W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak dlugo trwał twoj pierwszy raz ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SexMan
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 22

    moj pierwszy raz trwał jakieś 40 min. Chyba tylko dla tego ze bylem tak zestresowany ze malo czulem... drogi raz trwał jakies 20 min a teraz to min 45 min...
    "Na seksapil kobiety wpływa to jak wygląda i to co ma na sobie"

    Skomentuj

    • yzi
      Świętoszek
      • Jul 2007
      • 2

      u mnie tez klapa totalna. gdybym mogla, cofnęłabym czas, a najchętniej partnera. w sumie to byl tez jego pierwszy raz wiec jestem tak jakby.. wyrozumiala.. zaskoczylam go bo podczas pieszczot powiedzialam zeby zajrzal do szuflady i zobaczyl tam tabletki antykoncepcyjne. chcialam, zeby byla niespodzianka, no i byla ale chlopak nie nastawil sie psychicznie i spanikowal, wrocil na mnie i chyba zapomnial o czym takim jak pocalunek, dotyk, ja juz wystyglam a on zabral sie za najwazniejsze :/ bolalo, zrobil to za szybko i w ogole zachowywal sie jak jakich cholerny egoista.

      dodam jeszcze ze z tym moim szczesciem jest tak ze guma pękła.. i na drugi dzien w stresie latanie po miescie i załatwianie postinoru ehh.

      chciałabym w ogóle zapomnieć o tym pierwszym razie.
      w18 4 U.. <33

      Skomentuj

      • limonka
        Świntuszek
        • Jan 2006
        • 50

        Pierwszy raz? to bylo dawno i najlepiej zapomniec,ale sie nie da,zdecydowanie nieodpowiedni facet,sex trwal za dlugo za bardzo bolalo.Gdybym miala to przezyc jeszcze raz to umarlabym jako dziewica.

        Skomentuj

        • dopee
          Świętoszek
          • Jul 2007
          • 5

          Mój "pierwszy raz" był z deczko klapowaty, ale co tam. Wtedy mi się zdawało, że było bosko, super i wogóle czad trwało z grą wstępną jakieś 1,5 godziny z czego samo bzykanie to jakieś 0,5 do 1 minuty :lol tak już byłem nagrzany, że w sumie nie musiałem wcale wchodzić w kobietkę, bo bym pewno chwilę później nachlapał w spodnie
          10 lat temu powiedziałbym, że było to najwspanialsze uczucie w życiu. Nie wiedziałem wtedy, że można przeżyć takie orgazmy po których nie można złapać równowagi, albo oddechu przez parę minut i że orgazm może trwać znaaacznie dłużej niż te parę sekund chlapania

          Skomentuj

          • D'Jok
            Świętoszek
            • Jul 2007
            • 10

            Czyli wychodzi z tego że pierwszy stosunek,tak sensu stricto trwa bardzo krótko-ja jeszcze to mam przed sobą i troszkę się obawiam,bo o ile wiem że "poprawka" w moim wykonaniu może być już dużo dłuższa o tyle nie wiem czy moja partnerka która podczas pieszczot jak raz dojdę to już nie ma ochoty na więcej-nie przełoży tego na seks a jeszcze do tego ma tendencje że jak raz coś się nie spodoba to już nie chce powtarzać i co tu zrobić...

            Skomentuj

            • Huberto
              Świętoszek
              • Jul 2007
              • 8

              Pierwszy raz trwał 45 minut około ,byłem nawalony
              No i bez gumy
              I tak wszyscy ssiecie.... D:

              Skomentuj

              • Trzynasty
                Ocieracz
                • Jul 2006
                • 156

                Wszystko trwało około 45 minut, ale samo bzykanko pewnie około 20 minut. Ciemno było i obok nas spało pijane towarzystwo. My byliśmy pijani ze szczęścia i namietności...

                Skomentuj

                • malinkaa7
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jun 2006
                  • 242

                  A mój pierwszy raz nie trwał krótko..nie patrzyłam a zegarek, ale tak z 15 minut napewno nie pare sekund jak niektózy, ale mój męzczyna był już doświadczony w tych sprawach noi prawie wogóle nie bolało. Nastawiałam się na straszny ból bo każdy tak mówi..a tu niebyło się czego bać Bardzo przyjemnie i mile wspominam bo nadal jestem z tym partnerem i jest super

                  Skomentuj

                  • wendy
                    Ocieracz
                    • Feb 2007
                    • 171

                    mój pierwszy raz? kiedy patrze na to teraz, z perspektywy czasu, cholera mnie pobiera, że to było z nieodpowiednim mężczyzną, w nieodpowiednim czasie i miejscu... alkohol i zauroczenie sprawiły że to się stało. zwykła hmm '****nka', która trwała sporo czasu, bo koleś miał problemy z erekcją, z gumami i ostatecznie wcale nie doszedł ;| porażka
                    Namiętność nie zna czasu przyszłego.

                    Skomentuj

                    • licealista89
                      Świętoszek
                      • Jul 2007
                      • 23

                      ja powiem tylko tyle, że raz w busie taki pedałek cwaniaczek opowiadał kumplowi o tym jak to u laski byl rodzice spali a oni w pokoju obok i po 30 s doszedł prawie sie poplułem ze śmiechu... xD

                      Skomentuj

                      • Sabotain
                        Świntuszek
                        • Feb 2007
                        • 67

                        Napisał jerry
                        ze nie dogodze pannie i po 2 minutach dojde a panienka nic nie poczuje .
                        To zanim zaczniesz spróbuj ją prawie doprowadzić samą grą wstępną a pod koniec "..."
                        BTW. - Mój pierwszy raz trwał około hmm... "10-20 min"
                        Gdyby Bóg nie wymyślił orgazmu, ludzie zaj***li by się na śmierć...

                        Skomentuj

                        • magikpfk
                          Ocieracz
                          • Jul 2007
                          • 109

                          Napisał licealista89
                          ja powiem tylko tyle, że raz w busie taki pedałek cwaniaczek opowiadał kumplowi o tym jak to u laski byl rodzice spali a oni w pokoju obok i po 30 s doszedł prawie sie poplułem ze śmiechu... xD
                          dobre

                          Skomentuj

                          • Piotrek89
                            Świętoszek
                            • May 2006
                            • 4

                            wszystko ok 2 - 1,5 h a sam seks 45 minut...ehh

                            Skomentuj

                            • Ostra27
                              Świętoszek
                              • Jul 2007
                              • 6

                              Moj pierwszy raz trwał około 3h Było bosko sama gra wstepna trwała 1 h ;D

                              Skomentuj

                              • summerish
                                Świętoszek
                                • Jun 2007
                                • 21

                                z przerwami cala noc ze wspanialym facetem, szkoda ze nie jestesmy juz razem...
                                "Najbardziej stymuluja nas Ci, ktorzy sie z nami nie zgadzaja"

                                Skomentuj

                                Working...