W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Czy to prawda co piszą o 1 razie.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Złośliwiec
    Świntuszek
    • May 2006
    • 77

    #16
    Napisał mistique
    Guzik prawda. Głód seksualny mam już dość dawno, pierwszego stosunku ni widu ni słychu.
    to ja sie boje co to bedzie jak juz bedziesz po pierwszym razie...
    mala sukkubica

    Skomentuj

    • mistique
      Seksualnie Niewyżyty
      • Dec 2005
      • 249

      #17
      Napisał Złośliwiec
      to ja sie boje co to bedzie jak juz bedziesz po pierwszym razie...
      mala sukkubica
      żebyś ty wiedział jak ja się boję... Może jak w tym pierwszym poście będę uwodzić młodych chłopców i ten wątek stanie się samospełniającą się przepowiednią.

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5258

        #18
        Krótko mówiąc - wbrew panującym tendencjom, warto znaleźć kogoś, kto przedziurawi bez zobowiązań a dopiero później bawić się w seksy na serio

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • Sasanka
          Ocieracz
          • Apr 2006
          • 132

          #19
          Napisał Raine
          Krótko mówiąc - wbrew panującym tendencjom, warto znaleźć kogoś, kto przedziurawi bez zobowiązań a dopiero później bawić się w seksy na serio
          z perspektywy czasu musze sie zgodzic z Raine.

          moj 1 szy raz byl z chlopakiem z ktorym bylam, natomiast on mial spore doswiadczenie w tej dziedzinie. wiec potrafil mnie na tyle rozkrecic, ze nic absolutnie nie bolalo itp.

          dletego zdecydowanie polecam Panow doswiadczonych. jakos latwiej wszystko wchodzi

          z drugiej strony nie podjelabym sie rozprawiczania zadnego Pana. jednego kiedys wtajemniczalam, ale ten zwiazek szybko sie skonczyl.

          nic gorszego niz facet, ktoremu trzeba mowic co ma robic, brrrrrrr...

          z gory przepraszam wszystkich, ktorzy moga sie czuc urazeni, to tylko moje zdanie i odczucia na ten temat.

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #20
            Napisał Sasanka
            z gory przepraszam wszystkich, ktorzy moga sie czuc urazeni, to tylko moje zdanie i odczucia na ten temat.
            Ja mam z kolei zdanie przeciwne.
            Miałam swój pierwszy raz z facetem równie zielonym jak ja i uważam, że to najlepsze co mogło mnie spotkać.
            Nie lubię facetów doświadczonych.
            Niedoświadczonych uwielbiam.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • Złośliwiec
              Świntuszek
              • May 2006
              • 77

              #21
              Napisał Sasanka
              nic gorszego niz facet, ktoremu trzeba mowic co ma robic, brrrrrrr...
              nic gorszego?? wiem co jest gorsze. facet ktoremu trzeba mowic, a on i tak tego nie umie zrobic
              ale tak na powaznie teraz. nawet doswiadczony facet czasem pyta co i jak ma robic, bo kazda kobieta oczuwa wszystko inaczej. podobno sa nawet takie, dla ktorych seks oranly, ogolnie pieszczenie lechtaczki bol sprawia. ale dopoki tak sie dzieje, ona przez dluzszy czas nie powie tego swojemu facetowi. bo przeciez "nic gorszego niz facet, ktoremu trzeba mowic co ma robic"...

              Skomentuj

              • Luk
                Erotoman
                • Feb 2006
                • 427

                #22
                wszystkie chca od razu telepatow...

                Skomentuj

                • Sasanka
                  Ocieracz
                  • Apr 2006
                  • 132

                  #23
                  Napisał Złośliwiec
                  nic gorszego?? wiem co jest gorsze. facet ktoremu trzeba mowic, a on i tak tego nie umie zrobic
                  ale tak na powaznie teraz. nawet doswiadczony facet czasem pyta co i jak ma robic, bo kazda kobieta oczuwa wszystko inaczej. podobno sa nawet takie, dla ktorych seks oranly, ogolnie pieszczenie lechtaczki bol sprawia. ale dopoki tak sie dzieje, ona przez dluzszy czas nie powie tego swojemu facetowi. bo przeciez "nic gorszego niz facet, ktoremu trzeba mowic co ma robic"...
                  zrozumiales jak umiales

                  na szczescie ja trafilam na takiego, ktoremu nigdy nic nie trzeba mowic. sam sie domysla patrzac na moje reakcje.

                  ale moze faktycznie jest telepata

                  chwala Ci za to Sloneczko!!!

                  Skomentuj

                  • Ms.Madzia
                    Erotoman
                    • Jan 2006
                    • 459

                    #24
                    Cos ty... to zależy ;] Takie regulki są odo bani ;]
                    Zdrowy grzech jest zawsze lepszy od niezdrowej cnoty..

                    Skomentuj

                    • Miriolka79
                      Świętoszek
                      • May 2006
                      • 30

                      #25
                      No nie... to oczywiste, że ten tekst z Radia Maryja

                      Skomentuj

                      Working...