W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Palec/ce w tyleczku podczas...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • joedoe
    Perwers
    • Aug 2014
    • 1272

    Napisał Nabram
    Każdy rodzaj pieszczot jest podniecający. Taki też.
    Jakies podstawy teoretyczne do tego twierdzenia?
    Moga byc i doswiadczalne.

    MOJE doswiadczalne sa takie:
    Wskazujacy w pupę, czuję swojego "małego" przez błonę, jest cacy.

    Wszyscy tu wszystko wiedza wiec nikogo nie ucze tylko powiem co wiem:
    W d* trzeba powoli i na mokro. BAAARDZO powoli i bardzo na mokro.
    0statnio edytowany przez joedoe; 01-12-15, 20:15.

    Skomentuj

    • PZ IV
      Ocieracz
      • Dec 2015
      • 152

      Zdecydowanie na mokro. Jeśli jeszcze ktoś lubi sobie polizać wcześniej, to slina jest jak znalazł.

      Skomentuj

      • OwIeCzKa
        Erotoman
        • Nov 2005
        • 444

        Napisał Dawca rozkoszy
        no też lubie jak mi żona wkłada paluszek i masuje prostate kiedy ją posuwam. Ale chciałbym rzeby przy lodziku tak zrobiła
        Eeeeee weź mi szybko wytłumacz w jakiej pozycji to jest możliwe?
        Społeczeństwo, społeczeństwo
        Dyscyplina, posłuszeństwo
        Psychopaci i zboczeńcy
        Społeczeństwo, społeczeństwo

        Skomentuj

        • PZ IV
          Ocieracz
          • Dec 2015
          • 152

          Hahaha. Jak nic, w zestawie z koleżanką.

          Skomentuj

          • Johny90
            Świntuszek
            • Nov 2015
            • 71

            Kurde tak dużo mówicie o tym że trzeba spróbować!

            Skomentuj

            • PZ IV
              Ocieracz
              • Dec 2015
              • 152

              No... Zupełnie nowe lądy do odkrycia przed tobą.

              Skomentuj

              • analityk
                Ocieracz
                • Jul 2011
                • 188

                Napisał iceberg
                Może lody na patyku? Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia czy ma to jakoś dodatkową nazwę ale chętnie się dowiem...
                raczej "czekoladowe lody na patyku "

                Skomentuj

                • Czekoladowy
                  Świętoszek
                  • Mar 2016
                  • 13

                  palec obowiązkowo szczególnie jak dobrze się zgra z penisem który jest w pochwie dziewczyna ma gwarantowany odlot

                  Skomentuj

                  • joedoe
                    Perwers
                    • Aug 2014
                    • 1272

                    Za dziewczyny to ty niczego nie gwarantuj bo nie masz pojecia co im chodzi po glowach.
                    (Zauwaz: Nie mowie ze ja mam).
                    Dla faceta - owszem, ciekawe przezycie.

                    Skomentuj

                    • Kerasia
                      Świętoszek
                      • Apr 2016
                      • 1

                      od paru miesięcy stosuję korek analny jako wspomagacz do intensywniejszych orgazmów. od czasu jak go stosuję moje przeżycia są głębsze i spotęgowane. uważam jednak że nie każdemu może się taka forma spodobać. najlepiej zacząć od niewielkiego korka aby zaraz na początku się nie zrazić. na pierwsze spotkanie z anusem proponuję niewielki korek żelowy najlepiej z wibracją. duży wybór i dobre ceny można znaleźć w internecie...
                      0statnio edytowany przez iceberg; 11-04-16, 09:09. Powód: Za reklamy to my podziękujemy

                      Skomentuj

                      • teede
                        Świętoszek
                        • Jul 2016
                        • 22

                        Witam. Zaczynam szukać informacji związanych z tą formą pieszczot. Ostatnio moja zona zaskoczyła mnie stwierdzeniem ze palec w pupie jest extra. Cóż okazało się ze juz ma te doświadczenie - ja natomiast nie. Chciał bym się dowiedzieć jak się na to przygotować i jak to "wykonać" dobrze. Tak aby jej nie sprawić bólu i żeby z tego jakąś frajda była
                        Można pisać na pw

                        Skomentuj

                        • wiarus
                          SeksMistrz
                          • Jan 2014
                          • 3264

                          A co tu przygotowywać?
                          Włóż go w trakcie gry wstępnej, gdy będzie zbliżała się do finiszu /lub będzie dostatecznie rozgrzana/, przy palcówko-minetce. Potem odwróć na pieska i w podobnej fazie /gdy będzie dochodzić/ uzupełnij doznania.
                          To na początek.
                          "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                          James Jones - Cienka czerwona linia

                          Skomentuj

                          • Sumiko
                            Ocieracz
                            • Apr 2016
                            • 143

                            palec w tyłeczku? Zdarza się. Lubię tak, jestem wtedy bardziej podniecona, nakręcona i orgazm jest jeszcze lepszy

                            ale najbardziej chyba lubię pozycję na jeźdźca z koreczkiem analnym w tyłeczku lub kulkami analnymi. MEGA ODLOT jak dla mnie
                            Po butelce wina nie jestem pijana. Ja jestem kreatywna!
                            Sumikowy album

                            Skomentuj

                            • Tommie
                              Ocieracz
                              • Jun 2016
                              • 130

                              Palec w pupie w czasie seksu klasycznego to najlepszy sposób na sprawdzenie jak dziewczyna zareaguje na zabawę tą dziurką.
                              Jak dla mnie obowiązkowy "pierwszy krok" do pełnego seksu analnego

                              Dla faceta jest to też ciekawe odczucie bo palec i kutas ocierają się o siebie przedzielone tylko cienką ścianką. Dla niektórych może też być pomocne przy braku stymulacji przy zbyt luźnej dziurce. Aczkolwiek w tym przypadku nie trzeba od razu wkładać czegokolwiek w pupę. Wystarczy lekko naciskać ręką na wysokości odbytu (oczywiście nie we wszystkich pozycjach się da).

                              Przygotowanie to przede wszystkim delikatność i nawilżenie przy pierwszych próbach (z czasem można być trochę bardziej hardkorowym).
                              Delikatność to nie pakować od razu kciuka czy dwóch palców ale powoli, palec wskazujący wsunąć co najwyżej na głębokość paznokcia. Odruchowo na pewno się zaciśnie ale po chwili powinno się rozluźnić.
                              Nawilżanie to kwestia indywidualna. Najczęściej używaliśmy oleju kokosowego. Bo wszystkie lubrykanty miały zawsze jakieś "ale". Z czasem wystarczy trochę śluzu z pochwy
                              0statnio edytowany przez Tommie; 06-07-16, 14:43.
                              "Odchyleniem seksualnym można nazwać jedynie całkowity brak seksu. Cała reszta to kwestia gustu" Zygmunt Freud

                              Skomentuj

                              • Sumiko
                                Ocieracz
                                • Apr 2016
                                • 143

                                Napisał Tommie
                                Palec w pupie w czasie seksu klasycznego to najlepszy sposób na sprawdzenie jak dziewczyna zareaguje na zabawę tą dziurką.
                                Jak dla mnie obowiązkowy "pierwszy krok" do pełnego seksu analnego
                                hehe właśnie w taki sposób oswajał mnie M. Chociaż u mnie to oswajanie się trochę trwało bo chyba z 9 lat No ale jak widać wytrwałość zawsze zostanie wynagrodzona
                                Po butelce wina nie jestem pijana. Ja jestem kreatywna!
                                Sumikowy album

                                Skomentuj

                                Working...