W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jaka pozycja jest najlepsza przy pierwszym razie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Littlepervert
    Świętoszek
    • Apr 2005
    • 6

    #31
    Moj pierwszy raz... Bylo super, to niepowtarzalne przezycie, na poczatku troche boli, ale potem idzie z gorki. Pozycja: klasyczna, Drugi raz: godzine pozniej
    To byl wypad w gory pod znakiem seksu, zaczelo sie pierwszej nocy, potem trzy razy dziennie[raz nawet bylo 5 razy w ciagu dnia]
    Teraz to tylko dwa-trzy razy w tygodniu Ale i tak z moim chlopakiem jest bosko!!!!!!!!!
    Pozdrawiam wszytskich

    Skomentuj

    • nowicjusz
      Ocieracz
      • Feb 2005
      • 101

      #32
      Littlepervert super tez bym tak chcial A co do milosci i seksu, to moim zdaniem seks powinien stanowic "dopelnienie" milosci. Ale to tylko moja opinia bo niepowinienem sie udzielac w tym temacie bo nie smakowalem seksu ani z miloscia ani bez, wiec nie wiem czy jest jakas roznica. Choc mam nadzieje ze jest

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #33
        Fajny taki wyjazd Ja tam mam niestety zadziej i jakbym mial tak jak ty to bym skakl z radosci
        Ps. jakie pozycje byly przy 2 razie ? caly czas na classicu jechaliscie?
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • Littlepervert
          Świętoszek
          • Apr 2005
          • 6

          #34
          Drugi raz byl jeszcze 'normalnie' :> Ale potem to zwlaszcza od tylu (uwazam ze to najlepsza pozycja, chociaz nie widzi sie twarzy partnera, ale to super uczucie jak Cie trzyma za biodra i , przepraszam za slownictwo, posuwa) i na jezdzca, tez bylo na boku i na siedzaco
          A co do milosci i seksu, uwazam ze jak sie ludzie kochaja,ale nie maja udanego seksu to cos miedzy nimi sie psuje, bo jednak jak by nie bylo, seks to wazna dziedzina w zyciu i naprawde udany seks to jeden z czynnikow udanego zwiazku.
          Ja mam chyba szczescie, bo mam udany seks i mam super chlopaka

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #35
            Nie widzi sie twarzy powiadasz?... A znasz taki wynalazek znany od wiekow - lustro? :p
            Sam uwazam ze jest jedna z fajniejszych pozycji a z lustrem to juz wogole
            Ps. Moge jeszce spytac w jakim wieku byliscie podczas 1st razu?
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • Littlepervert
              Świętoszek
              • Apr 2005
              • 6

              #36
              hihi znam i juz korzystalismy z niego nawet, ale nieco pozniej.
              To wszystko przyszlo z czasem.
              Ja mialam 18 i 7 miesiecy , a moj mial 21 i miesiac. Jak sie domyslasz to nei byl jego pierwszy raz... Ale moj owszem i ciesze sie ze to bylo z nim. Jestesmy nadal razem i teraz zeby dodac troche pikanterii chcemy sie nakrecic Wczesniej juz byly proby, ale sprzet byl do dupy.
              Pozycja od tylu rulezzz

              Skomentuj

              • ptyS
                Świntuszek
                • May 2005
                • 70

                #37
                czytalem ze najlepsza klasyczna z poducha nei wiem bo mam to ejszcze przed soba ale napewno jakas wykozystam

                Skomentuj

                • Aleksander
                  Świętoszek
                  • May 2005
                  • 35

                  #38
                  Najlepsza pozycja do pierwszego razu to ta w której mamy ciągły kontatk wzrokowy z partnerka. Dziewczyna powinna takze znajdowac sie na jakims podniesionu pod pupa (np poduszka) tak zeby wejscie było w miare prostym połozeniu. Rozłozenie przez nia nóg pomaga takze gdyz naciaga w tym momencie błone dziewczia i sprawia ze przedarcie sie przez nia jest znacznie prostsze, jednak nie zawsze. Nalezy pamietac ze przedewszystkim liczy sie konfort partnerki w tym wypadku.

                  Skomentuj

                  • monia:P
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Feb 2007
                    • 287

                    #39
                    Jak dla mnie na jezdzca. Bo wtedy zdecydowanie moge sie na niego nabic. i zazwyczaj mniej boli. Mnie np wogole. jakos nie wyobrazam sobie poczatku w pozycji klasycznej. ale jak kto woli
                    'Nie ważne ile jest się razem...
                    Ważne jak piękne są to chwile...'

                    szczęśliwa z moim Kochanym

                    Skomentuj

                    • monia:P
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Feb 2007
                      • 287

                      #40
                      no ja mialam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona
                      'Nie ważne ile jest się razem...
                      Ważne jak piękne są to chwile...'

                      szczęśliwa z moim Kochanym

                      Skomentuj

                      • Rojza Genendel

                        Pani od biologii
                        • May 2005
                        • 7704

                        #41
                        Nie polecam na pieska na pierwszy raz... ale tylko dla dziewczyn z tyłozgięciem i tych po prostu krótkich ( w porównaniu z partnerem).
                        Jeździec jest ok z tej przyczyny, że dziewczyna sama kontroluje penetrację według swojego uznania.
                        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                        Skomentuj

                        • monia:P
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Feb 2007
                          • 287

                          #42
                          moj chlopak ma ok 17,5 cm i od razu nabilam sie na niego do konca wlasnie na jezdzca. i jestem bardzo zadowolona.
                          'Nie ważne ile jest się razem...
                          Ważne jak piękne są to chwile...'

                          szczęśliwa z moim Kochanym

                          Skomentuj

                          • x33Kotek
                            Świętoszek
                            • Dec 2009
                            • 19

                            #43
                            u mnie było to na jeźdźca. wg mnie najlepiej, bo to kobieta kontroluje tempo

                            Skomentuj

                            • hulahop
                              Świntuszek
                              • Nov 2009
                              • 60

                              #44
                              Klasyczna z poduszką jest najlepsza.. i czułość oraz delikatność
                              chłopaka wskazana...
                              ja zmieniałam pozycje z klasycznej - na pieska.. i tak bolał mnie brzuch że normalnie nie polecam przy pierwszym razie...
                              Kobieta seksualizuje świat.
                              ________________
                              Seks bez miłości to puste doświadczenie.
                              Ale wśród pustych doświadczeń to jedno z najlepszych.

                              Skomentuj

                              • brzoskwineczka
                                Perwers
                                • Sep 2009
                                • 824

                                #45
                                Misjonarska - nie jest zbyt głęboka, kobieta, która może odczuwać ból jest zrelaksowana, leży wygodnie, a kontakt wzrokowy ułatwia komunikację i zawsze mozna powiedzieć "dośc", jeśli jedna ze stron ma wątpliwości.
                                ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

                                "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

                                Skomentuj

                                Working...