensji po Waszym pierwszym razie
        0statnio edytowany przez sister_lu; 24-03-09, 02:37.

        Skomentuj

        • Lilia
          Świntuszek
          • May 2007
          • 55

          #34
          Wyrozumialy jest i to bardzo czeka cierpliwie i nic mi nie narzuca powiedzial ze jak cos to oboje zadecydujemy czy tego chcemy czy on nie jest kochany

          Skomentuj

          • ktos69
            Erotoman
            • May 2007
            • 757

            #35
            Napisał Lilia
            Wyrozumialy jest i to bardzo czeka cierpliwie i nic mi nie narzuca powiedzial ze jak cos to oboje zadecydujemy czy tego chcemy czy on nie jest kochany
            ależ oczywiście że jest tak jak ja (ach ta skromność)

            Skomentuj

            • Lilia
              Świntuszek
              • May 2007
              • 55

              #36
              Kazdy druga polowka jest kochana dla danej osoby i najlepsza na swiecie.....

              Skomentuj

              • ktos69
                Erotoman
                • May 2007
                • 757

                #37
                Napisał Lilia
                Kazdy druga polowka jest kochana dla danej osoby i najlepsza na swiecie.....
                dokładnie

                Skomentuj

                • samotna86
                  Świętoszek
                  • Jun 2007
                  • 4

                  #38
                  Lepiej zaplanowac- moj pierwszy raz byl... nawet nie chce wspominac- zostalam skrepowana i nie mialam na niego wplywu poza tym byl jak mialam 13 lat

                  Nastepny (wole go nazywac tym pierwszym nadal) byl planowany i byl wtedy gdy wiedzialam, ze naprawde tego chce (mialam 18 lat). Nastapil po roku bycia z partnerem i byl bardzo delikatny i mily.

                  Skomentuj

                  • anieliczka
                    Świętoszek
                    • Jul 2007
                    • 7

                    #39
                    spontan

                    zdecydowanie spontan jak sie zaplanuje to i tak cos sie zchrzani a jak sie to robi spontanicznie to jest niezłe przezycie

                    Skomentuj

                    • Princessa
                      Świętoszek
                      • Oct 2009
                      • 44

                      #40
                      jak najbardziej spontan nasz pierwszy raz to była miła niespodzianka dla ukochanego...

                      Skomentuj

                      • brzoskwineczka
                        Perwers
                        • Sep 2009
                        • 824

                        #41
                        Seks jest fajny jakjest spontaniczny, takze ten pierwszy. Dobrze jest sobie powiedzieć - możemy spróbować, ale niekoniecznie dobrze jest - jutro o 18 się spotkamy bo trzeba to zrobić.
                        ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

                        "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

                        Skomentuj

                        • Niechciany__
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • May 2009
                          • 282

                          #42
                          Każdy szanujący się facet nosi przy sobie w portfelu gumkę - spontan!

                          Acha, gumki trzeba co kilka miesięcy wymieniać!

                          Edit: nauka tego kosztuje
                          .. byłem kiedyś z dziewczyną . zaczęliśmy się miziać.. ona pyta "a gumki masz" .. nie miałem, ona też nie.. kopnąłem się do nocnego.. wracam z gumkami a ona: "mogłeś chociaż czekoladę z orzechami kupić!" ... i nie dała

                          Od tamtej pory mam gumki zawsze przy sobie :smile:
                          0statnio edytowany przez Niechciany__; 25-10-09, 16:37. Powód: Uzupełnienie
                          * * * * * * * *
                          Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa - nie zmienia to jednak faktu, że inteligencja idzie często w parze z chamstwem i nietolerancją.

                          Skomentuj

                          • DrPaul
                            Świntuszek
                            • May 2009
                            • 57

                            #43
                            Napisał Niechciany__
                            Każdy szanujący się facet nosi przy sobie w portfelu gumkę - spontan!

                            Acha, gumki trzeba co kilka miesięcy wymieniać!
                            Nic dodać nic ująć. Kolega napisał dokładnie to, co ja chciałem

                            Dobra będzie edit, żeby nie było, że chce "nabić tylko posta"

                            Dlaczego uważam, że spontan? Ponieważ dla niektórych osób pierwszy raz jest czymś, czego jedni się boją, inni natomiast nie wiedzą jak się do tego zabrać. Z seksem jest jak z tańcem: należy dorwać dobrego partnera, ale najważniejsze to aby była muzyka, a tą niech przygrywają uczucia. Pozdrowienia dla tych, którzy będą potrafili to zinterpretować, w razie czego klucz odpowiedzi mogę podać, jak znajdą się takie głosy, ze ktoś tego nie rozumie
                            0statnio edytowany przez DrPaul; 25-10-09, 05:18.
                            "Seks jest jednym z dziewięciu powodów reinkarnacji. Pozostałych osiem jest bez znaczenia."
                            Henry Miller

                            Skomentuj

                            • LILIT1985
                              Świętoszek
                              • Apr 2009
                              • 3

                              #44
                              Spontanicznie

                              Skomentuj

                              • woletak
                                Świętoszek
                                • Oct 2009
                                • 7

                                #45
                                tylko spontan!
                                zaplanować to można urlop a nie udany seks

                                Skomentuj

                                Working...