W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zaplanowany czy spontan?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ravex
    Świętoszek
    • Apr 2007
    • 13

    #16
    Lepiej zaplanować bo to jeda z ważniejszych chwil w życiu

    Skomentuj

    • Abegan
      Erotoman
      • Sep 2006
      • 591

      #17
      Zaplanowany wraz z kochaną wtedy dziewczyną - ale nie co do dnia... Tzn. były rozmowy, że chcemy i że jak się trafi okazja (wtedy o nią było dość ciężko) to spróbujemy... i jakoś tak wyszło, że parę okazji przpadło aż w końcu stało się
      Abegan

      Skomentuj

      • Lolita_88
        Świntuszek
        • Jan 2007
        • 73

        #18
        Myślę że zaplanować....Odpowiedni nastrój....sceneria....osoba...
        Pierwszy raz jest wyjątkowy...Zapamiętasz go na całe życie...chyba lepiej żeby został zapamiętany jako najwspanialszy dzień w zyciu niż epizod z dyskotekowej toalety po wypiciu kilku drinków za dużo...
        ..."...Jeśli czegoś nie można znaleźć w google, to znaczy, że to po prostu nie istnieje...."... [Bill Gates]

        ...''..Kochająca kobieta wybacza wszystko, lecz nie zapomina niczego...".. [ Khalil Gibran ]

        ..."...Możesz mnie nienawidzić, byle byś mnie kochał..."... [ Cyceron ]

        Skomentuj

        • Ms.Madzia
          Erotoman
          • Jan 2006
          • 459

          #19
          spontaniczny chyba lepiej... z tego co mi sie przytrafiło to zdecydowanie wybieram to
          Zdrowy grzech jest zawsze lepszy od niezdrowej cnoty..

          Skomentuj

          • ...aneta...
            Ocieracz
            • Aug 2006
            • 107

            #20
            moim zdaniem spontan taki seks jest najlepszy ja nie mam ochoty jezeli sie na cos umawiamy wole szybko i spontanicznie.

            Skomentuj

            • gordus
              Świntuszek
              • Jan 2007
              • 49

              #21
              moim zdaniem zaplanowany spontan Kiedys uwazalam, ze "ten dzien" powinien bym szczegolnie zaplanowany itp itd... a teraz mysle ze powinno to byc spontaniczne, lecz wczesniej "obgadane" przez partnerow

              Skomentuj

              • seksgalerie
                Świętoszek
                • Mar 2007
                • 20

                #22
                Spontan najlepszy zwazywszy na to ze przy pierwszym wspolzyciu pojawia sie stres a na spontanie o tym tak nie myslisz pozdr
                Jeśli jeszcze nikt ci nie zwrócił uwagi, to właśnie to robię. Nie linkujemy w podpisie - e.

                Skomentuj

                • Civic
                  Świętoszek
                  • Apr 2007
                  • 44

                  #23
                  Myślę, że zaplanowane powinno byc zabezpieczenie. I oczywiscie uzgodnione powinno być, że oboje tego chcecie. Owszem mozna to zaplanowac ale proszę sie nie nastawiac, że juz za pierwszym razem bedzie po sprawie. Ja dopiero za trzecim razem zostalam pozbawiona dziewictwa. Byłam zaciasna? (=D) Jak to mówia do trzech razy sztuka
                  "Wszystkim dziewczynom jest źle, wszystkie dziewczyny są smutne i złe"

                  Skomentuj

                  • euphoria
                    Świętoszek
                    • May 2007
                    • 3

                    #24
                    ja zrobiłem to bo jej sie chciało i mi sie chciało a nigdy nie byliśmy ze sobą i nie będziemy to seks bez żadnych zobowiązań tak dla zaspokojenia potrzeb myślę ze dojdzie jeszcze z parę razy do tego bo na początku wachałem sie ale teraz jak o tym pomyśle to mam ochotę to powtórzyć
                    Henryk z Krakowa

                    Skomentuj

                    • goorusia
                      Ocieracz
                      • Nov 2006
                      • 173

                      #25
                      Nasz pierwszy raz, tzn. nasz związkowy pierwszy raz był raczej zaplanowany, zrobiliśmy to jak był wolny dom, wiedzieliśmy kiedy więc zaplanowane było miejce ale sam stosunek był czystym spontanem i nie planowaliśmy w jakiej pozycji itd...
                      Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek....

                      Skomentuj

                      • nomikoland
                        Świętoszek
                        • May 2007
                        • 2

                        #26
                        Seks z Ukochaną 18

                        Hej, zarejestrowałem sie tu dzisiaj i odrazu mam do was pytanko. Poznalem Dziewczyne, Cudna ma 18 lat (kończy je we wrzesniu tego roku) przyjerzdza do mnie 24 maja i chcemy sie wtedy Kochać. Ja osobiscie mam obawy co do Pocalunku, dlugo tego nie robilem Ona tak samo. Jak zaczac sie Calowac aby nie dac plamy ?? POMOCY!! BEDZIE TO NASZ WSPOLNY PIERWSZY RAZ

                        Skomentuj

                        • bueh
                          Świntuszek
                          • May 2007
                          • 63

                          #27
                          ...

                          A wracając do tematu: raczej spontan, przynajmniej w moim wypadku tak było.
                          Urodziny, kolacja, świece ;p Na początku wcale nie myślałem, że wtedy posuniemy się dalej niż petting, ale Ona powiedziała, że chce mi zrobić prezent... Kto by się wstrzymywał? ;]

                          Tylko pamiętaj o zabezpieczeniu ;p
                          Trochę niepokornie

                          Skomentuj

                          • DeLeTyK
                            Świętoszek
                            • Jan 2007
                            • 14

                            #28
                            Pierwszy raz powinien być wg mnie poprzedzony rozmowami o zabezpieczeniu, o tym czy aby na pewno tego się chce, jak sobie każdy z osobna wyobraża tą chwile itp. … Planowanie samego stosunku co do dnia, godziny, minuty to bzdura bo emocje wezmą i tak górę i może być niemiłe rozczarowanie … Dlatego sam stosunek mógłby być cząstkowo spontaniczny + np. do tego wykorzystanie tych pomysłów o których wcześniej się rozmawia typu miejsce, sceneria itp. U mnie właśnie tak było.

                            Skomentuj

                            • kit
                              Świntuszek
                              • Jul 2006
                              • 55

                              #29
                              Pierwszy raz zaplanowany. Miły hotel, wyjazd na cały weekend, dpowiedni nastrój , a sam stosunek to już jak razem podczas pieszczot dostaniemy ochoty. Podstawa to obopólna zgoda i nic na siłę.

                              Skomentuj

                              • malinkaa7
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Jun 2006
                                • 242

                                #30
                                Mój pierwszy raz był spontaniczny, ale oczywiście pamiętaliśmy o zabezpieczeniu pozatym chata była wolna więc warunki sprzyjające

                                Skomentuj

                                Working...